О бюджете Жарминского района на 2021-2023 годы
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 53/521-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 декабря 2020 года № 8095
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VІ "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7989) Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 8819382,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4542520,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19745,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 49729,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4207388,5 тысяч тенге;
2) затраты – 8926269,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30994,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61257,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30263,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -137880,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 137880,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 61257,0 тысяч тенге;
погашение займов – 30263,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 106886,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.12.2021 № 10/160-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить в районном бюджете объемы субвенций, поступаемых из областного бюджета в сумме 2604912,0 тысяч тенге.
3. Принять к исполнению на 2021 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора в размере 100 (сто) процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VІ "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7989).

2021-2023 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 53/521-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 8095 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VІ "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7989 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8819382,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4542520,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19745,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 49729,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4207388,5 мың теңге;
2) шығындар – 8926269,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 30994,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 61257,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30263,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -137880,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 137880,5 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 61257,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30263,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 106886,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 13.12.2021 № 10/160-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджетке облыстық бюджеттен түсетін субвенция көлемi – 2604912,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2021 жылға аудан бюджетіне әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы, ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VІ "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7989 болып тіркелген) шешімімен белгіленген 100 (жүз) пайыз атқаруға алынсын.

4. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год возврат трансфертов из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с:
– передачей функций и лимитов штатной численности исполнительных органов в области образования и подведомственных им государственных учреждений с районного уровня на областной уровень – 4 804 038,0 тысяч тенге;
– передачей функций и лимитов штатной численности исполнительных органов в области ветеринарии и подведомственных им государственных учреждений с районного уровня на областной уровень – 197 256,0 тысяч тенге.
5. Специалистам в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств установить повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях в соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
6. Утвердить бюджет на 2022 год в следующем объеме – 7203805,0 тысяч тенге согласно приложению 2.
7. Утвердить бюджет на 2023 год в следующем объеме – 7443641,0 тысяча тенге согласно приложению 3.
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 45000,0 тысяч тенге согласно приложению 4.
9. Учесть перечень целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета на 2021 год согласно приложению 5.
10. Учесть перечень целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из республиканского бюджета на 2021 год согласно приложению 6.
11. Учесть перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2021-2022 годы с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 7.
12. Учесть средства для реализации мер социальной поддержки специалистам социальной сферы сельских населенных пунктов на 2021 год согласно приложению 8.
13. Учесть перечень трансфертов из районного бюджета бюджетам городов районного значения, сел, поселков и сельских округов на 2021 год согласно приложению 9.

4. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте төмен тұрған бюджеттен жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге берілетін трансферттердің түсімдері көзделсін:
– білім беру саласындағы атқарушы органдардың және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің функциялары мен штат санының лимиттерін аудандық деңгейден облыстық деңгейге беру – 4 804 038,0 мың теңге;
– ветеринария саласындағы атқарушы органдардың және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің функциялары мен штат санының лимиттерін аудандық деңгейден облыстық деңгейге беру – 197 256,0 мың теңге.
5. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек Кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру және мәдениет мамандарына, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгiленбесе, жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелері белгiленсiн.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру және мәдениет мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
6. 2022 жылдың бюджеті – 7203805,0 мың теңге көлемінде 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2023 жылдың бюджеті – 7443641,0 мың теңге көлемінде 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2021 жылға 45000,0 мың теңге сомасында 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2021 жылға арналған аудандық бюджетке областық бюджеттен түскен ағымдағы нысаналы және нысаналы даму трансферттерінің тізбесі 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
10. 2021 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен түскен ағымдағы нысаналы және нысаналы даму трансферттерінің тізбесі 6 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
11. 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламаларға бөлуімен аудан бюджетінің даму бағдарламаларының тізбесі 7 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
12. 2021 жылға арналған ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін қаражат 8 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
13. 2021 жылға арналған аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің және ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен түскен трансферттердің тізбесі 9 қосымшаға сәйкес ескерілсін.

14. Признать утратившим силу с 1 января 2021 года решения Жарминского районного маслихата согласно приложению 10 к настоящему решению.
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессиии А. Узбеханов
Секретарь Жарминского районного маслихата А. Сахметжанова
Приложение 1 к решению
Жарминского районного
маслихата
от 25 декабря 2020 года
№ 53/521-VI
Бюджет Жарминского района на 2021 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.12.2021 № 10/160-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма,
тыс.тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

14. Осы шешімнің 10 қосымшаға сәйкес, 2021 жылдын 1 қаңтарынан Жарма аудандық мәслихаты шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
15. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Узбеханов
Жарма аудандық мәслихатының хатшысы А. Сахметжанова
Жарма аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 53/521-VI шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Жарма ауданының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 13.12.2021 № 10/160-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер

87619,0
2
Акцизы
7644,0
84
Бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо, произведенных на территории Республики Казахстан
7644,0
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
69228,0
15
Плата за пользование земельными участками
69228,0
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
10747,0
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
1529,0
29
Регистрационный сбор, зачисляемый в местный бюджет
1227,0
34
Плата за пользование лицензиями на занятие отдельными видами деятельности
7991,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
10800,0
1
Государственная пошлина
10800,0
26
Государственная пошлина, зачисляемая в местный бюджет
10800,0
2
Неналоговые поступления
20526,0
01
Доходы от государственной собственности
3557,0
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
0,0
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
0,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
3465,0
08
Доходы от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
345,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
3120,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
92,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
92,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
0,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
0,0
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
0,0
06
Прочие неналоговые поступления
16969,0
1
Прочие неналоговые поступления
16969,0
05
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета
0,0
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
0,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
16969,0
3
Поступления от продажи основного капитала

