О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 41/333-VI "О бюджете Жарминского района на 2020-2022 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 ноября 2020 года № 52/511-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 ноября 2020 года № 7867. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 53/521-VI
Сноска. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 53/521-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 ноября 2020 года № 43/490-VІ "О внесении изменений и дополнения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7858), Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 41/333-VІ "О бюджете Жарминского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6484, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 14 января 2020 года, в газете "Қалба тынысы" от 24 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11166448,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3893357,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15060,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 44539,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7213491,7 тысяч тенге;
2) затраты – 11361058,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21478,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 48460,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26982,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;

Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 41/333-VI "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қарашадағы № 52/511-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 қарашада № 7867 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 53/521-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 53/521-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 17 қарашадағы № 43/490-VІ ""2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7858 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 41/333-VI "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6484 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 14 қаңтарда, "Қалба тынысы" газетінде 2019 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11166448,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3893357,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15060,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 44539,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7213491,7 мың теңге;
2) шығындар – 11361058,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 21478,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 48460,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 26982,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -216088,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 216088,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 225276,1 тысяч тенге;
погашение займов – 26982,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17794,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессиии А. Узбеханов
Секретарь Жарминского районного маслихата А. Сахметжанова
Приложение
к решению Жарминского
районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -216088,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 216088,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 225276,1 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 26982,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 17794,2 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Узбеханов
Жарма аудандық мәслихатының хатшысы А. Сахметжанова
Жарма аудандық мәслихатының

464
Отдел образования района (города областного значения)
2111,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2111,0
2
Социальная помощь
501186,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
501186,5
002
Программа занятости
146059,5
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
55842,0
006
Оказание жилищной помощи
3854,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
62397,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3915,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
148225,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
31384,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
49510,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
43596,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43596,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28707,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
14889,0
021
Капитальные расходы государственного органа
0,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1619208,1
1
Жилищное хозяйство
727504,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
722504,7
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
0,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
625874,7
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
96630,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
5000,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
5000,0
2
Коммунальное хозяйство

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2111,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2111,0
2
Әлеуметтік көмек
501186,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
501186,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
146059,5
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
55842,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3854,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
62397,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3915,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
148225,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
31384,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
49510,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
43596,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43596,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28707,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
14889,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1619208,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
727504,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
722504,7
002
Мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учаскелерін алып қою, соның ішінде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлікті иеліктен айыру
0,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
625874,7
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
96630,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
5000,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
5000,0
2
Коммуналдық шаруашылық