О внесении изменения в решение акима Зайсанского района от 26 ноября 2018 года № 15 "Об образовании избирательных участков по Зайсанскому району"
Решение акима Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 2 октября 2020 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 октября 2020 года № 7617
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Зайсанского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Зайсанского района от 26 ноября 2018 года № 15 "Об образовании избирательных участков по Зайсанскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-11-172, опубликовано 11 декабря 2018 года в Эталанном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в приложении к указанному решению избирательные участки № 594, 595, 596, 607, 613 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Зайсанского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Зайсанского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Зайсанского районного акимата после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения воложить на руководителя аппарата акима Зайсанского района Каламова М.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Аким Зайсанского района С. Зайнулдин
Согласовано:
Председатель территориальной
избирательной комиссии
Зайсанского района
С. Сиырбаев
Приложение к решению
акима Зайсанского района
от 2 октября 2020 года № 13
Избирательный участок № 594
Город Зайсан, улица Богенбай Батыра, дом № 39, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени М. Ауэзова" Зайсанского районного акимата, тел 21-812.
Граница: улица Абая, дома №№: 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 102/1, 102/2, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/1, 128, 129, 129/1, 129/2; улица Семена Баитова, дома №№: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 19А, 21, 22, 23, 24, 24А, 24Б, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30; улица Нурлан Маукенулы, дома №№: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 38, 41; улица А.Жангельдина, дома №№: 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ,117, 118, 119, 120 ,121, 122, 123, 124, 125; улица Жанибек Батыра, дома №№: 1, 2, 3, 4, 4А, 4А2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 22А, 23, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 53/2, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 63, 65; улица Победы, дома №№: 1, 1/1, 2, 2/1, 2А, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; улица Богенбай Батыра, дома №№: 31, 31А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51/1, 51/2, 53, 53А, 55, 55/1, 55/2, 55/3, 56, 56/1, 56/2, 56А, 57, 57/1, 57/2, 57А, 58, 59, 59/1, 59/2, 60, 60А, 61, 61/1, 61/2, 62, 62А, 63, 63/1, 63/2, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 70/1, 70/2, 71, 72, 72/3, 72/4, 72А, 72Б, 73, 74, 74А, 75, 77, 78А, 79, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97; улица Ж.Сарсенова, дома №№: 3, 4, 5, 5А, 5В, 5Б, 5А/1, 5А/2, 5В/1, 5В/2, 5Б/1, 5Б/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 62/2, 62/3, 63, 64/1, 64/2, 65, 66, 67, 68, 72; улица Ш.Уалиханова, дома №№: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; улица Чигирова, дома №№: 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133; улица Шаймардана, дома №№: 24, 28, 29, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 35, 36, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 45, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 48/1, 48/2, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81; улица З.Куниярова, дома №№: 60, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92/1, 92/2, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108; улица Жакыпбека Малдыбаева, дома №№: 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 118, 119, 120 ,121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145/1, 145/2, 146, 147, 148, 149, 150, 151; улица С.Манапова, дома №№: 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74/1, 75, 76, 76А; улица Сагынтая Спамбетова, дома №№: 50, 50/1, 50/2, 50/3, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/1, 70/2, 71, 72, 72/1, 72/2, 73, 73/2, 74, 74/1, 74/2, 75, 76, 76, 76/1, 76/2, 77, 78, 78/1, 78/2; улица К.Сатпаева, дома №№: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47; улица Изгутты Айтыкова, дома №№: 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51.
Избирательный участок № 595

Зайсан ауданының әкімінің 2018 жылғы 26 қарашадағы "Зайсан ауданы бойынша сайлау учаскелерiн құру туралы" № 15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімінің 2020 жылғы 2 қазандағы № 13 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 қазанда № 7617 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, Зайсан ауданының әкіміШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан ауданының әкімінің 2018 жылғы 26 қарашадағы "Зайсан ауданы бойынша сайлау учаскелерiн құру туралы" № 15 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-11-172 тіркелген, 2018 жылғы 11 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы № 594, 595, 596, 607, 613 сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімінің аппараты"" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Шығыс Қазақстан облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің Зайсан ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялануға жолдануын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімнің Зайсан ауданы әкімдігінің интернет-ресурстарында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы М. Каламовқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зайсан ауданының әкімі С. Зайнулдин
Келісілді:
Зайсан аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
С. Сиырбаев
Зайсан ауданы әкімінің
2020 жылғы 2 қазаны № 13
шешіміне қосымша
№ 594 сайлау учаскесі
Зайсан қаласы, Бөгенбай Батыр көшесі, № 39 үй, Зайсан ауданы әкімдігінің "М.Әуезов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел:21-812.
