О бюджете поселка Жангизтобе Жарминского района на 2020-2022 годы
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 января 2020 года № 42/354-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 января 2020 года № 6644. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2020 года № 53/543-VI
Сноска. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.12.2020 № 53/543-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Сноска. Заголовок в редакции решения Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.04.2020 № 45/393-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 41/333-VІ "О бюджете Жарминского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6484) Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жангизтобе Жарминского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 102033,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8394,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 91527,0 тысяч тенге;
2) затраты – 102033,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 112,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 112,8 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 112,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.11.2020 № 52/502-VI (вводится в действие с 01.01.2020).

2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданы Жаңғызтөбе кентінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 42/354-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қаңтарда № 6644 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 53/543-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 30.12.2020 № 53/543-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің орыс тіліндегі тақырыбы жаңа редакцияда, мемлекеттік тілде өзгеріссіз қалдырылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 29.04.2020 № 45/393-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына, 2-7-тармағына, Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 41/333-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6484 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданы Жаңғызтөбе кентінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 102033,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8394,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 91527,0 мың теңге;
2) шығындар – 102033,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 112,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 112,8 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 112,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 23.11.2020 № 52/502-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Предусмотреть в бюджете поселка Жангизтобе Жарминского района на 2020 год объемы субвенций в сумме 23125,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии К. Тулеубаева
Секретарь Жарминского районного маслихата А. Сахметжанова
Приложение 1
к решению Жарминского
районного маслихата
от 13 января 2020 года
№ 42/354-VI
Бюджет поселка Жангизтобе Жарминского района на 2020 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.11.2020 № 52/502-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Всего доходы
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. 2020 жылға Жарма ауданы Жаңғызтөбе кентінің бюджетіне субвенция көлемi 23125,0 мың теңге сомада қарастырылсын.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Тулеубаева
Жарма аудандық мәслихатының хатшысы А. Сахметжанова
Жарма аудандық мәслихатының
2020 жылғы 13 қаңтардағы
№ 42/354-VI шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Жарма ауданы Жаңғызтөбе кентінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 23.11.2020 № 52/502-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Барлық кірістер
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер