О бюджете Саржалского сельского округа на 2021-2023 годы
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2020 года № 58/15-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 декабря 2020 года № 8089
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Абайского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 58/3-VI "О бюджете Абайского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8035), Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Саржалского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 840,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 680,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 36 160,7 тысяч тенге;
2) затраты – 40 020,2 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 179,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 179,5 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 179,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 02.12.2021 № 15/5-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть в бюджет Саржалского сельского округа на 2021 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 23 633,0 тысяч тенге.
3. Признать утратившими силу некоторые решения Абайского районного маслихата согласно приложению 4.

2021-2023 жылдарға арналған Саржал ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 58/15-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 8089 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 58/3-VI "2021-2023 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8035 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Саржал ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 840,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 680,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 36 160,7 мың теңге;
2) шығындар – 40 020,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 179,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 179,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 179,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 02.12.2021 № 15/5-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Саржал ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 23 633,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 4 қосымшаға сәйкес Абай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

от 28 декабря 2020 года
№ 58/15-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Абайского районного маслихата
1. Решение Абайского районного маслихата от 15 января 2020 года № 43/10-VI "О бюджете Саржалского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6703, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 30 января 2020 года);
2. Решение Абайского районного маслихата от 13 апреля 2020 года № 46/9-VI от "О внесении изменений в решение от 15 января 2020 года № 43/10-VІ "О бюджете Саржалского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6916, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 23 апреля 2020 года);
3. Решение Абайского районного маслихата от 5 мая 2020 года № 48/6-VI от "О внесении изменений в решение от 15 января 2020 года № 43/10-VІ "О бюджете Саржалского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7065, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 19 мая 2020 года);
4. Решение Абайского районного маслихата от 13 ноября 2020 года № 55/9-VI от "О внесении изменений в решение от 15 января 2020 года № 43/10-VІ "О бюджете Саржалского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7847, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 23 ноября 2020 года).

2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 58/15-VI шешіміне
4 қосымша
Абай аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "2020-2022 жылдарға арналған Саржал ауылдық округінің бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/10-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6703 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 30 қаңтарда жарияланған) шешімі;
2. Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 сәуірдегі № 46/9-VI "2020-2022 жылдарға арналған Саржал ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/10-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6916 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 23 сәуірде жарияланған) шешімі;
3. Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 мамырдағы № 48/6-VI "2020-2022 жылдарға арналған Саржал ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/10-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7065 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 19 мамырда жарияланған) шешімі;
4. Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қарашадағы № 55/9-VI "2020-2022 жылдарға арналған Саржал ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/10-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7847 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 23 қарашада жарияланған) шешімі.