О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 35/299-VI "О бюджете Катон-Карагайского района на 2020-2022 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 октября 2020 года № 44/382-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 ноября 2020 года № 7781. Утратило силу - решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 46/400-VI
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 46/400-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 октября 2020 года № 42/475-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7648), Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 35/299-VІ "О бюджете Катон-Карагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6483, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Катон-Карагайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы – 10 226 347,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 801 782,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 197,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 161,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 415 206,1 тысяч тенге;
2) затраты – 10 574 644,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 281 807,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 323 426,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 41 619,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/299-VI "2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қазандағы № 44/382-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қарашада № 7781 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 46/400-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 46/400-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 42/475-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7648 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/299-VI "2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6483 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 226 347,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 801 782,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 197,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 161,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 415 206,1 мың теңге;
2) шығындар – 10 574 644,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 281 807,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 323 426,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 41 619,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -770 771,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 770 771,2 тысяч тенге:
поступление займов – 528 880,2 тысяч тенге;
погашение займов – 41 619,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 142 844,0 тысяч тенге.".
Приложения 1, 6, 7, 8, 9 утвержденные решением районного маслихата, изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 770 771,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 770 771,2,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 528 880,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 41 619,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 142 844,0 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1, 6, 7, 8, 9 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 - қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.

194881,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
77963,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
0,0
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
0,0
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
0,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
110962,6
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
29068,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5744,6
003
Капитальные расходы государственного органа
67,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
0,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
0,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
0,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
23257,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровьяживотных и человека
0,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
20505,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
19969,0
006
Капитальные расходы государственного органа
536,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
30753,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
27746,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3007,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22780,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
22780,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
7856,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
7856,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25675,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
25675,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

194881,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
77963,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
0,0
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
0,0
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
0,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
110962,6
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
29068,6
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5744,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
67,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
0,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
0,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
0,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
23257,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
0,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
20505,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19969,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
536,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
30753,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27746,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3007,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22780,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
22780,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
7856,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
7856,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25675,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
25675,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

25287,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
0,0
015
Капитальные расходы государственного органа
388,0
12
Транспорт и коммуникации
144830,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
144830,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1014,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
538,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
0,0
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
143278,0
13
Прочие
1186966,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
93945,6
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
93945,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
0,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
0,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
499282,7
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
499282,7
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
487738,0
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
487738,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
0,0
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
0,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
106000,0
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
106000,0
14
Обслуживание долга
59,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
59,9
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
59,9
15
Трансферты
1086178,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1086178,3
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
688,3
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

25287,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
0,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
388,0
12
Көлiк және коммуникация
144830,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
144830,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1014,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
538,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
0,0
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
143278,0
13
Басқалар
1186966,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
93945,6
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
93945,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
0,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
0,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
499282,7
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
499282,7
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
487738,0
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
487738,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
0,0
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
0,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
106000,0
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
106000,0
14
Борышқа қызмет көрсету
59,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
59,9
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
59,9
15
Трансферттер
1086178,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1086178,3
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
688,3
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару