О внесении изменения в решение акима Катон-Карагайского района от 28 июля 2015 года № 06 "Об образовании избирательных участков по Катон-Карагайскому району"
Решение акима округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 1 июня 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 июня 2020 года № 7159
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", в целях создания максимального удобства для избирателей, аким Катон - Карагайского района РЕШИЛ:
1. Упразднить на территории Катон – Карагайского района Восточно – Казахстанской области избирательные участки № 847, № 876, № 883, № 889.
2. Внести в решение акима Катон - Карагайского района от 28 июля 2015 года № 06 "Об образовании избирательных участков по Катон - Карагайскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан № 4112, опубликованное в Информационно - правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет" 13 ноября 2015 года) следующее изменение:
приложение указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Катон - Карагайского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Восточно - Казахстанской области;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Катон - Карагайского района;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Катон - Карагайского района.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района А. Байгунусова.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Катон-Карагайского района Р. Курмамбаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Катон - Карагайской районной
территориальной избирательной комиссии
_____________________ Р. Нургалиев
Приложение к решению аким
Катон-Карагайского района

Катонқарағай ауданы әкімінің 2015 жылғы 28 шілдедегі № 06 "Катонқарағай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы әкімінің 2020 жылғы 1 маусымдағы № 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 маусымда № 7159 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 37 - бабының 3 – тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26 - бабына сәйкес, сайлаушыларға барынша қолайлы жағдай жасау мақсатында, Катонқарағай ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданының аумағында № 847, № 876, № 883, № 889 сайлау учаскелері таратылсын.
2. Катонқарағай ауданы әкімінің 2015 жылғы 28 шілдедегі № 06 "Катонқарағай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4112 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 13 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық - құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Катонқарағай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Катонқарағай ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Катонқарағай ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А. Байгунусовқа жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Катонқарағай ауданының әкімі Р. Курмамбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Катонқарағай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
_____________ Р. Нұрғалиев
2020 жылғы "__"_________
Катонқарағай ауданының әкімі

от 1 июня 2020 года № 3
Избирательные участки по Катон - Карагайскому району:
Алыбайский избирательный участок № 844
Центр: село Алыбай, улица Абая, дом 17, сельский клуб;
в границах села Алыбай.
Ново - Хайрузовкий избирательный участок № 845
Центр: село Ново - Хайрузовка, улица Достык, дом 76, сельский клуб;
в границах сел Ново – Хайрузовка, Кундызды.
Приморский избирательный участок № 846
Центр: село Приморское, улица Шоссейная, дом 10, бывшая школа;
в границах села Приморское.
Кирзаводской избирательный участок № 848
Центр: село Улкен Нарын, улица Астана, дом 11, учебный корпус коммунального государственного учреждения "Катон - Карагайский аграрно - технический колледж управления образования Восточно - Казахстанской области";
в границах села Улкен Нарын, улицы Кабанбай батыра, Алтая, Шыгыс, Астана, Жастар, Таулы, Набережная, Мектеп, Бауыржана Момышулы, Рыкова, Жумысшылар, Казахстан, Озен.
Центральный избирательный участок № 849
Центр: село Улкен Нарын, улица Шабдана Тумашинова, дом 4, коммунальное государственное казенное предприятие "Катон - Карагайский центр культуры и досуга населения";
в границах села Улкен Нарын, улицы Шабдана Тумашинова, Тайбагарова, Алтайэнерго, Солтустик, Назырова, Гагарина, Шолохова, Ускембаева, улица Огнева от улицы Абылайхана до республиканской трассы, улица Татаева от улицы Абылайхана до улицы Гагарина, улица Маяковского, улица Амангельды от бывшего автотранспортного предприятия до улицы Абая, улица Шулятикова от бывшего автотранспортного предприятия до улицы Абая, улица Базарная от улицы Абылайхана до улицы Шулятикова.
