О Глубоковском районном бюджете на 2021-2023 годы
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2020 года № 55/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 декабря 2020 года № 8108. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7989), Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Глубоковский районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 9841990,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4232654 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 25487,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 51048 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5532801,2 тысяча тенге;
2) затраты – 10258329,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 123915,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 190089,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 66174 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -540254,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 540254,5 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 190089,5 тысяч тенге;
погашение займов – 66174 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 416339 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.11.2021 № 12/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Принять к исполнению на 2021 год нормативы распределения доходов в районный бюджет по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора в размере 100 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7989).

2021-2023 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 55/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда № 8108 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VІ "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7989 болып тіркелген) сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9841990,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4232654 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25487,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 51048 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5532801,2 мың теңге;
2) шығындар – 10258329,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 123915,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 190089,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 66174 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -540254,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 540254,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 190089,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 66174 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 416339 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 10.11.2021 № 12/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VІ "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7989 болып тіркелген) белгіленген, ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, 2021 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері ауданның бюджетіне 100 пайыз мөлшерінде орындауға қабылдансын.

3. Учесть в районном бюджете на 2021 год объем субвенции передаваемой из областного бюджета, в районный бюджет в сумме 4012687 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселков и сельских округов, в сумме 215508 тысяч тенге, в том числе:
поселок Алтайский
13196 тысяч тенге;
поселок Белоусовка
8948 тысяч тенге;
Березовский сельский округ
16462 тысячи тенге;
Бобровский сельский округ
10702 тысячи тенге;
Быструшинский сельский округ
16378 тысяч тенге;
поселок Верхнеберезовский
16617 тысяч тенге;
Веселовский сельский округ
13577 тысяч тенге;
поселок Глубокое
7185 тысяч тенге;
Иртышский сельский округ
9599 тысяч тенге;
Кожоховский сельский округ
15747 тысяч тенге;
Красноярский сельский округ
9480 тысяч тенге;
Малоубинский сельский округ
16237 тысяч тенге;
Опытнопольский сельский округ
5733 тысячи тенге;
Секисовский сельский округ
14570 тысяч тенге;
Тарханский сельский округ
12995 тысяч тенге;
Ушановский сельский округ
13136 тысяч тенге;
Черемшанский сельский округ
14946 тысяч тенге.
5. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с:
передачей функций и лимитов штатной численности исполнительных органов в области образования и подведомственных им государственных учреждений с районного уровня на областной уровень 5917457 тысяч тенге;
передачей функций и лимитов штатной численности исполнительных органов в области ветеринарии и подведомственных им государственных учреждений с районного уровня на областной уровень 65920 тысяч тенге.
6. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 834570 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты в сумме 539706 тысяч тенге, из них за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 312949 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие в сумме 294864 тысячи тенге, из них за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 294864 тысячи тенге.
Распределение целевых трансфертов из республиканского бюджета бюджету района на 2021 год определяется постановлением Глубоковского районного акимата.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.11.2021 № 12/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
7. Учесть в районном бюджете на 2021 год целевые трансферты из областного бюджета в сумме 685158,7 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты в сумме 446917,5 тысяч тенге;

3. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемi 4012687 мың теңге сомасында ескерілсін.
4. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен кенттер мен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдерi 215508 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Алтайский кенті 13196 мың теңге;
Белоусовка кенті 8948 мың теңге;
Березовка ауылдық округі 16462 мың теңге;
Бобровка ауылдық округі 10702 мың теңге;
Быструха ауылдық округі 16378 мың теңге;
Верхнеберезовский кенті 16617 мың теңге;
Веселовка ауылдық округі 13577 мың теңге;
Глубокое кенті 7185 мың теңге;
Ертіс ауылдық округі 9599 мың теңге;
Кожохово ауылдық округі 15747 мың теңге;
Краснояр ауылдық округі 9480 мың теңге;
Малоубинка ауылдық округі 16237 мың теңге;
Опытное поле ауылдық округі 5733 мың теңге;
Секисовка ауылдық округі 14570 мың теңге;
Тархан ауылдық округі 12995 мың теңге;
Ушаново ауылдық округі 13136 мың теңге;
Черемшанка ауылдық округі 14946 мың теңге.
5. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін:
білім беру саласындағы атқарушы органдардың және оларға ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелердің функциялары мен штат санының лимиттерін аудандық деңгейден облыстық деңгейге беруге 5917457 мың теңге;
ветеринария саласындағы атқарушы органдардың және оларға ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелердің функциялары мен штат санының лимиттерін аудандық деңгейден облыстық деңгейге беруге байланысты 65920 мың теңге.
6. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 834570 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 539706 мың теңге сомасында, олардың Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттер есебінен 312949 мың теңге сомасында;
дамытуға нысаналы трансферттер 294864 мың теңге сомасында, олардың Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттер есебінен 294864 мың теңге сомасында.
2021 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттерді бөлу Глубокое аудандық әкімдігінің қаулысымен айқындалады.
Ескерту. 6 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 10.11.2021 № 12/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Облыстық бюджеттен 2021 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы трансферттер 685158,7 мың теңге сомасында ескерілсін, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 446917,5 мың теңге сомасында;

целевые трансферты на развитие в сумме 238241,2 тысяча тенге.
Распределение целевых трансфертов из областного бюджета бюджету района на 2021 год определяется постановлением Глубоковского районного акимата.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.11.2021 № 12/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Учесть в районном бюджете на 2021 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета в сумме 190089,5 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.11.2021 № 12/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 82306,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.11.2021 № 12/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета бюджетам поселков и сельских округов в сумме 616598,5 тысяч тенге.
Распределение целевых трансфертов из районного бюджета бюджетам поселков и сельских округов на 2021 год определяется постановлением Глубоковского районного акимата.

