О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 48-1 "О бюджете Зайсанского района на 2020-2022 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 июля 2020 года № 58-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 августа 2020 года № 7435. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области 23 декабря 2020 года № 67-1
Сноска. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2020 № 67-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 июля 2020 года № 40/461-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7414) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 48-1 "О бюджете Зайсанского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6486 и опубликовано 13 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 8794863,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1471023 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26163 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28475 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 7269200,7 тысяч тенге;
2) затраты – 8829453,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 323712тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 340409тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16697 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч
тенге;

Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 48-1 "2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 шілдедегі № 58-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 тамызда № 7435 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 67-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 23.12.2020 № 67-1 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 17 шілдедегі № 40/461-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7414 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 48-1 "2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6486 нөмірімен тіркелген және 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8794863,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1438604 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 60558,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7269200,7 мың теңге;
2) шығындар – 8829453,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 323712 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 340409 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16697 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 358302,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
358302,7 тысяч тенге;
поступление займов – 340409 тысяч тенге;
погашение займов – 16697 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 34590,7 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в сумме 1060529,1 тысяч тенге, согласно приложению 5.".
приложения 1, 5, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата
Д. Ыдырышев
Приложение к решению
Зайсанского
районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 358302,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 358302,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 340409 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16697 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 34590,7 мың теңге.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен 1060529,1 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.".
аталған шешімінің 1, 5, 8–қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы
Д. Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының

21144
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
17419
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3360
007
Капитальные расходы государственного органа
365
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
8417
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8417
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8417
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
34573,5
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
34573,5
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
34573,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
26222,5
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
8250
015
Капитальные расходы государственного органа
101
12
Транспорт и коммуникации
568983,8
1
Автомобильный транспорт
548983,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
548983,8
022
Развитие транспортной инфраструктуры
24000
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
26831,9
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
498151,9
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
20000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20000
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
20000
13
Прочие
79159,6
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
29787
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
29787
026
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
29787
9
Прочие
49372,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
29177
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)

21144
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17419
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3360
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
365
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
8417
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8417
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
8417
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
34573,5
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
34573,5
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
34573,5
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
26222,5
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
8250
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
101
12
Көлiк және коммуникация
568983,8
1
Автомобиль көлiгi
548983,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
548983,8
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
24000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
26831,9
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
498151,9
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
20000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20000
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
20000
13
Басқалар
79159,6
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
29787
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
29787
026
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасының атуы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
29787
9
Басқалар
49372,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
29177
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві