О районном бюджете на 2021-2023 годы
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 56-5-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 декабря 2020 года № 8256
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7989), Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6792278,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1302667 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7521 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5474790,7 тысяч тенге;
2) затраты – 7020508,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 97343,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 138574,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 41231 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 325573,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 325573,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 138574,7 тысяч тенге;
погашение займов – 41231 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 228230,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.11.2021 № 10-2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Принять к исполнению на 2021 год нормативы распределения доходов в бюджет района по индивидуальному подоходному налогу, социальному налогу в размере 100 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7989).
3. Учесть объем бюджетной субвенции, передаваемой из областного бюджета в бюджет района на 2021 год в сумме 4040045 тысяч тенге.

2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-5-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 8256 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VI "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7989 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6792278,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1302667 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7521 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7300 мың теңге;
трансферттер түсімдер – 5474790,7 мың теңге;
2) шығындар – 7020508,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 97343,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 138574,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 41231 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 325573,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 325573,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 138574,7 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 41231 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 228230,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 10-2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VI "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7989 нөмірімен тіркелген) шешімімен бекітілген, жеке табыс салығы, әлеуметтік салық бойынша аудан бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері 2021 жылға 100 пайыз мөлшерінде орындауға алынсын.
3. 2021 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 4040045 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.

4. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты городов районного значения, села, поселка, сельского округа, в сумме 364272 тысяч тенге, в том числе:
Андреевскому сельскому округу
12437 тысяч тенге;
Бакинскому сельскому округу
15090 тысяч тенге
Бель-Агачскому сельскому округу
16032 тысяч тенге;
Бородулихинскому сельскому округу
35206 тысяч тенге;
Дмитриевскому сельскому округу
15158 тысяч тенге;
Жезкентскому поселковому округу
35553 тысяч тенге.
Жерновскому сельскому округу
19451 тысяч тенге;
Зубаирскому сельскому округу
13643 тысяч тенге;
Кунарлинскому сельскому округу
17852 тысяч тенге;
Красноярскому сельскому округу
20975 тысяч тенге;
Новодворовскому сельскому округу
14890 тысяч тенге;
Новошульбинскому сельскому округу
39607 тысяч тенге;
Новопокровскому сельскому округу
26279 тысяч тенге;
Переменовскому сельскому округу
20300 тысяч тенге;
Петропавловскому сельскому округу
12392 тысяч тенге;
Подборному сельскому округу
16012 тысяч тенге;
Степному сельскому округу
15291 тысяч тенге;
Таврическому сельскому округу
18104 тысяч тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 26304 тысяч тенге.
6. Распределение целевых трансфертов из районного бюджета бюджетам городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2021 год определяется постановлением акимата Бородулихинского района.
7. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год распределение целевых текущих трансфертов из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства в сумме 3889381 тысяч тенге;
8. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета и целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 550575 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.11.2021 № 10-2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
9. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 307081 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.11.2021 № 10-2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета и целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 479621 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.07.2021 № 8-2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).

4. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округтерге берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 364272 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
Андреевка ауылдық округіне
12437 мың теңге;
Бақы ауылдық округіне
15090 мың теңге;
Белағаш ауылдық округіне
16032 мың теңге;
Бородулиха ауылдық округіне
35206 мың теңге;
Дмитриевка ауылдық округіне
15158 мың теңге;
Жезкент кенттік округіне
35553 мың теңге;
Жерновка ауылдық округіне
19451 мың теңге;
Зубаир ауылдық округіне
13643 мың теңге;
Құнарлы ауылдық округіне
17852 мың теңге;
Красный Яр ауылдық округіне
20975 мың теңге;
Новодворовка ауылдық округіне
14890 мың теңге;
Новошульба ауылдық округіне
39607 мың теңге;
Новопокровка ауылдық округіне
26279 мың теңге;
Переменовка ауылдық округіне
20300 мың теңге;
Петропавловка ауылдық округіне
12392 мың теңге;
Подборный ауылдық округіне
16012 мың теңге;
Степной ауылдық округіне
15291 мың теңге;
Таврия ауылдық округіне
18104 мың теңге.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 26304 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттеріне нысаналы трансферттерді бөлу Бородулиха ауданы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.
7. Заңнаманың өзгеруіне байланысты 2021 жылға арналған аудандық бюджетте жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төмен тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу 3889381 мың теңге сомасында қарастырылсын.
8. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттен 550575 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 10-2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 307081 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 10-2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт 479621 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 23.07.2021 № 8-2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

11. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 97462 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.11.2021 № 10-2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 138574,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.11.2021 № 10-2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).

11. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттер 97462 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 10-2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен 138574,7 мың теңге сомасында кредиттер көзделсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 10-2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

13. Признать утратившими силу некоторые решения Бородулихинского районного маслихата, согласно приложению 4.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии, депутат районного маслихата В. Мокроусова
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 56-5-VI
Районный бюджет на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.11.2021 № 10-2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Всего доходы
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

13. 4-қосымшаға сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
14. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, аудандық мәслихат депутаты В. Мокроусова
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 56-5-VI шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 10-2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Барлығы
кірістер
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР

90087
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района ( города областного значения)
24365
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
24365
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
16474
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
16474
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
49248
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
34748
003
Капитальные расходы государственного органа
14500
02
Оборона
19255
1
Военные нужды
12917
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12917
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
12917
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
6338
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6338
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3500
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2838
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
308898
1
Социальное обеспечение
27706
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
27706
010
Государственная адресная социальная помощь
27706
2
Социальная помощь
274640
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
274640
004
Программа занятости
15971
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
49924
007
Оказание жилищной помощи
24971
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3528
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
24875
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
105805
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

90087
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24365
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24365
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
16474
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16474
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
49248
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34748
003
Капитальные расходы государственного органа
14500
02
Қорғаныс
19255
1
Әскери мұқтаждар
12917
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмiнiң аппараты
12917
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
12917
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
6338
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмiнiң аппараты
6338
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3500
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерге өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2838
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
308898
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
27706
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
27706
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
27706
2
Әлеуметтік көмек
274640
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
274640
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
15971
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
49924
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
24971
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3528
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
24875
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
105805
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

12976
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3000
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
35445
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
22371
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
13074
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
97043
1
Сельское хозяйство
27534
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
27534
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
27534
6
Земельные отношения
33400
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
33400
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15400
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
18000
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
36109
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
36109
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
36109
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
59388
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
59388
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
59388
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
18388
013
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
41000
12
Транспорт и коммуникации
99484
1
Автомобильный транспорт
99484
458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
99484
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
99484
13
Прочие
28595
9
Прочие
28595
452
Отдел финансов района (города областного значения)

12976
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
3000
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) iшкi саясат бөлiмi
35445
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22371
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
13074
10
Ауыл, су орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
97043
1
Ауыл шаруашылығы
27534
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
27534
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27534
6
Жер қатынастары
33400
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
33400
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15400
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
18000
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
36109
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
36109
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
36109
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
59388
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
59388
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
59388
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендердің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18388
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
41000
12
Көлiк және коммуникация
99484
1
Автомобиль көлiгi
99484
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
99484
023
Автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
99484
13
Басқалар
28595
9
Басқалар
28595
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi

1. Решение Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 45-5-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6500, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2020 года).
2. Решение Бородулихинского районного маслихата от 31 марта 2020 года № 47-6-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 45-5-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6863, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 апреля 2020 года).
3. Решение Бородулихинского районного маслихата от 27 апреля 2020 года № 49-2-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 45-5-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7051, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 мая 2020 года).
4. Решение Бородулихинского районного маслихата от 3 июля 2020 года № 51-5-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 45-5-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7291, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 июля 2020 года).
5. Решение Бородулихинского районного маслихата от 23 октября 2020 года № 54-2-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 45-5-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7759, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 8 ноября 2020 года).
6. Решение Бородулихинского районного маслихата от 30 ноября 2020 года № 55-2-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 45-5-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7934, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 декабря 2020 года).

1. Бородулиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқcандағы № 45-5-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6500 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 16 қаңтарда жарияланған) шешімі.
2. Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 47-6-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқcандағы № 45-5-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6863 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 15 сәуірде жарияланған) шешімі.
3. Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 сәуірдегі № 49-2-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқcандағы № 45-5-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7051 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 13 мамырда жарияланған) шешімі.
4. Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 шілдегі № 51-5-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқcандағы № 45-5-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7291 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 15 шілдеде жарияланған) шешімі.
5. Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қазандағы № 54-2-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқcандағы № 45-5-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7759 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 8 қарашада жарияланған) шешімі.
6. Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 55-2-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқcандағы № 45-5-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7934 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 9 желтоқсанда жарияланған) шешімі.