87619,0
2
Акциздер
7644,0
84
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген бензин (авиациялықты қоспағанда) және дизель отыны
7644,0
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
69228,0
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
69228,0
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
10747,0
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
1529,0
29
Жергілікті бюджетке төленетін тіркелгені үшін алым
1227,0
34
Қызметтің жекелеген түрлерiмен айналысуға лицензияларды пайдаланғаны үшін төлемақы
7991,0
08
Заңдық маңызы бар әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік
органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
10800,0
1
Мемлекеттік баж
10800,0
26
Жергілікті бюджетке төленетін мемлекеттік баж
10800,0
2
Салықтық емес түсiмдер
20526,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
3557,0
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
0,0
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
0,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
3465,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы,
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден
түсетін кірістерді қоспағанда, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық
меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер
345,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік
мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
3120,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
92,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
92,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер
салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан және Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді қоспағанда,
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер
салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0,0
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті
бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0,0
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
16969,0
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
16969,0
05
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық,
депоненттік берешегінің түсімі
0,0
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
0,0
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
16969,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер

3139,0
Приложение 6
к решению Жарминского
районного маслихата
от 25 декабря 2020 года
№ 53/521-VI
Перечень целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из республиканского бюджета районному бюджету на 2021 год
Сноска. Приложение 6 – в редакции решения Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.12.2021 № 10/160-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
Функциональная группа
Сумма
(тыс.тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Всего

3139,0
Жарма аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 53/521-VI шешіміне 6 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен түскен ағымдағы нысаналы және нысаналы даму трансферттерінің тізбесі
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 13.12.2021 № 10/160-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сома
(мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Жиыны

453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
61257,0
006
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
61257,0
Приложение 9
к решению Жарминского
районного маслихата
от 25 декабря 2020 года
№ 53/521-VI
Перечень трансфертов из районного бюджета бюджетам городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2021 год
Сноска. Приложение 9 – в редакции решения Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17.09.2021 № 8/88-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
Функциональная группа
Сумма
(тыс.тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Всего
97436,8
01
Государственные услуги общего характера
97436,8
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления

453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
61257,0
006
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
61257,0
Жарма аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 53/521-VI шешіміне 9 қосымша
2021 жылға арналған аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің және ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен түскен трансферттер тізбесі
Ескерту. 9-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 17.09.2021 № 8/88-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Жиыны
97436,8
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
97436,8
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар

1. Решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 41/333-VI "О бюджете Жарминского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6484, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 14 января 2020 года, в газете "Қалба тынысы" от 24 января 2020 года).
2. Решение Жарминского районного маслихата от 1 апреля 2020 года № 44/376-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2020 года № 41/333-VI "О бюджете Жарминского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6880, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 17 апреля 2020 года).
3. Решение Жарминского районного маслихата от 29 апреля 2020 года № 45/386-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2020 года № 41/333-VI "О бюджете Жарминского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7101, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 22 мая 2020 года).
4. Решение Жарминского районного маслихата от 24 июня 2020 года № 47/418-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2020 года № 41/333-VI "О бюджете Жарминского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7259, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 9 июля 2020 года).
5. Решение Жарминского районного маслихата от 11 августа 2020 года № 48/434-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2020 года № 41/333-VI "О бюджете Жарминского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7495, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 2 сентября 2020 года).
6. Решение Жарминского районного маслихата от 10 сентября 2020 года № 49/454-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2020 года № 41/333-VI "О бюджете Жарминского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7550, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 21 сентября 2020 года).

1. Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 41/333-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6484 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 14 қаңтарында, "Қалба тынысы" газетінде 2020 жылы 24 қаңтарында жарияланған) шешімі.
2. Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 44/376-VІ "Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 41/333-VI "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6880 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 17 сәуірде жарияланған) шешімі.
3. Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 45/386-VІ "Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 41/333-VI "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7101 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 22 мамырда жарияланған) шешімі.
4. Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 47/418-VІ "Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 41/333-VI "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7259 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 9 шілдеде жарияланған) шешімі.
5. Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 тамыздағы № 48/434-VІ "Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 41/333-VI "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7495 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 2 қыркүйекте жарияланған) шешімі.
6. Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қыркүйектегі № 49/454-VІ "Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 41/333-VI "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7550 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 21 қыркүйекте жарияланған) шешімі.

7. Решение Жарминского районного маслихата от 25 сентября 2020 года № 50/475-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2020 года № 41/333-VI "О бюджете Жарминского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7596, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 1 октября 2020 года).
8. Решение Жарминского районного маслихата от 9 ноября 2020 года № 52/493-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2020 года № 41/333-VI "О бюджете Жарминского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7837, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 23 ноября 2020 года).
9. Решение Жарминского районного маслихата от 23 ноября 2020 года № 52/511-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2020 года № 41/333-VI "О бюджете Жарминского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7867, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 27 ноября 2020 года).

7. Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 50/475-VІ "Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 41/333-VI "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7596 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 1 қазанда жарияланған) шешімі.
8. Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қарашадағы № 52/493-VІ "Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 41/333-VI "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7837 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 23 қарашада жарияланған) шешімі.
9. Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қарашадағы № 52/511-VІ "Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 41/333-VI "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7867 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 27 қарашада жарияланған) шешімі.