Нарымный избирательный участок № 850
Центр: село Улкен Нарын, улица Абылайхана, дом 63, коммунальное государственное учреждение "Детско - юношеская спортивная школа Катон - Карагайского района";
в границах села Улкен Нарын, улицы Рыскулбекова, Отан, улица Абылайхана от бывшего автотранспортного предприятия до улицы Абая, улица Слямова от магазина "Достық" до улицы Абая, улица Тауелсиздик, улица Базарная от улицы Отан до улицы Абылайхана, от начала улицы Татаева до улицы Абылайхана, от начала улицы Огнева до улицы Абылайхана, от начала улицы Нарымная до улицы Пушкина.
Бурановский избирательный участок № 851
Центр: село Улкен Нарын, улица Слямова, дом 113, коммунальное государственное учреждение "Детско - юношеская спортивная школа Катон - Карагайского района";
в границах села Улкен Нарын, улица Абылайхана от улицы Абая до улицы Жагалау, улица Слямова от улицы Абая до улицы Жагалау, улица Нарымная от улицы Абая до улицы Жагалау, улица Амангельды от улицы Абая до улицы Жагалау, улицы Чайковская, Октябрьская, Жагалау, Панфилова, Пушкина, Абая, Московская, Садовая, Интернациональная, Ауэзова, Алии Молдагуловой, Достык.
Свинчатский избирательный участок № 852
Центр: село Свинчатка, улица Тениз, дом 1, бывшая школа;
в границах села Свинчатка.
Коктерекский избирательный участок № 853
Центр: село Коктерек, улица А. Кусметова, дом 36, коммунальное государственное учреждение "Коктерекская средняя школа";
в границах села Коктерек.
Балгынский избирательный участок № 854
Центр: село Балгын, улица Мектеп, дом 1, коммунальное государственное учреждение "Балгынская основная средняя школа";
в границах села Балгын.
Жулдузский избирательный участок № 855
Центр: село Жулдуз, улица Мектеп, дом 1, коммунальное государственное учреждение "Жулдызская основная средняя школа";
в границах села Жулдыз.
Кокбастауский избирательный участок № 856
Центр: село Кокбастау, улица Школьная, дом 1, коммунальное государственное учреждение "Юбилейненская средняя школа";
в границах села Кокбастау.
Солоновский избирательный участок № 857
Центр: село Солоновка, улица Капышева, дом 33, коммунальное государственное учреждение "Солоновская средняя школа";
в границах села Солоновка.
Малонарымский избирательный участок № 858
Центр: село Малонарымка, улица Советская, дом 3, сельский клуб;
в границах села Малонарымка.
Алтынбельский избирательный участок № 859
Центр: село Алтынбел, улица Абая, дом 1, коммунальное государственное учреждение "Новоберезовская средняя школа";
в границах села Алтынбел.
Уштобинский избирательный участок № 860
Центр: село Уштобе, улица Тохтарова, дом 3, коммунальное государственное учреждение "Уштобинская основная средняя школа";
в границах села Уштобе.
Егындинский избирательный участок № 861
Центр: село Егынды, улица Школьная, дом 9, коммунальное государственное учреждение "Яринская основная средняя школа";
в границах села Егынды.
Майемерский избирательный участок № 862
Центр: село Майемер, улица Тайбуга, дом 1, коммунальное государственное учреждение "Майемерская средняя школа";
в границах села Майемер.
Солдатовский избирательный участок № 863
Центр: село Солдатово, улица Тауелсиздик, дом 5, коммунальное государственное учреждение "Солдатовская средняя школа";
в границах села Солдатово.
Новополяковский избирательный участок № 864
Центр: село Новополяковка, улица имени Абая, дом 27, коммунальное государственное учреждение "Новополяковская средняя школа";
в границах села Новополяковка.
Бесюйский избирательный участок № 865
Центр: село Бесюй, улица имени Шамши Колдаякова, дом 6, бывшая школа;
в границах села Бесюй.
Сенновский избирательный участок № 866
Центр: село Сенное, улица Тәуелсіздік, дом 12, коммунальное государственное учреждение "Сенновская основная средняя школа";
в границах села Сенное.
Каражалский избирательный участок № 867
Центр: село Каражал, улица Казахстан, дом 32, бывшая школа;
в границах села Каражал.