Шекара: Абай көшесі, №№: 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 102/1, 102/2, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/1, 128, 129, 129/1, 129/2 үйлер; Семен Баитов көшесі, №№: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 19А, 21, 22, 23, 24, 24А, 24Б, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30 үйлер; Нұрлан Мәукенұлы көшесі, №№: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 38, 41 үйлер; Ә.Жангелді көшесі, №№: 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ,121, 122, 123, 124, 125 үйлер; Жәнібек Батыр көшесі, №№: 1, 2, 3, 4, 4А, 4А2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 22А, 23, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 53/2, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 63, 65 үйлер; Победа көшесі, №№: 1, 1/1, 2, 2/1, 2А, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер; Бөгенбай Батыр көшесі, №№: 31, 31А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51/1, 51/2, 53, 53А, 55, 55/1, 55/2, 55/3, 56, 56/1, 56/2, 56А, 57, 57/1, 57/2, 57А, 58, 59, 59/1, 59/2, 60, 60А, 61, 61/1, 61/2, 62, 62А, 63, 63/1, 63/2, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 70/1, 70/2, 71, 72, 72/3, 72/4, 72А, 72Б, 73, 74, 74А, 75, 77, 78А, 79, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 үйлер; Ж.Сәрсенов көшесі, №№: 3, 4, 5, 5А, 5В, 5Б, 5А/1, 5А/2, 5В/1, 5В/2, 5Б/1, 5Б/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ,55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 62/2, 62/3, 63, 64/1, 64/2, 65, 66, 67, 68, 72 үйлер; Ш.Уәлиханов көшесі, №№: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер; Чигиров көшесі, №№: 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 үйлер; Шаймардан көшесі, №№: 24, 28, 29, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 35, 36, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 45, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 48/1, 48/2, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 үйлер; З.Құнияров көшесі, №№: 60, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92/1, 92/2, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 үйлер; Жақыпбек Малдыбаев көшесі, №№: 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 116 , 118, 119, 120 ,121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145/1, 145/2, 146, 147, 148, 149, 150, 151 үйлер; С.Манапов көшесі, №№: 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74/1, 75, 76, 76А үйлер; Сағынтай Спамбетов көшесі, №№: 50, 50/1, 50/2, 50/3, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/1, 70/2, 71, 72, 72/1, 72/2, 73, 73/2, 74, 74/1, 74/2, 75, 76, 76/1, 76/2, 77, 78, 78/1, 78/2 үйлер; Қ.Сәтпаев көшесі, №№: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлер; Ізғұтты Айтықов көшесі, №№: 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 үйлер.
№ 595 сайлау учаскесі

Город Зайсан, улица Кыдырпатшы Бокажанова, дом № 64, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ю. Гагарина" Зайсанского районного акимата, тел: 30-083.
Граница: дома расположенные по улицам Васильева, Кыдырпатшы Бокажанова, Сауырская, Г.Сарсекеева, Жамбула, Муканова, Панфилова, Жумана Акбасова, Ревкома Кудинова, М.Алдиярова, М.Аубакирова, Оспана Берденова, Халела Калимолдина, Турабая Турарова, О.Есдаулетов, С.Мантеева, Жандели Батыра, О.Байсейтова, Маметовой, Естай Акына, Достыка, Елубая Бексеитова, Алибая, 1-Условная, 5-Условная, 7-Условная, 8- Условная, 9-Условная, 10-Условная, 11-Условная, 16 -Условная, 17-Условная, 18-Условная микрорайона Заречный.
Избирательный участок № 596
Город Зайсан, улица Жумата Шанина, дом № 2, коммунальное государственное учреждение "Школа-интернат имени М.Дауленова" Зайсанского районного акимата, тел: 21-417.
