О бюджете Кенгирбай бийского сельского округа на 2021-2023 годы
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2020 года № 58/9-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 декабря 2020 года № 8088
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Абайского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 58/3-VI "О бюджете Абайского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8035), Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кенгирбай биского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 461,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 405,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 24 056,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 798,7 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 337,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 337,7 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 337,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 02.12.2021 № 15/3-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Признать утратившими силу некоторые решения Абайского районного маслихата согласно приложению 4.

2021-2023 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 58/9-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 8088 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 58/3-VI "2021-2023 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8035 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 461,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 405,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімі – 24 056,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 798,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 337,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 337,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 337,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 02.12.2021 № 15/3-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 19 123,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 4 қосымшаға сәйкес Абай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

от 28 декабря 2020 года
№ 58/9-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Абайского районного маслихата
1. Решение Абайского районного маслихата от 15 января 2020 года № 43/4-VI "О бюджете Кенгирбай бийского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6681, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 27 января 2020 года);
2. Решение Абайского районного маслихата от 13 апреля 2020 года № 46/3-VI от "О внесении изменений в решение от 15 января 2020 года № 43/4-VІ "О бюджете Кенгирбай бийского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6915, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 23 апреля 2020 года);
3. Решение Абайского районного маслихата от 5 мая 2020 года № 48/3-VI от "О внесении изменений в решение от 15 января 2020 года № 43/4-VІ "О бюджете Кенгирбай бийского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7070, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 21 мая 2020 года);
4. Решение Абайского районного маслихата от 13 ноября 2020 года № 55/3-VI от "О внесении изменений в решение от 15 января 2020 года № 43/4-VІ "О бюджете Кенгирбай бийского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7839, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 23 ноября 2020 года).

2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 58/9-VI шешіміне 4 қосымша
Абай аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "2020-2022 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/4-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6681 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 27 қаңтарда жарияланған) шешімі;
2. Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 сәуірдегі № 46/3-VI "2020-2022 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/4-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6915 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 23 сәуірде жарияланған) шешімі;
3. Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 мамырдағы № 48/3-VI "2020-2022 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/4-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7070 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 21 мамырда жарияланған) шешімі;
4. Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қарашадағы № 55/3-VI "2020-2022 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/4-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7839 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 23 қарашада жарияланған) шешімі.