Орнекский избирательный участок № 869
Центр: село Орнек, улица Ынтымак, дом 7, бывшая школа;
в границах села Орнек.
Белкарагайский избирательный участок № 870
Центр: село Белкарагай, улица Бейбітшілік, дом 43, коммунальное государственное учреждение "Белкарагайская средняя школа имени О. Бокея";
в границах села Белкарагай.
Согорненский избирательный участок № 871
Центр: село Согорное, улица Бирлик, дом 9, бывшая школа;
в границах села Согорное.
Топкаинский избирательный участок № 872
Центр: село Топкаин, улица имени Есимхана, дом 16, коммунальное государственное учреждение "Топкаинская средняя школа";
в границах села Топкаин.
Кабыргинский избирательный участок № 873
Центр: село Кабырга, улица Бирлик, дом 44, коммунальное государственное учреждение "Кабыргинская основная средняя школа";
в границах села Кабырга.
Алтайский избирательный участок № 874
Центр: село Катон-Карагай, улица имени Абая, дом 80, сельский Дом культуры;

2020 жылғы 1 маусымы № 3
шешіміне қосымша
Катонқарағай ауданы бойынша сайлау учаскелерi:
№ 844 Алыбай сайлау учаскесі
Орталығы: Алыбай ауылы, Абай көшесі, 17 үй, ауылдық клуб;
Алыбай ауылының шекарасында.
№ 845 Ново-Хайрузовка сайлау учаскесі
Орталығы: Ново-Хайрузовка ауылы, Достық көшесі, 76 үй, ауылдық клуб;
Ново-Хайрузовка, Құндызды ауылдарының шекарасында.
№ 846 Приморское сайлау учаскесі
Орталығы: Приморское ауылы, Шоссейная көшесі, 10 үй, бұрынғы мектеп;
Приморское ауылының шекарасында.
№ 848 Кирзавод сайлау учаскесі
Орталығы: Үлкен Нарын ауылы, Астана көшесі, 11 үй, "Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Катонқарағай аграрлық – техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқу корпусы;
Үлкен Нарын ауылының Қабанбай батыр, Алтай, Шығыс, Астана, Жастар, Таулы, Набережная, Мектеп, Бауыржан Момышұлы, Рыков, Жұмысшылар, Қазақстан, Өзен көшелері шекарасында.
№ 849 Орталық сайлау учаскесі
Орталығы: Үлкен Нарын ауылы, Шабдан Тумашинов көшесі, 4 үй, "Катонқарағай мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
Үлкен Нарын ауылының Шабдан Тумашинов, Тайбағаров, Алтайэнерго, Солтүстік, Назыров, Гагарин, Шолохов, Өскембаев көшелері, Огнев көшесі Абылайхан көшесінен республикалық трассаға дейін, Татаев көшесі Абылайхан көшесінен Гагарин көшесіне дейін, Маяковский көшесі, Амангелді көшесі бұрынғы автокөлік кәсіпорнынан Абай көшесіне дейін, Шулятиков көшесі бұрынғы автокөлік кәсіпорнынан Абай көшесіне дейін, Базарная көшесі Абылайхан көшесінен Шулятиков көшесіне дейінгі шекарада.
№ 850 Нарын сайлау учаскесі
Орталығы: Үлкен Нарын ауылы, Абылайхан көшесі, 63 үй, "Катонқарағай ауданының балалар - жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Үлкен Нарын ауылының Рысқұлбеков, Отан көшелері, Абылайхан көшесі бұрынғы автокөлік кәсіпорнынан Абай көшесіне дейін, Слямов көшесі "Достық" дүкенінен Абай көшесіне дейін, Тәуелсіздік көшесі, Базарная көшесі Отан көшесінен Абылайхан көшесіне дейін, Татаев көшесінің басынан Абылайхан көшесіне дейін, Огнев көшесінің басынан Абылайхан көшесіне дейін, Нарымная көшесінің басынан Пушкин көшесіне дейінгі шекарада.
№ 851 Боран сайлау учаскесі
Орталығы: Үлкен Нарын ауылы, Слямов көшесі, 113 үй, "Катонқарағай ауданының балалар - жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Үлкен Нарын ауылының Абылайхан көшесі Абай көшесінен Жағалау көшесіне дейін, Слямов көшесі Абай көшесінен Жағалау көшесіне дейін, Нарымная көшесі Абай көшесінен Жағалау көшесіне дейін, Амангелді көшесі Абай көшесінен Жағалау көшесіне дейін, Чайковский, Октябрь, Жағалау, Панфилов, Пушкин, Абай, Московская, Садовая, Интернациональная, Әуезов, Әлия Молдағұлова, Достық көшелері шекарасында.
№ 852 Свинчатка сайлау учаскесі
Орталығы: Свинчатка ауылы, Теңіз көшесі, 1 үй, бұрынғы мектеп;
Свинчатка ауылының шекарасында.
№ 853 Көктерек сайлау учаскесі
Орталығы: Көктерек ауылы, А. Құсметов көшесі, 36 үй, "Көктерек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Көктерек ауылының шекарасында.
№ 854 Балғын сайлау учаскесі
Орталығы: Балғын ауылы, Мектеп көшесі, 1 үй, "Балғын негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Балғын ауылының шекарасында.
№ 855 Жұлдыз сайлау учаскесі
Орталығы: Жұлдыз ауылы, Мектеп көшесі, 1 үй, "Жұлдыз негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Жұлдыз ауылының шекарасында.
№ 856 Көкбастау сайлау учаскесі
Орталығы: Көкбастау ауылы, Школьная көшесі, 1 үй, "Юбилейное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Көкбастау ауылының шекарасында.
№ 857 Солоновка сайлау учаскесі
Орталығы: Солоновка ауылы, Қапышев көшесі, 33 үй, "Солоновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Солоновка ауылының шекарасында.
№ 858 Малонарымка сайлау учаскесі
Орталығы: Малонарымка ауылы, Советская көшесі, 3 үй, ауылдық клуб;
Малонарымка ауылының шекарасында.
№ 859 Алтынбел сайлау учаскесі
Орталығы: Алтынбел ауылы, Абай көшесі, 1 үй, "Ново-Березовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Алтынбел ауылының шекарасында.
№ 860 Үштөбе сайлау учаскесі
Орталығы: Үштөбе ауылы, Тоқтаров көшесі, 3 үй, "Үштөбе негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Үштөбе ауылының шекарасында.
№ 861 Егінді сайлау учаскесі
Орталығы: Егінді ауылы, Школьная көшесі, 9 үй, "Яры негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Егінді ауылының шекарасында.
№ 862 Майемер сайлау учаскесі
Орталығы: Майемер ауылы, Тайбұға көшесі, 1 үй, "Майемер орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Майемер ауылының шекарасында.
№ 863 Солдатово сайлау учаскесі
Орталығы: Солдатово ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 5 үй, "Солдатово орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Солдатово ауылының шекарасында.
№ 864 Новополяковка сайлау учаскесі
Орталығы: Новополяковка ауылы, Абай көшесі, 27 үй, "Новополяковка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Новополяковка ауылының шекарасында.
№ 865 Бесүй сайлау учаскесі
Орталығы: Бесүй ауылы, Шәмші Қолдаяқов атындағы көше, 6 үй, бұрынғы мектеп;
Бесүй ауылының шекарасында.
№ 866 Сенное сайлау учаскесі
Орталығы: Сенное ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 12 үй, "Сенное негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Сенное ауылының шекарасында.
№ 867 Қаражал сайлау учаскесі
Орталығы: Қаражал ауылы, Қазақстан көшесі, 32 үй, бұрынғы мектеп;
Қаражал ауылының шекарасында.
№ 869 Өрнек сайлау учаскесі
Орталығы: Өрнек ауылы, Ынтымақ көшесі, 7 үй, бұрынғы мектеп;
Өрнек ауылының шекарасында.
№ 870 Белқарағай сайлау учаскесі
Орталығы: Белқарағай ауылы, Бейбітшілік көшесі, 43 үй, "О. Бөкей атындағы Белқарағай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Белқарағай ауылының шекарасында.
