О признании утратившим силу решения Катон-Карагайского районного маслихата
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 8 июля 2020 года № 40/360-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июля 2020 года № 7337
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Катон-Карагайского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8/64-VI "Об утверждении Правил выдачи и описания служебного удостоверения государственных служащих государственного учреждения "Аппарат Катон-Карагайского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4866, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 февраля 2017 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 5 июня 2020 года.
Председатель сессии А. Джумагулова
Секретарь маслихата Д. Бралинов

Катонқарағай аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 шілдедегі № 40/360-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 шілдеде № 7337 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/64-VI "Катонқарағай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметшілерінің қызметтік куәліктерін беру қағидасы мен оның сипаттамасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4866 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 14 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 05 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Джумагулова
Мәслихат хатшысы Д. Бралинов