О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 38/2-VI "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2020-2022 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 8 июня 2020 года № 44/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 июня 2020 года № 7189. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 декабря 2020 года № 56/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.12.2020 № 56/2-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Глубоковского районного маслихата от 21 мая 2020 года № 43/5-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 37/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7147) Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 38/2-VI "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6507, опубликовано 18 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Алтайский Глубоковского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 26483 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4810 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21673 тысяч тенге;
2) затраты – 27113 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 38/2-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 маусымдағы № 44/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 маусымда № 7189 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 56/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 31.12.2020 № 56/2-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 мамырдағы № 43/5-VІ "Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 37/2-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7147 болып тіркелген) сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 38/2-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6507 болып тіркелген, 2020 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26483 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4810 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21673 мың теңге;
2) шығындар – 27113 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -630 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 630 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 630 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Белоусовка Глубоковского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 67462 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 38129 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29333 тысяч тенге;
2) затраты – 76427 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8965 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8965 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8965 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет БерҰзовского сельского округа Глубоковского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 26848 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4609 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 861,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21377,5 тысяч тенге;
2) затраты – 26848 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа Глубоковского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -630 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 630 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 630 мың теңге.";
3-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Глубокое ауданы Белоусовка кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67462 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 38129 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29333 мың теңге;
2) шығындар – 76427 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -8965 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8965 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8965 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Глубокое ауданы Березовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26848 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4609 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 861,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21377,5 мың теңге;
2) шығындар – 26848 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Глубокое ауданы Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

"31. Утвердить бюджет Ушановского сельского округа Глубоковского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 21401 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8097 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13304 тысяч тенге;
2) затраты – 26165 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4764 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4764 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4764 тысяч тенге.";
пункт 33 изложить в следующей редакции:
"33. Утвердить бюджет Черемшанского сельского округа Глубоковского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25255 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9991 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15264 тысяч тенге;
2) затраты –26408,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1153,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1153,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1153,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Е. Леонтьева
Секретарь Глубоковского районного маслихата А. Баймульдинов
Приложение 1 к решению
Глубоковского районного

"31. 2020-2022 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ушаново ауылдық округінің бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21401 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8097 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13304 мың теңге;
2) шығындар – 26165 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -4764 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4764 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4764 мың теңге.";
33-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"33. 2020-2022 жылдарға арналған Глубокое ауданы Черемшанка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25255 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9991 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15264 мың теңге;
2) шығындар – 26408,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1153,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1153,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1153,3 мың теңге.";
осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 қосымшалар редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия торағасы Е. Леонтьева
Глубокое аудандық мәслихатының хатшысы А. Баймульдинов
Глубокое
аудандық мәслихатының