О бюджете Бескарагайского района на 2021-2023 годы
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2020 года № 61/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 декабря 2020 года № 8025
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7989) Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бескарагайского района на 2021-2023 годы согласно приложений 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6893346,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 794107,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23029,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6970,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6069240,8 тысяч тенге;
2) затраты – 7013245,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –51938,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 71920,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19982,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -171836,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 171836,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов- 71920,0 тысяч тенге;
погашение займов- 19982,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 119898,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1- в редакции решения Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2021 № 12/5-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Принять к исполнению на 2021 год нормативы распределения доходов в районный бюджет по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу в размере 100 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7989).

2021-2023 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 61/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 желтоқсанда № 8025 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 – баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VI "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7989 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6893346,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 794107,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23029,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6970,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6069240,8 мың теңге;
2) шығындар – 7013245,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 51938,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 71920,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19982,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -171836,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 171836,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі- 71920,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу- 19982,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 119898,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 12/5-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VI "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7989 нөмірімен тіркелген) шешімімен белгіленген, 2021 жылға арналған аудандық бюджетке әлеуметтік салық, жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз көлемінде атқару қабылдансын.

452
Отдел финансов района (города областного значения)
20032,0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
20032,0
Приложение 5 к решению
Бескарагайского
районного маслихата
от 22 декабря 2020 года № 61/2-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Бескарагайского районного маслихата
1) решение Бескарагайского районного маслихата от 6 января 2020 года № 48/3-VІ "О бюджете Бескарагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6502, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 января 2020 года);

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
20032,0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
20032,0
Бесқарағай аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 61/2-VI шешіміне 5 қосымша
Бесқарағай аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 48/3-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6502 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 21 қаңтарда жарияланған) шешімі ;

2) решение Бескарагайского районного маслихата от 13 марта 2020 года № 50/2-VІ "О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 6 января 2020 года № 48/3-VІ "О бюджете Бескарагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6805 опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 марта 2020 года);
3) решение Бескарагайского районного маслихата от 16 апреля 2020 года № 51/4-VІ "О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 6 января 2020 года № 48/3-VІ "О бюджете Бескарагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6958 опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 апреля 2020 года);
4) решение Бескарагайского районного маслихата от 24 апреля 2020 года № 52/2-VІ "О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 6 января 2020 года № 48/3-VІ "О бюджете Бескарагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7027 опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 мая 2020 года);
5) решение Бескарагайского районного маслихата от 1 июня 2020 года № 53/9-VІ "О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 6 января 2020 года № 48/3-VІ "О бюджете Бескарагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7162 опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 июня 2020 года);
6) решение Бескарагайского районного маслихата от 11 августа 2020 года № 55/6-VІ "О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 6 января 2020 года № 48/3-VІ "О бюджете Бескарагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7455 опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 августа 2020 года);
7) решение Бескарагайского районного маслихата от 27 октября 2020 года № 57/13-VІ "О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 6 января 2020 года № 48/3-VІ "О бюджете Бескарагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7754 опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 7 ноября 2020 года);

2) Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы № 50/2-VІ "Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 48/3-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6805 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 21 наурызда жарияланған) шешімі;
3) Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 51/4-VІ "Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 48/3-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6958 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 29 сәуірде жарияланған) шешімі;
4) Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 52/2-VІ "Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 48/3-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7027 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 6 мамырда жарияланған) шешімі;
5) Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 маусымдағы № 53/9-VІ "Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 48/3-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7162 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 11 маусымда жарияланған) шешімі;
6) Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 тамыздағы № 55/6-VІ "Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 48/3-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7455 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 20 тамызда жарияланған) шешімі;
7) Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қазандағы № 57/13-VІ "Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 48/3-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7754 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 7 қарашада жарияланған) шешімі;

8) решение Бескарагайского районного маслихата от 3 декабря 2020 года № 59/2-VІ "О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 6 января 2020 года № 48/3-VІ "О бюджете Бескарагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7921 опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 8 декабря 2020 года).

8) Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 желтоқсандағы № 59/2-VІ "Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 48/3-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7921 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 8 желтоқсанда жарияланған) шешімі.