О бюджете поселка Суыкбулак Жарминского района на 2021-2023 годы
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2020 года № 53/551-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 декабря 2020 года № 8166
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Жарминского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 53/521-VІ "О бюджете Жарминского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8095) Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Суыкбулак Жарминского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 116746,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3434,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 95486,0 тысяч тенге;
2) затраты – 117071,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 324,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 324,8 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 324,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.12.2021 № 10/176-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Предусмотреть в бюджете поселка Суыкбулак Жарминского района на 2021 год объемы субвенций в сумме 17826,0 тысяч тенге.
3. Признать утратившим силу с 1 января 2021 года решения Жарминского районного маслихата согласно приложению 4 к настоящему решению.

2021-2023 жылдарға арналған Жарма ауданы Суықбұлақ кентінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 53/551-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 8166 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, 2-7 тармағына, Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №53/521-VІ "2021-2023 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8095 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Жарма ауданы Суықбұлақ кентінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 116746,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3434,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 113312,0 мың теңге;
2) шығындар – 117071,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 324,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 324,8 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 324,8 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 13.12.2021 № 10/176-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға Жарма ауданы Суықбұлақ кентінің бюджетіне субвенция көлемi 17826,0 мың теңге сомада қарастырылсын.
3. Осы шешімнің 4 қосымшаға сәйкес, 2021 жылдын 1 қаңтарынан Жарма аудандық мәслихаты шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессиии А. Узбеханов
Секретарь Жарминского районного маслихата А. Сахметжанова
Приложение 1
к решению Жарминского
районного маслихата
от 30 декабря 2020 года
№ 53/551-VI
Бюджет поселка Суыкбулак Жарминского района на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.12.2021 № 10/176-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Всего доходы (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Узбеханов
Жарма аудандық мәслихатының хатшысы А. Сахметжанова
Жарма аудандық мәслихатының
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 53/551-VI шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған Жарма ауданы Суықбұлақ кентінің бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 13.12.2021 № 10/176-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Барлық кірістер (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

от 30 декабря 2020 года
№ 53/551-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Жарминского районного маслихата
1. Решение Жарминского районного маслихата от 13 января 2020 года № 42/362-VI "О бюджете поселка Суыкбулак Жарминского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6635, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 4 февраля 2020 года, в газете "Қалба тынысы" от 29 мая 2020 года);
2. Решение Жарминского районного маслихата от 29 апреля 2020 года № 45/399-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 13 января 2020 года № 42/362-VI "О бюджете поселка Суыкбулак Жарминского района на 2020-2022 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7073, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 20 мая 2020 года);
3. Решение Жарминского районного маслихата от 11 августа 2020 года № 48/448-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 13 января 2020 года № 42/362-VI "О бюджете поселка Суыкбулак Жарминского района на 2020-2022 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7476, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 25 августа 2020 года);
4. Решение Жарминского районного маслихата от 10 сентября 2020 года № 49/462-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 13 января 2020 года № 42/362-VI "О бюджете поселка Суыкбулак Жарминского района на 2020-2022 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7543, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 21 сентября 2020 года);
5. Решение Жарминского районного маслихата от 23 ноября 2020 года № 52/509-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 13 января 2020 года № 42/362-VI "О бюджете поселка Суыкбулак Жарминского района на 2020-2022 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7895, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 2 декабря 2020 года).

2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 53/551-VI шешіміне
4 қосымша
Жарма аудандық мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 42/362-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданы Суықбұлақ кентінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6635 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 4 ақпанда, "Қалба тынысы" газетінде 2020 жылы 29 мамырда жарияланған) шешімі;
2. Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 сәуірде № 45/399-VI "Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 42/362-VI "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданы Суықбұлақ кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7073 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 20 мамырда жарияланған) шешімі;
3. Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 тамыздағы № 48/448-VI "Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 42/362-VI "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданы Суықбұлақ кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7476 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 25 тамызда жарияланған) шешімі;
4. Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қыркүйектегі № 50/462-VI "Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 42/362-VI "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданы Суықбұлақ кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7543 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 21 қыркүйектегі жарияланған) шешімі;
5. Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қарашадағы № 52/509-VI "Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 42/362-VI "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданы Суықбұлақ кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7895 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 2 желтоқсанда жарияланған) шешімі.