№ 871 Согорное сайлау учаскесі
Орталығы: Согорное ауылы, Бірлік көшесі, 9 үй, бұрынғы мектеп;
Согорное ауылының шекарасында.
№ 872 Топқайың сайлау учаскесі
Орталығы: Топқайың ауылы, Есімхан көшесі, 16 үй, "Топқайың орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Топқайың ауылының шекарасында.
№ 873 Қабырға сайлау учаскесі
Орталығы: Қабырға ауылы, Бірлік көшесі, 44 үй, "Қабырға негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Қабырға ауылының шекарасында.
№ 874 Алтай сайлау учаскесі
Орталығы: Катонқарағай ауылы, Абай атындағы көше, 80 үй, ауылдық Мәдениет үйі;

в границах села Катон-Карагай, улица Ауэзова с дома 1 по дом 49 и дома 51, 53, 55;
улица Топоркова с дома 1 по дом 77 и дома 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
улица имени Абая с дома 1 по дом 82 и дома 84, 86;
улица Батырханова с дома 1 по дом 57 и дома 59, 61, 63, 65, 67, 69;
улица Бокеева с дома 1 по дом 67 и дома 69, 71, 73, 77, 79, 81;
улица Рыкова с дома 1 по дом 81 и дома 83, 85;
улица Амангельды с дома 1 по дом 54;
улица имени Бауржана Момышулы с дома 1 по дом 24 и дома 26, 27, 28, 30, 32;
улица Молдагуловой с дома 1 по дом 17 и дома 19, 21, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38;
улица имени Кажыбека Байгунакова с дома 1 по дом 77.
Катон - Карагайский избирательный участок № 875
Центр: село Катон - Карагай, улица имени Абая, дом 94, коммунальное государственное учреждение "Катон - Карагайская детско - юношеская спортивная школа";
в границах села Катон - Карагай, улица Ауэзова с дома 56 по дом 162 и дома 48, 50, 52, 54;
улица Жампеисова с дома 1 по дом 68;
улица Топоркова с дома 92 по дом 157 и дома 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
улица имени Абая с дома 87 по дом156 и дома 83, 85;
улица Батырханова с дома 70 по дом 129 и дома 58, 60, 62, 64, 66, 68;
улица Бокеева с дома 82 по дом 171 и дома 68, 72, 74, 78, 80;
улица Рыкова с дома 86 по дом 136 и дома 82, 84;
улица Амангельды с дома 55 по дом 99;
улица имени Бауржана Момышулы с дома 33 по дом 48 и дома 25, 27, 29, 31;
улица Молдагуловой дома 18, 20, 22, 24, 25, 31, 31/1, 33/1, 33, 35, 35/1, 37, 37/1, 39;
улица Сахариева с дома 1 по дом 69;
улица имени Султанмахмут Торайгырова с № 1 по № 75 дома.
Жана-Ульгинский избирательный участок № 877
Центр: село Жана-Ульга, улица Токтагана Тайсаринова, сельский клуб;
в границах сел Жана-Ульга, Мойылды.
Шынгыстайский избирательный участок № 878
Центр: село Шынгыстай, улица Бухтарма, сельский клуб;
в границах села Шынгыстай.
Аккайнарский избирательный участок № 879
Центр: село Аккайнар, улица Абая, дом 31, сельский клуб;
в границах села Аккайнар.
Кызыл-Жулдызский избирательный участок № 880
Центр: село Кызыл-Жулдыз, улица имени Абылгали Толесова, дом 32, сельский клуб;
в границах села Кызыл-Жулдыз.
Каиндинский избирательный участок № 881
Центр: село Каинды, улица Алии Молдагуловой, дом 43, сельский клуб;
в границах села Каинды.
Акмаральский избирательный участок № 882
Центр: село Акмарал, улица Маралды, дом 3, сельский клуб;
в границах села Акмарал.
Жамбылский избирательный участок № 884
Центр: село Жамбыл, улица Кайнар, дом 21, сельский клуб;
в границах села Жамбыл.
Берельский избирательный участок № 885
Центр: село Берель, улица Орталык, дом 26, сельский клуб;
в границах сел Берель, Шубарагаш.
