О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 13 января 2020 года № 42/350-VI "О бюджете Бельтерекского сельского округа Жарминского района на 2020-2022 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 июня 2020 года № 47/420-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 2 июля 2020 года № 7257. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2020 года № 53/539-VI.
Сноска. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.12.2020 № 53/539-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата от 13 января 2020 года № 42/350-VI "О бюджете Бельтерекского сельского округа Жарминского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6648, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 февраля 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бельтерекского сельского округа Жарминского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 447,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1237,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 17 210,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18 447,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит бюджета – -0,0 тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қантардағы № 42/350-VI "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданы Белтерек ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 47/420-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 шілдеде № 7257 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 53/539-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 30.12.2020 № 53/539-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және 2-7 тармағына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 42/350-VI "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданы Белтерек ауылдық округінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6648 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 5 ақпанда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданы Белтерек ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18447,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 237,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 17 210,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 447,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы – -0,0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0,0 теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.