О бюджете Глуховского сельского округа на 2021-2023 годы
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2020 года № 62/5-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 декабря 2020 года № 8185
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бескарагайского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 61/2-VI "О бюджете Бескарагайского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8025) Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Глуховского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 157887,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6477,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 151410,6 тысяч тенге;
2) затраты – 158102,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -215,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -
215,3 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тысяч тенге;
погашения займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –215,3 тысяч тенге.

2021-2023 жылдарға арналған Глуховка ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 62/5-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 8185 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1- бабының 2-тармағына, 75- бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 61/2-VI "2021-2023 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8025 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Глуховка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 157887,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –6477,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге
трансферттер түсімі – 151410,6 мың теңге;
2) шығындар – 158102,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың
теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -215,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 215,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 215,3 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.11.2021 № 12/3-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Глуховского сельского округа на 2021 год в сумме 30 416,0 тысяч тенге.
3. Признать утратившими силу некоторые решения Бескарагайского районного маслихата согласно приложения 4.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 30.11.2021 № 12/3-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Глуховка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 30416,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Бесқарағай аудандық мәслихатының 4 қосымшаға сәйкес кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0,0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0,0
Приложение 4
к решению Бескарагайского
районного маслихата
от 29 декабря 2020 года
№ 62/5-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Бескарагайского районного маслихата
1) решение Бескарагайского районного маслихата от 16 января 2020 года № 49/5-VІ "О бюджете Глуховского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6621, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 января 2020 года);

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0,0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0,0
Бесқарағай аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 62/5-VI шешіміне 4 қосымша
Бесқарағай аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 49/5-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Глуховка ауылдық округінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6621 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 28 қаңтарда жарияланған) шешімі;

2) решение Бескарагайского районного маслихата от 11 августа 2020 года № 55/7-VІ "О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 16 января 2020 года № 49/5-VІ "О бюджете Глуховского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7456, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 августа 2020 года);
3) решение Бескарагайского районного маслихата от 12 ноября 2020 года № 58/5-VІ "О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 16 января 2020 года № 49/5-VІ "О бюджете Глуховского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7854, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 ноября 2020 года).

2) Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 тамыздағы № 55/7-VІ "Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 49/5-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Глуховка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7456 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 20 тамызда жарияланған) шешімі;
3) Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 қарашадағы № 58/5-VІ "Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 49/5-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Глуховка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7854 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 24 қарашада жарияланған) шешімі.