О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2021-2023 годы
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 декабря 2020 года № 56/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 января 2021 года № 8335. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Глубоковского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 55/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8108) Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Алтайский Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 49453,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4653 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44800,7 тысяч тенге;
2) затраты – 49984,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -530,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 530,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 530,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2021 № 13/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет поселка Алтайский на 2021 год в сумме 13196 тысяч тенге.
3. Учесть в бюджете поселка Алтайский на 2021 год целевые трансферты в сумме 31604,7 тысяч тенге, в том числе из областного бюджета в сумме 7828,8 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 23775,9 тысяч тенге.

2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 56/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 қаңтарда № 8335 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 баптарының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 55/2-VІ "2021-2023 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8108 болып тіркелген) сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49453,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4653 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44800,7 мың теңге;
2) шығындар – 49984,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -530,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 530,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 530,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 13/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Алтайский кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 13196 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2021 жылға арналған Алтайский кентінің бюджетіне нысаналы трансферттер 31604,7 теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен 7828,8 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 23775,9 мың теңге сомасында ескерілсін.

Сноска. Пункт 3 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2021 № 13/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Утвердить бюджет поселка Белоусовка Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 302192,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31945 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 270247,7 тысяч тенге;
2) затраты – 311798,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9606,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9606,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9606,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2021 № 13/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет поселка Белоусовка на 2021 год в сумме 8948 тысяч тенге.
5-1. Учесть в бюджете поселка Белоусовка на 2021 год целевые трансферты в сумме 261299,7 тысяч тенге, в том числе за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 116000 тысяч тенге, из областного бюджета в сумме 128000 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 17299,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5-1 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2021 № 13/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Утвердить бюджет Березовского сельского округа Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30057,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4242 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25815,7 тысяч тенге;
2) затраты – 30309,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 13/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Белоусовка кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –302192,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 31945 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 270247,7 мың теңге;
2) шығындар – 311798,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -9606,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9606,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9606,2 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 13/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2021 жылға арналған Белоусовка кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 8948 мың теңге сомасында ескерілсін.
5-1. 2021 жылға арналған Белоусовка кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 261299,7 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 116000 мың теңге, облыстық бюджеттен 128000 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 17299,7 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 5-1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 13/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Березовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30057,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4242 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25815,7 мың теңге;
2) шығындар – 30309,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -763,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 763,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 763,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2021 № 13/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
16. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет поселка Верхнеберезовский на 2021 год в сумме 16617 тысяч тенге.
16-1. Учесть в бюджете поселка Верхнеберезовский на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета в сумме 31415,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16-1в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2021 № 13/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
17. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 36796,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6660 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30136,3 тысяч тенге;
2) затраты – 38043,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1246,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1246,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1246,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2021 № 13/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
18. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Веселовского сельского округа на 2021 год в сумме 13577 тысяч тенге.
18-1. Учесть в бюджете Веселовского сельского округа на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета в сумме 16559,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18-1 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2021 № 13/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -763,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 763,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 763,9 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 13/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2021 жылға арналған Верхнеберезовский кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 16617 мың теңге сомасында ескерілсін.
16-1. 2021 жылға арналған Верхнеберезовский кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 31415,9 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 16-1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 13/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Веселовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36796,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6660 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30136,3 мың теңге;
2) шығындар – 38043,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1246,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1246,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1246,9 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 13/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2021 жылға арналған Веселовка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 13577 мың теңге сомасында ескерілсін.
18-1. 2021 жылға арналған Веселовка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 16559,3 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 18-1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 13/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

19. Утвердить бюджет поселка Глубокое Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 331989 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 39540 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 292449 тысяч тенге;
2) затраты – 335525,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3536,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3536,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3536,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2021 № 13/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
20. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет поселка Глубокое на 2021 год в сумме 7185 тысяч тенге.
21. Учесть в бюджете поселка Глубокое на 2021 год целевые трансферты в сумме 285264 тысяч тенге, в том числе из областного бюджета в сумме 120000 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 165264 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2021 № 13/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
22. Утвердить бюджет Иртышского сельского округа Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 78391 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26108 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 375 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51908 тысяч тенге;
2) затраты – 85517,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7126,2 тысяч тенге;

19. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Глубокое кентінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 331989 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 39540 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 292449 мың теңге;
2) шығындар – 335525,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -3536,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3536,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3536,1 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 13/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2021 жылға арналған Глубокое кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 7185 мың теңге сомасында ескерілсін.
21. 2021 жылға арналған Глубокое кентінің бюджетіне нысаналы трансферттер 285264 мың теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен 120000 мың теңге, аудандық бюджеттен 165264 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 13/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ертіс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 78391 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26108 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 375 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 51908 мың теңге;
2) шығындар – 85517,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -7126,2 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7126,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7126,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 22 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2021 № 13/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
23. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Иртышского сельского округа на 2021 год в сумме 9599 тысяч тенге.
23-1. Учесть в бюджете Иртышского сельского округа на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета в сумме 42309 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23-1 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2021 № 13/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
24. Утвердить бюджет Кожоховского сельского округа Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 106071 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6971 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 99100 тысяч тенге;
2) затраты – 107439,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1368,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1368,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1368,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 24 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2021 № 13/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
25. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Кожоховского сельского округа на 2021 год в сумме 15747 тысяч тенге.
26. Учесть в бюджете Кожоховского сельского округа на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета в сумме 83353 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 26 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2021 № 13/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
27. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7126,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7126,2 мың теңге.
Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 13/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
23. 2021 жылға арналған Ертіс ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 9599 мың теңге сомасында ескерілсін.
23-1. 2021 жылға арналған Ертіс ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 42309 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 23-1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 13/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Кожохово ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 106071 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6971 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 99100 мың теңге;
2) шығындар – 107439,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1368,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1368,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1368,5 мың теңге.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 13/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
25. 2021 жылға арналған Кожохово ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 15747 мың теңге сомасында ескерілсін.
26. 2021 жылға арналған Кожохово ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 83353 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 26-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 13/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
27. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Пункт 30 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2021 № 13/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
31. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Малоубинского сельского округа на 2021 год в сумме 16237 тысяч тенге.
31-1. Учесть в бюджете Малоубинского сельского округа на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета в сумме 26412,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 31-1 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2021 № 13/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
32. Утвердить бюджет Опытнопольского сельского округа Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 50877,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19988 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30889,6 тысяч тенге;
2) затраты – 53022,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2144,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2144,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2144,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 32 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2021 № 13/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
33. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Опытнопольского сельского округа на 2021 год в сумме 5733 тысяч тенге.
34. Учесть в бюджете Опытнопольского сельского округа на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета в сумме 25156,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 34 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2021 № 13/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
35. Утвердить бюджет Секисовского сельского округа Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 40293 тысяч тенге, в том числе:

Ескерту. 30-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 13/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
31. 2021 жылға арналған Малоубинка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 16237 мың теңге сомасында ескерілсін.
31-1. 2021 жылға арналған Малоубинка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 26412,6 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 31-1 -тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 13/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
32. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Опытное поле ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50877,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19988 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30889,6 мың теңге;
2) шығындар – 53022,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2144,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2144,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2144,5 мың теңге.
Ескерту. 32-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 13/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
33. 2021 жылға арналған Опытное поле ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 5733 мың теңге сомасында ескерілсін.
34. 2021 жылға арналған Опытное поле ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 25156,6 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 34-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 13/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
35. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Секисовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40293 мың теңге, оның ішінде:

38. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Тарханского сельского округа на 2021 год в сумме 12995 тысяч тенге.
39. Учесть в бюджете Тарханского сельского округа на 2021 год целевые трансферты в сумме 197060,2 тысяч тенге, в том числе из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 139500 тысяч тенге, из областного бюджета в сумме 40657,6 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 16902,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 39 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2021 № 13/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
40. Утвердить бюджет Ушановского сельского округа Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 46569,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9061 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37508,6 тысяч тенге;
2) затраты – 48896,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2326,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2326,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2326,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 40 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2021 № 13/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
41. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета, в бюджет Ушановского сельского округа на 2021 год в сумме 13136 тысяч тенге.
42. Учесть в бюджете Ушановского сельского округа на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета в сумме 24372,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 42 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2021 № 13/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
43. Утвердить бюджет Черемшанского сельского округа Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 63423,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9386,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

