Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по Бородулихинскому району
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 31 марта 2020 года № 47-9-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 апреля 2020 года № 6883
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель Бородулихинского района согласно приложению 1.
2. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по Бородулихинскому району согласно приложениям 2, 3.
3. Признать утратившими силу решения Бородулихинского районного маслихата от 19 марта 2015 года № 31-6-V "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки Бородулихинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3914, опубликовано в газетах "Пульс района", "Аудан тынысы" 5 мая 2015 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 12 мая 2015 года), от 22 декабря 2015 года № 38-12-V "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 19 марта 2015 года № 31-6-V "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки Бородулихинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4359, опубликовано в газетах "Пульс района", "Аудан тынысы" 5 февраля 2016 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 13 апреля 2016 года).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Кудушев
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата от 31 марта 2020 года
№ 47-9-VI
Проект (схема) зонирования земель Бородулихинского района
Условные обозначения
Описание границ
от А до Б – Р.Ф.
от Б до В – Шемонаихинский район
от В до Г – Уланский район
от Г до А – город Семей
I-V – номер оценочной зоны по кадастровым кварталам

Бородулиха ауданы бойынша жерлерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 47-9-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 сәуірде № 6883 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бородулиха ауданы бойынша жерлерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Бородулиха ауданы бойынша жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері 2, 3-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
3. "Бородулиха ауданының жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 19 наурыздағы № 31-6-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3914 нөмірімен тіркелген, "Пульс района", "Аудан тынысы" газеттерінде 2015 жылы 5 мамырда, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылы 12 мамырда жарияланған), "Бородулиха ауданының жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 31-6-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 38-12-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4359 нөмірімен тіркелген, "Пульс района", "Аудан тынысы" газеттерінде 2016 жылы 5 ақпанда, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 13 сәуірде жарияланған) Бородулиха аудандық мәслихатының шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Кудушев
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 31 наурызы
№ 47-9-VI шешіміне 1 қосымша
Бородулиха ауданы бойынша жерлерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Шартты белгілер
Шекараларының сипаттамасы
А-дан Б-ға дейін – Р.Ф.
Б-дан В-ға дейін – Шемонаиха ауданы
В-дан Г-ға дейін – Ұлан ауданы
Г-дан А-ға дейін – Семей қаласы
I-V – кадастр тоқсандар бойынша бағалау аймақтың нөмірі

1-5 – номер оценочной зоны по населенным пунктам
Приложение 2 к решению
Бородулихинского районного
маслихата от 31 марта 2020 года
№ 47-9-VI
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по Бородулихинскому району (кроме земель сельских населенных пунктов)
№ зоны
Номер и название кадастровых кварталов, входящих в зону
Поправоч ный коэффи циент к базовым ставкам платы за земельные участки
I
05-241-008 (бывший колхоз имени Пушкина)
05-241-023 (бывшая сельскохозяйственная опытная станция)
05-241-034 (бывший колхоз "Заветы Ильича")
1,6
II
05-241-012 (бывший Новопокровский совхоз техникум)
05-241-014 (бывший колхоз имени газеты "Казахстанская правда")
05-241-018 (бывший колхоз "Прогресс")
05-241-019 (бывший колхоз "Память Ленина")
05-241-019 (бывший колхоз "Память Ленина" участок Бель-Агач)
05-241-021 (бывший колхоз "Красное Знамя")
05-241-025 (бывший колхоз "Путь к коммунизму")
05-241-036 (бывший колхоз "Заря")
1,4
III
05-241-016 (бывший колхоз имени газеты "Социалистик Казахстан")
05-241-028 (бывший совхоз имени Энгельса)
05-241-029 (бывший совхоз "Бородулихинский")
05-241-038 (бывший колхоз имени Ленина)
05-241-042 (бывший колхоз имени Кирова)
05-241-043 (бывший колхоз "Красный партизан")
05-241-044 (бывшее зверохозяйство)
1,2
IV
05-241-025 (подхоз "Березовский")
05-241-046 (бывший совхоз "Красный Казахстан")
05-241-048 (бывший колхоз "Заря Коммунизма")
05-241-053 (бывший совхоз имени Ленина)
1,0
V
05-241-005 (бывший совхоз "Коростелевский")
05-241-008 (бывший колхоз имени Пушкина участки Васильевский и Кажанкуль)
05-241-012 (бывший Новопокровский совхоз техникум участок Коростели)
05-241-016 (бывший колхоз имени газеты "Социалистик Казахстан" чересполосный участок)
05-241-019 (бывший колхоз "Память Ленина" участок Комаровский)
05-241-021 (бывший колхоз "Красное Знамя" участок Комаровский)
05-241-025 (бывший колхоз "Путь к коммунизму" участок Маралбай)
05-241-054 (РСХО "Новошульбинское")
05-241-050 (бывший колхоз имени Калинина)
0,8
Приложение 3 к решению
Бородулихинского районного
маслихата от 31 марта 2020 года
№ 47-9-VI
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по Бородулихинскому району (земли сельских населенных пунктов)
№ зоны
Название сельских населенных пунктов, входящих в зону
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
I
1.село Камышенка
2.село Дмитриевка
3.cело Бородулиха
4.село Бель-Агач
5.село Зенковка
6.поселок Жезкент
1,5
II
7.село Новопокровка
8.село Шелехово
9.село Ивановка
10.село Михайличенково
11.село Поднебесное
1,4
III
12.село Михайловка
13.cело Сарногай
14.село Қарағайлы
15.село Петропавловка
16.село Зубаир
село Шелехово (участок бывшего селаТроицкое)
17.село Орловка (Степной сельский округ)
18.село Қызылтай
cело Зенковка (участок села бывшего Умурзак)
19.село Беккарьер
20.разъезд Дюсакен