Граница: улица Сагынтая Спамбетова, дома №№: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34; улица Шамшикумар Мукатаевой, дома №№: 1, 1А, 2, 3, 2А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 19 А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; улица Ануарбека Шатанова, дома №№: 1, 2, 3, 4, 5, 6; улица Асет Акына, дома №№: 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21/1, 21/2, 22, 23, 23/1, 23/2, 23Б, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 28/1, 28/2, 29, 29/1, 29/2, 30, 30/1, 30/2, 31, 31/1, 31/2, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 34/2, 35, 35/1, 35/2, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 40, 40/1, 40/2, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 44/1, 44/2, 46, 47, 49А, 52, 54, 56, 58, 60, 62; улица Суюнбай акына, дома №№: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41; улица И.Байзакова, дома №№: 1, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 20; улица А.Байтурсынова, дома №№: 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2,13А, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 15/1, 15,2, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19, 20, 20/1, 20/2, 20/3, 21, 24, 26, 28; улица Агайынды Салиевтар, дома №№: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 15, 19, 41, 43, 39, 46, 78; улица Бухар Жырау, дома №№:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 41; улица Габитова, дома №№: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45; улица Глухова, дома №№: 1, 1/1, 1/2, 2, 2В, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4А, 5, 5/1, 5/2, 6, 6А, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 15/2, 15А, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 21/2, 21Б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36; улица Ержана Ахметова, дома №№: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; улица Нургожы Жаксылыкова, дома №№: 40, 40/2, 41, 42, 43, 44, 44/2, 45, 45/1, 45/2, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 48А, 49, 49/1, 49/2, 50, 50/1, 50/2, 51, 51/1, 51/2, 52, 53, 53/1, 53/2, 54, 55, 55/1, 55/2, 55А, 56, 57, 57/1, 58, 59, 59/1, 59А, 61, 61/1, 61/2, 63, 63/1, 65, 65/1, 65/2, 65/3, 65/4, 67, 67/1, 67/2, 69, 69/1, 69/2, 71, 71/1, 72, 73, 75; улица Мангыстау, дома №№: 1, 1/1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 20, 20А, 22; улица А.Маргулана, дома №№: 7, 9, 5, 13, 15, 15А, 21, 54, 56, 58, 60, 60А; улица Молдагуловой, дома №№: 1, 1/1, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6А, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 39/1, 39/2, 40, 41, 41/1, 41/2, 42, 43, 43/1, 43/2, 44,46,48, 53, 55, 57, 59, 61; улица Ногайбай Акына, дома №№: 14, 14/1, 14/2, 14/3, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 40, 40/1, 40/2, 40А, 40А/1, 40А/2, 41, 42, 42/1, 42/2, 42А, 42А/2, 43, 44, 44В, 44/1, 45, 46, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 47, 48, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 49, 50, 50/1, 50/2; улица Турара Рыскулова, дома №№: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44В, 44/1, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53; улица Тауелсиз Казахстан, дома №№: 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39; улица Шакена Айманова, дома №№: 1, 1А, 1/1, 2, 2/1, 2/2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 37, 38, 39, 40; улица Шакарима, дома №№: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Жумата Шанина, дома №№: 1А, 3, 5, 7, 11, 13, 17, 19, 21, 9, 25, 23, 15; улица Василия Кондюрина, дома №№: 29, 31, 31А, 44, 44/2, 44/3, 44А, 45, 46, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 60/2, 60/3, 60/4, 60/5, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74; улица Егеменды Казахстан, дома №№: 1, 2, 3 и дома расположенные по улицам 3- Условная, 4- Условная; 6-Условная; 13 -Условная, 14-Условная; 15-Условная, 19-Условная, 20-Условная, дома расположенные на участке Алмалы.
Избирательный участок № 607

Зайсан қаласы, Қыдырпатша Боқажанов көшесі, № 64 үй, Зайсан ауданы әкімдігінің "Ю.Гагарин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел: 30-083.
Шекара: Заречный мөлтек ауданында орналасқан Васильев, Қыдырпатша Боқажанов, Сауыр, Г.Сәрсекеев, Жамбыл, Мұқанов, Панфилов, Жұман Ақбасов, Ревком Кудинов, М.Алдияров, М.Әубәкіров, Оспан Берденов, Халел Қалимолдин, Тұрабай Тұраров, О.Есдаулетов, С.Мәнтеев, Жәнделі Батыр, О.Байсейтов, Мәметова, Естай Ақын, Достық, Елубай Бексейітов, Әлібай, 1-Шартты, 5-Шартты, 7-Шартты, 8-Шартты, 9-Шартты, 10-Шартты, 11-Шартты, 16-Шартты, 17-Шартты, 18-Шартты көшелеріндегі үйлер.
№ 596 сайлау учаскесі
Зайсан қаласы, Жұмат Шанин көшесі, № 2 үй, Зайсан ауданы әкімдігінің "М. Дауленов атындағы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел: 21-417.
Шекара: Сағынтай Спамбетов көшесі, №№: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34 үйлер; Шәмшіқұмар Мұқатаева көшесі, №№: 1, 1А, 2, 3, 2А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 19 А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер; Әнуарбек Шатанов көшесі, №№: 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер; Әсет Ақын көшесі, №№: 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21/1, 21/2, 22, 23, 23/1, 23/2, 23Б, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 28/1, 28/2, 29, 29/1, 29/2, 30, 30/1, 30/2, 31, 31/1, 31/2, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 34/2, 35, 35/1, 35/2, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 40, 40/1, 40/2, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 44/1, 44/2, 46, 47, 49А, 52,54, 56, 58, 60, 62 үйлер; Ақын Сүйінбай көшесі, №№: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер; И.Байзақов көшесі, №№: 1, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 20 үйлер; А.Байтұрсынов көшесі, №№: 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2,13А, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 15/1, 15,2, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19, 20, 20/1, 20/2, 20/3, 21, 24, 26, 28 үйлер; Ағайынды Сәлиевтар көшесі, №№: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 15, 19, 41, 43, 39, 46, 78 үйлер; Бухар Жырау көшесі, №№:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 41 үйлер; Ғабитов көшесі, №№: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер; Глухов көшесі, №№: 1, 1/1, 1/2, 2, 2В, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4А, 5, 5/1, 5/2, 6, 6А, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 15/2, 15А, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 21/2, 21Б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер; Ержан Ахметов көшесі, №№: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер; Нұрғожа Жақсылықов көшесі, №№: 40, 40/2, 41, 42, 43, 44, 44/2, 45, 45/1, 45/2, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 48А, 49, 49/1, 49/2, 50, 50/1, 50/2, 51, 51/1, 51/2, 52, 53, 53/1, 53/2, 54, 55, 55/1, 55/2, 55А, 56, 57, 57/1, 58, 59, 59/1, 59А, 61, 61/1, 61/2, 63, 63/1, 65, 65/1, 65/2, 65/3, 65/4, 67, 67/1, 67/2, 69, 69/1, 69/2, 71, 71/1, 72, 73, 75 үйлер; Маңғыстау көшесі, №№: 1, 1/1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 20, 20А, 22 үйлер; Ә.Марғұлан көшесі, №№: 5, 7, 9, 13, 15, 15А, 21, 54, 56, 58, 60, 60А үйлер; Молдағұлова көшесі, №№: 1, 1/1, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6А, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 39/1, 39/2, 40, 41, 41/1, 41/2, 42, 43, 43/1, 43/2, 44, 46, 48, 53, 55, 57, 59, 61 үйлер; Ноғайбай Ақын көшесі, №№:14, 14/1, 14/2, 14/3, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 40, 40/1, 40/2, 40А, 40А/1, 40А/2, 41, 42, 42/1, 42/2, 42А, 42А/2, 43, 44, 44В, 44/1 45, 46, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 47, 48, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 49, 50, 50/1, 50/2 үйлер; Тұрар Рысқұлов көшесі, №№:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 үйлер; Тәуелсіз Қазақстан көшесі, №№: 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 үйлер; Шәкен Айманов көшесі, №№: 1, 1А, 1/1, 2, 2/1, 2/2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер; Шәкәрім көшесі, №№: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер; Жұмат Шанин көшесі, №№: 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25 үйлер; Василий Кондюрин көшесі, №№: 29, 31, 31А, 44, 44/2, 44/3, 44А, 45, 46, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 60/2, 60/3, 60/4, 60/5, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 үйлер; Егеменді Қазақстан көшесі, №№: 1, 2, 3 және 3-Шартты, 4 -Шартты, 6-Шартты, 13-Шартты, 14-Шартты, 15-Шартты, 19-Шартты, 20-Шартты көшелеріндегі орналасқан үйлер, Алмалы учаскесінде орналасқан үйлер.
№ 607 сайлау учаскесі

Центр: село Айнабулак, улица Фатимы Бариевой, дом № 4, коммунальное государственное учреждение "Айнабулакская средняя школа" акимата Зайсанского района, тел: 50-012.
Граница: поселения Талды, Сартумсык, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 613
Центр: село Кенсай, улица Зайнолды Нугыманулы, дом № 1, коммунальное государственное учреждение "Кенсайская средняя школа" Зайсанского районного акимата, тел: 50-548.
Граница: поселение Сарши, участки отгонного животноводства.

Орталығы: Айнабұлақ ауылы, Фатима Бариева көшесі, № 4 үй, Зайсан ауданы әкімдігінің "Айнабұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел: 50-012.
Шекара: Талды, Сартұмсық қоныстары, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 613 сайлау учаскесі
Орталығы: Кеңсай ауылы, Зайнолда Нұғыманұлы көшесі, № 1 үй, Зайсан ауданы әкімдігінің "Кеңсай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел: 50-548.
Шекара: Сарши қонысы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.