дамытуға нысаналы трансферттер 238241,2 мың теңге сомасында.
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен аудан бюджетіне нысаналы трансферттерді бөлу Глубокое аудандық әкімдігінің қаулысымен айқындалады.
Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 10.11.2021 № 12/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер 190089,5 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 8 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 10.11.2021 № 12/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2021 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 82306,4 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 9 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 10.11.2021 № 12/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен кенттер мен ауылдық округтердің бюджеттеріне нысаналы трансферттер 616598,5 мың теңге сомасында көзделсін.
2021 жылға арналған аудандық бюджеттен кенттер мен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін нысаналы трансферттерді бөлу Глубокое аудандық әкімдігінің қаулысымен айқындалады.";
1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.

Сноска. Пункт 10 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.11.2021 № 12/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
11. Признать утратившими силу решения Глубоковского районного маслихата согласно приложению 4 к настоящему решению.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии А. Калигожин
Секретарь Глубоковского районного маслихата А. Баймульдинов
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата

Ескерту. 10 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 10.11.2021 № 12/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес Глубокое аудандық мәслихаты шешімінің күші жойылды деп танылсын.
12. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия торағасы А. Калигожин
Глубокое аудандық мәслихатының хатшысы А. Баймульдинов
Глубокое
аудандық мәслихатының

14480,1
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
125466,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
125466,8
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
124466,8
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
150
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
150
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
150
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
682402
1
Социальное обеспечение
75533,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
75533,5
005
Государственная адресная социальная помощь
75533,5
2
Социальная помощь
522095,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
522095,5
002
Программа занятости
157172
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
62576,9
006
Оказание жилищной помощи
146
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
78440,6
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3163
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
150561
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17008
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53028
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
84773
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
84773
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51360
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

14480,1
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
125466,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
125466,8
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
124466,8
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
150
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы өзге де қызметтер
150
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
150
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
682402
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
75533,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
75533,5
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
75533,5
2
Әлеуметтiк көмек
522095,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
522095,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
157172
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
62576,9
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
146
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
78440,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3163
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
150561
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
17008
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53028
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
84773
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
84773
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51360
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

66285
8
Используемые остатки бюджетных средств
0
01
Остатки бюджетных средств
0
1
Свободные остатки бюджетных средств
0
Приложение 4
к решению Глубоковского
районного маслихата
от 28 декабря 2020 года
№ 55/2-VI
Перечень решений Глубоковского районного маслихата подлежащих признанию утратившими силу
1. Решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 37/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2020-2022 годы (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6470, опубликовано 10 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

66285
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
0
0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0
Глубокое
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 55/2-VІ шешіміне 4 қосымша
Глубокое аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылуға жататын шешімдерінің тізбесі
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 37/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6470 болып тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).

2. Решение Глубоковского районного маслихата от 27 марта 2020 года № 39/6-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 37/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2020-2022 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6842, опубликовано 8 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Решение Глубоковского районного маслихата от 28 апреля 2020 года № 42/2-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 37/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2020-2022 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7034, опубликовано 6 мая 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
4. Решение Глубоковского районного маслихата от 21 мая 2020 года № 43/5-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 37/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2020-2022 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7147, опубликовано 6 июня 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
5. Решение Глубоковского районного маслихата от 25 июня 2020 года № 46/2-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 37/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2020-2022 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7284, опубликовано 14 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
6. Решение Глубоковского районного маслихата от 4 сентября 2020 года № 48/2-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 37/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2020-2022 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7551, опубликовано 21 сентября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
7. Решение Глубоковского районного маслихата от 28 октября 2020 года № 51/2-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 37/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2020-2022 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7780, опубликовано 13 ноября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

2. Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 наурыздағы № 39/6-VI "Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 37/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6842 болып тіркелген, 2020 жылғы 8 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
3. Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 сәуірдегі № 42/2-VI "Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 37/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7034 болып тіркелген, 2020 жылғы 6 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
4. Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 мамырдағы № 43/5-VI "Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 37/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7147 болып тіркелген, 2020 жылғы 6 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
5. Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы № 46/2-VI "Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 37/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7284 болып тіркелген, 2020 жылғы 14 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
6. Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 қыркүйектегі № 48/2-VI "Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 37/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7551 болып тіркелген, 2020 жылғы 21 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
7. Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қазандағы № 51/2-VI "Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 37/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7780 болып тіркелген, 2020 жылғы 13 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).

8. Решение Глубоковского районного маслихата от 3 декабря 2020 года № 53/2-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 37/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2020-2022 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7973, опубликовано 15 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

8. Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 желтоқсандағы № 53/2-VI "Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 37/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7973 болып тіркелген, 2020 жылғы 15 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).