1-5 – елді мекендер бойынша бағалау аймақтың нөмірі
Бородулиха
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 31 наурызы
№ 47-9-VI шешіміне 2 қосымша
Бородулиха ауданы бойынша жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері (ауылдық елді мекендерінің жерлерінен басқа)
Аймақтың №
Аймаққа кіретін кадастрлық тоқсанның атауы мен, нөмірі
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенті
I
05-241-008 (бұрыңғы Пушкин атындағы ұжымшар)
05-241-023 (бұрыңғы ауыл шаруашылық тәжірибелі станциясы)
05-241-034 (бұрыңғы "Заветы Ильича" ұжымшар)
1,6
II
05-241-012 (бұрыңғы Новопокровка кеңшар техникум)
05-241-014 (бұрыңғы "Казахстанская правда" газеті атындағы ұжымшар)
05-241-018 (бұрыңғы "Прогресс" ұжымшар)
05-241-019 (бұрыңғы "Память Ленина" ұжымшар)
05-241-019 (бұрыңғы "Память Ленина" ұжымшар Белағаш учаскесі)
05-241-021 (бұрыңғы "Красное Знамя" ұжымшар)
05-241-025 (бұрыңғы "Путь к коммунизму" ұжымшар)
05-241-036 (бұрыңғы "Заря" ұжымшар)
1,4
III
05-241-016 (бұрыңғы "Социалистік Қазақстан" газеті атындағы ұжымшар)
05-241-028 (бұрыңғы Энгельс атындағы кеңшар)
05-241-029 (бұрыңғы "Бородулихинский" кеңшар)
05-241-038 (бұрыңғы Ленин атындағы ұжымшар)
05-241-042 (бұрыңғы Киров атындағы ұжымшар)
05-241-043 (бұрыңғы "Красный партизан" ұжымшар)
05-241-044 (бұрыңғы аң өсіру шаруашылығы)
1,2
IV
05-241-025 (бұрыңғы подхоз "Березовский")
05-241-046 (бұрыңғы "Красный Қазақстан" кеңшар)
05-241-048 (бұрыңғы "Заря Коммунизма" ұжымшар)
05-241-053 (бұрыңғы Ленин атындағы кеңшар)
1,0
V
05-241-005 (бұрыңғы "Коростелевский" кеңшар)
05-241-008 (бұрыңғы Пушкин атындағы ұжымшар Васильевский және Қожанқұл учаскелері)
05-241-012 (бұрыңғы Новопокровка кеңшар техникум Коростели учаскесі)
05-241-016 (бұрыңғы "Социалистік Қазақстан" газеті атындағы ұжымшар чересполосный учаскесі)
05-241-019 (бұрыңғы "Память Ленина" ұжымшар Комаровский учаскесі)
05-241-021 (бұрыңғы "Красное Знамя" ұжымшар Комаровский учаскесі)
05-241-025 (бұрыңғы "Путь к коммунизму" ұжымшар Маралбай учаскесі)
05-241-054 (РСХО "Новошульбинское")
05-241-050 (бұрыңғы Калинин атындағы ұжымшар)
0,8
Бородулиха
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 31 наурызы
№ 47-9-VI шешіміне 3 қосымша
Бородулиха ауданы бойынша жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері (ауылдық елді мекендерінің жерлері)
Аймақтың №
Аймаққа кіретін ауылдық елді мекендердің атауы
Жер учаскелері үшін төлемақы ның базалық мөлшерлеме леріне түзету коэффициенті
I
1.Камышенка ауылы
2.Дмитриевка ауылы
3.Бородулиха ауылы
4.Белағаш ауылы
5.Зенковка ауылы
6.Жезкент кенті
1,5
II
7.Новопокровка ауылы
8.Шелехово ауылы
9.Ивановка ауылы
10.Михайличенково ауылы
11.Поднебесное ауылы
1,4
III
12.Михайловка ауылы
13.Сарноғай ауылы
14.Қарағайлы ауылы
15.Петропавловка ауылы
16.Зубаир ауылы
Шелехово ауылы (бұрыңғы Троицкое ауылының учаскесі)
17.Орловка ауылы (Степной ауылдық округі)
18.Қызылтай ауылы
Зенковка ауылы (бұрыңғы Өмірзақ ауылының учаскесі)
19.Беккарьер ауылы
20.разъезд Дюсакен

