О бюджете Токтамысского сельского округа на 2021-2023 годы
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2020 года № 58/16-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 декабря 2020 года № 8092
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Абайского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 58/3-VI "О бюджете Абайского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8035), Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Токтамысского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 889,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 133,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 24 756,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26 791,8 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 902,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 902,8 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 902,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 22.09.2021 № 12/10 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть в бюджет Токтамысского сельского округа на 2021 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 21 306,0 тысяч тенге.

2021-2023 жылдарға арналған Тоқтамыс ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 58/16-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 8092 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 58/3-VI "2021-2023 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8035 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Тоқтамыс ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 889,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 133,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімі – 24 756,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 791,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 902,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 902,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 902,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 22.09.2021 № 12/10 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Тоқтамыс ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 21 306,0 мың теңге сомасында ескерілсін.

3. Признать утратившими силу некоторые решения Абайского районного маслихата согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии А. Белибаев
Секретарь маслихата Е. Лдибаев
Приложение 1 к решению
Абайского районного маслихата
от 28 декабря 2020 года
№ 58/16-VI
Бюджет Токтамысского сельского округа на 2021 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 22.09.2021 № 12/10 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

3. 4 қосымшаға сәйкес Абай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Белибаев
Мәслихат хатшысы Е. Лдибаев
Абай аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 58/16-VI шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған Тоқтамыс ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1- қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 22.09.2021 № 12/10 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. КІРІСТЕР

от 28 декабря 2020 года
№ 58/16-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Абайского районного маслихата
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 05.04.2021 № 6/10-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
1. Решение Абайского районного маслихата от 15 января 2020 года № 43/11-VI "О бюджете Токтамысского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6672, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 27 января 2020 года);
2. Решение Абайского районного маслихата от 13 апреля 2020 года № 46/10-VI от "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 15 января 2020 года № 43/11-VІ "О бюджете Токтамысского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6917, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 22 апреля 2020 года);
3. Решение Абайского районного маслихата от 15 июля 2020 года № 50/4-VI от "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 15 января 2020 года № 43/11-VІ "О бюджете Токтамысского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7389, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 23 июля 2020 года);
4. Решение Абайского районного маслихата от 13 ноября 2020 года № 55/10-VI от "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 15 января 2020 года № 43/11-VІ "О бюджете Токтамысского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7848, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 23 ноября 2020 года).

2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 58/16- VI шешіміне
4 қосымша
Абай аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
Ескерту. 4- қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 05.04.2021 № 6/10-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. "2020-2022 жылдарға арналған Тоқтамыс ауылдық округінің бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/11-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6672 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 27 қаңтарда жарияланған) шешімі;
2. Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 сәуірдегі № 46/10-VI "Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/11-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Тоқтамыс ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6917 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 22 сәуірде жарияланған) шешімі;
3. Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 шілдеде № 50/4-VI "2020-2022 жылдарға арналған Тоқтамыс ауылдық округінің бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/11-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7389 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 23 шілдеде жарияланған) шешімі;
4. Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қарашадағы № 55/10-VI "Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/11-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Тоқтамыс ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7848 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 23 қарашада жарияланған) шешімі.