38. 2021 жылға арналған Тархан ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 12995 мың теңге сомасында ескерілсін.
39. 2021 жылға арналған Тархан ауылдық округінің бюджетіне нысаналы трансферттер 197060,2 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 139500 мың теңге, облыстық бюджеттен 40657,6 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 16902,6 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 39-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 13/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
40. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ушаново ауылдық округінің бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46569,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9061 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37508,6 мың теңге;
2) шығындар – 48896,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2326,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2326,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2326,6 мың теңге.
Ескерту. 40-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 13/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
41. 2021 жылға арналған Ушаново ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 13136 мың теңге сомасында ескерілсін.
42. 2021 жылға арналған Ушаново ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 24372,6 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 42-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 13/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
43. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Черемшанка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63423,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9386,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

44. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Черемшанского сельского округа на 2021 год в сумме 14946 тысяч тенге.
45. Учесть в бюджете Черемшанского сельского округа на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета в сумме 39091,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 45 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2021 № 13/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).

44. 2021 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 14946 мың теңге сомасында ескерілсін.
45. 2021 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 39091,2 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 45-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 13/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

46. Признать утратившими силу решения Глубоковского районного маслихата согласно приложению 52 к настоящему решению.
47. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Е. Псарев
Секретарь Глубоковского районного маслихата А. Баймульдинов
Приложение 1 к решению
Глубоковского районного маслихата
от 31 декабря 2020 года
№ 56/2-VI
Бюджет поселка Алтайский Глубоковского района на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2021 № 13/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

46. Осы шешімнің 52 қосымшасына сәйкес Глубокое аудандық мәслихаты шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
47. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия торағасы Е. Псарев
Глубокое аудандық мәслихатының хатшысы А. Баймульдинов
Глубокое
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 56/2-VІ шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 13/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

от 31 декабря 2020 года
№ 56/2-VI
Перечень решений Глубоковского районного маслихата подлежащих признанию утратившими силу
1. Решение Глубоковского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 38/2-VI "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6507, опубликовано 18 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Решение Глубоковского районного маслихата от 8 апреля 2020 года № 41/2-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 38/2-VI "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2020-2022 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6893, опубликовано 27 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Решение Глубоковского районного маслихата от 8 июня 2020 года № 44/2-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 38/2-VI "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2020-2022 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7189, опубликовано 24 июня 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
4. Решение Глубоковского районного маслихата от 20 июля 2020 года № 47/2-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 38/2-VI "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2020-2022 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7398, опубликовано 28 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
5. Решение Глубоковского районного маслихата от 29 сентября 2020 года № 50/6-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 38/2-VI "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2020-2022 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7629, опубликовано 12 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

2020 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 56/2-VІ шешіміне 52 қосымша
Глубокое аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылуға жататын шешімдерінің тізбесі
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 38/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6507 болып тіркелген, 2020 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
2. Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 сәуірдегі № 41/2-VI "Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 38/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6893 болып тіркелген, 2020 жылғы 27 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
3. Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 маусымдағы № 44/2-VI "Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 38/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7189 болып тіркелген, 2020 жылғы 24 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
4. Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 шілдедегі № 47/2-VI "Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 38/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7398 болып тіркелген, 2020 жылғы 28 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
5. Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 50/6-VI "Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 38/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7629 болып тіркелген, 2020 жылғы 12 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).

6. Решение Глубоковского районного маслихата от 17 ноября 2020 года № 52/2-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 38/2-VI "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2020-2022 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7859, опубликовано 27 ноября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

6. Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 қарашадағы № 52/2-VI "Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 38/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7859 болып тіркелген, 2020 жылғы 27 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).