Рахмановский избирательный участок № 886
Центр: село Рахмановские ключи, улица Арасан, контора Рахмановские ключи;
в границах села Рахмановские ключи.
Аксуский избирательный участок № 887
Центр: село Аксу, улица Тәуелсіздік, дом 43, коммунальное государственное учреждение "Аксуская средняя школа";
в границах сел Аксу, Акшарбак, Бекалка.
Жазабинский избирательный участок № 888

Катонқарағай ауылының Әуезов көшесі 1 үйден 49 үй аралығында және 51, 53, 55 үйлер;
Топорков көшесі 1 үйден 77 үй аралығында және 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91үйлер;
Абай атындағы көше 1үйден 82 үй аралығында және 84, 86 үйлер;
Батырханов көшесі 1 үйден 57 үй аралығында және 59, 61, 63, 65, 67, 69 үйлер;
Бөкеев көшесі 1 үйден 67 үй аралығында және 69, 71, 73, 77, 79, 81үйлер;
Рыков көшесі 1үйден 81үй аралығында және 83, 85 үйлер;
Амангелді көшесі 1 үйден 54 үй аралығында;
Бауржан Момышұлы атындағы көше 1 үйден 24 үй аралығында және 26, 27, 28, 30, 32 үйлер;
Молдағұлова көшесі 1 үйден 17 үй аралығында және 19, 21, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38 үйлер;
Қажыбек Байғонақов атындағы көше 1 үйден 77 үй аралығындағы шекарада.
№ 875 Катонқарағай сайлау учаскесі
Орталығы: Катонқарағай ауылы, Абай атындағы көше, 94 үй, "Катонқарағай ауданының балалар - жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Катонқарағай ауылының Әуезов көшесі 56 үйден 162 үй аралығында және 48, 50, 52, 54 үйлер;
Жампеисов көшесі 1үйден 68 үй аралығында;
Топорков көшесі 92 үйден 157 үй аралығында және 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90 үйлер;
Абай атындағы көше 87 үйден 156 үй аралығында және 83, 85 үйлер;
Батырханов көшесі 70 үйден 129 үй аралығында және 58, 60, 62, 64, 66, 68 үйлер;
Бөкеев көшесі 82 үйден 171 үй аралығында және 68, 72, 74, 78, 80 үйлер;
Рыков көшесі 86 үйден 136 үй аралығында және 82, 84 үйлер;
Амангелді көшесі 55 үйден 99 үй аралығында;
Бауржан Момышұлы атындағы көше 33 үйден 48 үй аралығында және 25, 27, 29, 31 үйлер;
Молдағұлова көшесі 18, 20, 22, 24, 25, 31, 31/1, 33/1, 33, 35, 35/1, 37, 37/1, 39 үйлер;
Сахариев көшесі 1 үйден 69 үй аралығында;
Сұлтанмахмут Торайғыров атындағы көше 1 үйден 75 үй аралығындағы шекарада.
№ 877 Жаңаүлгі сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаүлгі ауылы, Тоқтаған Тайсаринов көшесі, ауылдық клуб;
Жаңаүлгі, Мойылды ауылдарының шекарасында.
№ 878 Шыңғыстай сайлау учаскесі
Орталығы: Шыңғыстай ауылы, Бұқтырма көшесі, ауылдық клуб;
Шыңғыстай ауылының шекарасында.
№ 879 Аққайнар сайлау учаскесі
Орталығы: Аққайнар ауылы, Абай көшесі, 31 үй, ауылдық клуб;
Аққайнар ауылының шекарасында.
№ 880 Қызылжұлдыз сайлау учаскесі
Орталығы: Қызыл - Жұлдыз ауылы, Әбілғали Төлесов атындағы көше, 32 үй, ауылдық клуб;
Қызыл- Жұлдыз ауылының шекарасында.
№ 881 Қайыңды сайлау учаскесі
Орталығы: Қайыңды ауылы, Әлия Молдагулова көшесі, 43 үй, ауылдық клуб;
Қайыңды ауылының шекарасында.