21.разъезд 41
22.cело Боровое
23.cело Сосновка
24.санаторий Березовка
25.подхоз Березовка
26.село Переменовка
27.село Знаменка
28.село Успенка
29.село Барышовка
село Михайличенково (участок бывшего села Петроградское)
30.cело Жерновка
31.cело Новая Шульба
1,2
IV
32.село Коростели
33.село Тарск
34.cтанция Аул
35.cело Жақсылық
36.cело Изатулла
37.село Мещанка
село Петропавловка (участок бывшего села Воскресеновка)
38.cело Байтанат
39.село Жанаауыл
40. cело Бековка
41.cело Орловка (Переменовский сельский округ)
42.село Ремки
43. село Андроновка
44.село Пол-Лог
45.село Боровлянка
46.село Солоновка (участок бывшего села Ключики)
село Новая Шульба (участок бывшего села Потапенково)
47.село Ақши
48.cело Буркотово (участок бывшего села Кондратьевка)
49.село Сахновка
50.cело Красный Яр
51.село Речное
52.cело Песчанка (участок бывшего села Мурзово)
53.село Жарбұлақ (участки бывшего села Алексеевка, бывшего села Ново-Васильевка)
1,0
V
cело Буркотово (участок бывшего села Богомолово)
54.село Уба-Форпост (участок бывшего села Девятка)
0,8

21.разъезд 41
22.Боровое ауылы
23.Сосновка ауылы
24.Березовка шипажайы
25.Березовка подхозы
26.Переменовка ауылы
27. Знаменка ауылы
28.Успенка ауылы
29.Барышовка ауылы
Михайличенково ауылы (бұрыңғы Петроградское ауылының учаскесі)
30.Жерновка ауылы
31.Новошульба ауылы
1,2
IV
32.Коростели ауылы
33.Тарск ауылы
34.Аул станциясы
35.Жақсылық ауылы
36.Изатулла ауылы
37.Мещанка ауылы
Петропавловка ауылы (бұрыңғы Воскресеновка ауылының учаскесі)
38.Байтанат ауылы
39.Жаңаауыл ауылы
40.Бековка ауылы
41.Орловка ауылы (Переменовка ауылдық округі)
42.Ремки ауылы
43.Андроновка ауылы
44.Пол-Лог ауылы
45.Боровлянка ауылы
46.Солоновка ауылы (бұрыңғы Ключики ауылының
учаскесі)
Новошульба ауылы (бұрыңғы Потапенково ауылының учаскесі)
47.Ақши ауылы
48.Буркотово ауылы (бұрыңғы Кондратьевка
ауылының учаскесі)
49.Сахновка ауылы
50.Красный Яр ауылы
51.Речное ауылы
52.Песчанка ауылы (бұрыңғы Мурзово ауылының
учаскесі)
53.Жарбұлақ ауылы (бұрыңғы Алексеевка ауылының,
бұрыңғы Ново-Васильевка ауылының учаскелері)
1,0
V
Буркотово ауылы (бұрыңғы Богомолово ауылының учаскесі)
54.Уба-Форпост ауылы (бұрыңғы Девятка ауылының
учаскесі)
0,8