О бюджете Жезкентского поселкового округа Бородулихинского районана 2020–2022 годы
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 16 января 2020 года № 46-7-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 января 2020 года № 6628. Утратило силу - решением маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 19 января 2021 года № 2-7-VII
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 19.01.2021 № 2-7-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 45-5-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6500), Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жезкентского поселкового округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 283148 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32629 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 209 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 250310 тысяч тенге;
2) затраты – 285484,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2336,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
2336,1 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 2336,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 56-11-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Жезкентского поселкового округа на 2020 год в сумме 213347 тысяч тенге.

2020-2022 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Жезкент кенттік округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 46-7-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қаңтарда № 6628 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 қаңтардағы № 2-7-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 19.01.2021 № 2-7-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 45-5-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6500 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Жезкент кенттік округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 283148 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 32629 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 209 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 250310 мың теңге;
2) шығындар – 285484,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2336,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2336,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2336,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 56-11-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Жезкент кенттік округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 213347 мың теңге сомасында ескерілсін.

3. Предусмотреть в бюджете Жезкентского поселкового округа на 2020 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 15151 тысяч тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Кудушев
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата от 16 января
2020 года № 46-7-VI
Бюджет Жезкентского поселкового округа на 2020 год

3. 2020 жылға арналған Жезкент кенттік округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 15151 мың теңге сомасында ескерілсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Кудушев
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
16 қаңтары № 46-7-VI
шешіміне 1 қосымша
Жезкент кенттік округінің 2020 жылға арналған бюджеті