№ 882 Ақмарал сайлау учаскесі
Орталығы: Ақмарал ауылы, Маралды көшесі, 3 үй, ауылдық клуб;
Ақмарал ауылының шекарасында.
№ 884 Жамбыл сайлау учаскесі
Орталығы: Жамбыл ауылы, Қайнар көшесі, 21 үй, ауылдық клуб;
Жамбыл ауылының шекарасында.
№ 885 Берел сайлау учаскесі
Орталығы: Берел ауылы, Орталық көшесі, 26 үй, ауылдық клуб;
Берел, Шұбарағаш ауылдарының шекарасында.
№ 886 Рахман сайлау учаскесі
Рахман қайнары ауылы, Арасан көшесі, Рахмановские ключи кеңсесі;
Рахман қайнары ауылының шекарасында.
№ 887 Ақсу сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсу ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 43 үй, "Ақсу орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Ақсу, Ақшарбақ, Бекалқа ауылдарының шекарасында.
№ 888 Жазаба сайлау учаскесі

Центр: село Жазаба, улица Орталык, дом 1/1, коммунальное государственное учреждение "Язовинская начальная школа";
в границах села Жазаба.
Ушбулакский избирательный участок № 890
Центр: село Ушбулак, улица Үш - Булак, дом 12, сельский клуб;
в границах села Ушбулак.
Барлыкский избирательный участок № 891
Центр: село Барлык, улица имени Абая, дом 27, коммунальное государственное учреждение "Печинская средняя школа";
в границах села Барлык.
Коробихинский избирательный участок № 892
Центр: село Коробиха, улица Новосельская, дом 7, коммунальное государственное учреждение "Коробихинская средняя школа";
в границах села Коробиха.
Енбекский избирательный участок № 893
Центр: село Енбек, улица имени Садыка Тукебаева, дом 14, коммунальное государственное учреждение "Енбекская средняя школа имени С.Тукебаева";
в границах села Енбек.
Арчатинский избирательный участок № 894
Центр: село Арчаты, улица Мектеп, дом 41, коммунальное государственное учреждение "Арчатинская средняя школа";
в границах села Арчаты.
Урыльский избирательный участок № 895
Центр: село Урыль, улица имени Мергазы Бекпау, дом 1, коммунальное государственное учреждение "Урыльская средняя школа";
в границах села Урыль.
Избирательный участок № 896
Центр: село Урыль, улица Шекарашылар, дом 1, пограничная комендатура;
в границах пограничной комендатуры села Урыль.

Орталығы: Жазаба ауылы, Орталық көшесі, 1/1 үй, "Язовая бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Жазаба ауылының шекарасында.
№ 890 Үшбұлақ сайлау учаскесі
Орталығы: Үшбұлақ ауылы, Үш - Бұлақ көшесі, 12 үй, ауылдық клуб;
Үшбұлақ ауылының шекарасында.
№ 891 Барлық сайлау учаскесі
Орталығы: Барлық ауылы, Абай атындағы көше, 27 үй, "Печи орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Барлық ауылының шекарасында.
№ 892 Коробиха сайлау учаскесі
Орталығы: Коробиха ауылы, Новосельская көшесі, 7 үй, "Коробиха орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Коробиха ауылының шекарасында.
№ 893 Еңбек сайлау учаскесі
Орталығы: Еңбек ауылы, Садық Түкебаев атындағы көше, 14 үй, "С.Түкебаев атындағы Еңбек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Еңбек ауылының шекарасында.
№ 894 Аршаты сайлау учаскесі
Орталығы: Аршаты ауылы, Мектеп көшесі, 41 үй, "Аршаты орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Аршаты ауылының шекарасында.
№ 895 Өрел сайлау учаскесі
Орталығы: Өрел ауылы, Мерғазы Бекпау атындағы көше, 1 үй, "Өрел орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Өрел ауылының шекарасында.
№ 896 сайлау учаскесі
Орталығы: Өрел ауылы, Шекарашылар көшесі, 1 үй, шекара комендатурасы;
Өрел ауылындағы шекара комендатурасының шекарасында.