О переименование улиц поселка Суыкбулак Жарминского района
Решение акима поселка Суыкбулак Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 22 июля 2020 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 июля 2020 года № 7402
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", с учетом мнения жителей поселка Суыкбулак, на основании заключении областной ономастической комиссии от 17 июня 2020 года, аким поселка Суыкбулак Жарминского района РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в поселке Суыкбулак Жарминского района:
улицу "Заводская" - на улицу "Бауыржан Момышұлы";
улицу "Центральная" - на улицу "Әзілхан Нұршайықов".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Суыкбулак А. Юсупов

Жарма ауданы Суықбұлақ кентінің көшелерін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық Суықбұлақ кенті әкімінің 2020 жылғы 22 шілдедегі № 8 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 шілдеде № 7402 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, Суықбұлақ кенті тұрғындарының пікірін ескере отырып, 2020 жылғы 17 маусымдағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Жарма ауданы Суықбұлақ кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарма ауданы Суықбұлақ кентіндегі келесі көшелері:
"Заводская" көшесін – "Бауыржан Момышұлы" көшесі;
"Центральная" көшесін – "Әзілхан Нұршайықов" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімінің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Суықбұлақ кентінің әкімі А. Юсупов