О внесении изменений и дополнения в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 6 января 2020 года № 35/314-VI "О бюджетах сельских округов Катон-Карагайского района на 2020-2022 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 7 декабря 2020 года № 45/397-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 декабря 2020 года № 7940. Утратило силу - Решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 апреля 2021 года № 5/39-VII
Сноска. Утратило силу - Решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.04.2021 № 5/39-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Катон-Карагайского районного маслихата от 23 ноября 2020 года № 45/392-VI "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 35/299-VI "О бюджете Катон-Карагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7901), Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 6 января 2020 года № 35/314-VІ "О бюджетах сельских округов Катон-Карагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6578, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2020 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"Утвердить бюджет Катон-Карагайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 411 254,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 400,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 393 854,5 тысяч тенге;
2) затраты – 411 254,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25 129,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25 129,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 35/314–VI "2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 желтоқсандағы № 45/397-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 желтоқсанда № 7940 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 сәуірдегі № 5/39-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 14.04.2021 № 5/39-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қарашадағы № 45/392-VI "Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/299–VI "2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік кұқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7901 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 35/314-VI "2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6578 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
6-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауылдық округінің бюджеті 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 411 254,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 17 400,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 393 854,5 мың теңге;
2) шығындар – 411 254,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 25 129,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 25 129,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 25 129,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25 129,3 тысяч тенге:
поступление займов – 25 129,3 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"Утвердить бюджет Солдатовского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 126 467,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 966,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 852,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 124 649,0 тысяч тенге;
2) затраты – 126 467,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Утвердить бюджет Улкен Нарынского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 511 073,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 632,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 484 441,5 тысяч тенге;
2) затраты – 511 172,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 164 899,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 164 899,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 164 998,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 164 998,6 тысяч тенге:

4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 25 129,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25 129,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 25 129,3 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.";
10-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Солдатово ауылдық округінің бюджеті 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 126 467,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 966,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 852,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 124 649,0 мың теңге;
2) шығындар – 126 467,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.";
13-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"13. 2020-2022 жылдарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 511 073,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 26 632,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 484 441,5 мың теңге;
2) шығындар – 511 172,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 164 899,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 164 899,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 164 998,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 164 998,6 мың теңге:

поступление займов – 164 899,7 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 98,9 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Установить субвенции, передаваемых из республиканского бюджета на 2020 год в бюджеты сельских округов в сумме 665 719,0 тысяч тенге, в том числе:
Алтынбельский сельский округ - 45 753,0 тысяч тенге;
Аккайнарский сельский округ - 22215,0 тысяч тенге;
Аксуский сельский округ – 47503,0 тысяч тенге;
Белкарагайский сельский округ – 24521,0 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ – 22078,0 тысяч тенге;
Катон-Карагайский сельский округ – 83989,0 тысяч тенге;
Коробихинский сельский округ – 26562,0 тысяч тенге;
Ново-Поляковский сельский округ – 18299,0 тысяч тенге;
Ново-Хайрузовский сельский округ – 48709,0 тысяч тенге;
Солдатовский сельский округ – 16777,0 тысяч тенге;
Солоновский сельский округ – 61118,0 тысяч тенге;
Урыльский сельский округ – 55363,0 тысяч тенге;
Улкен Нарынский сельский округ – 192832 тысяч тенге";
дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
"14-1. Установить субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в бюджеты сельских округов в сумме 50340,0 тысяч тенге, в том числе:
Алтынбельский сельский округ - 199,0 тысяч тенге;
Аккайнарский сельский округ - 1612,0 тысяч тенге;
Аксуский сельский округ – 3828,0 тысяч тенге;
Белкарагайский сельский округ – 6423,0 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ – 5526,0 тысяч тенге;
Катон-Карагайский сельский округ – 407,0 тысяч тенге;
Коробихинский сельский округ – 2571,0 тысяч тенге;
Ново-Поляковский сельский округ – 6221,0 тысяч тенге;
Ново-Хайрузовский сельский округ –2037,0 тысяч тенге;
Солдатовский сельский округ – 0,0 тысяч тенге;
Солоновский сельский округ – 0,0 тысяч тенге;
Урыльский сельский округ – 2362,0 тысяч тенге;
Улкен Нарынский сельский округ – 19154 тысяч тенге.".
Приложения 16, 28, 37 утвержденные решением районного маслихата изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

қарыздар түсімі – 164 899,7 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 98,9 мың теңге.";
14- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"14. 2020 жылға арналған республикалық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенция 665 719,0 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Алтынбел ауылдық округі – 45 753,0 мың теңге;
Аққайнар ауылдық округі – 22215,0 мың теңге;
Ақсу ауылдық округі – 47503,0 мың теңге;
Белқарағай ауылдық округі – 24521,0 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі – 22078,0 мың теңге;
Катонқарағай ауылдық округі – 83989,0 мың теңге;
Коробиха ауылдық округі – 26562,0 мың теңге;
Ново-Поляковка ауылдық округі – 18299,0 мың теңге;
Ново-Хайрузовка ауылдық округі – 48709,0 мың теңге;
Солдатово ауылдық округі – 16 777,0 мың теңге;
Солоновка ауылдық округі – 61 118,0 мың теңге;
Өрел ауылдық округі – 55363,0 мың теңге;
Үлкен Нарын ауылдық округі – 192832 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 14-1 тармақпен толықтырылсын:
"14-1. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенция 50340,0 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Алтынбел ауылдық округі – 199,0 мың теңге;
Аққайнар ауылдық округі – 1612,0 мың теңге;
Ақсу ауылдық округі – 3828,0 мың теңге;
Белқарағай ауылдық округі – – 6423,0 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі – 5526,0 мың теңге;
Катонқарағай ауылдық округі – 407,0 мың теңге;
Коробиха ауылдық округі – 2571,0 мың теңге;
Ново-Поляковка ауылдық округі – 6221,0 мың теңге;
Ново-Хайрузовка ауылдық округі – 2037,0 мың теңге;
Солдатово ауылдық округі – 0,0 мың теңге;
Солоновка ауылдық округі – 0,0 мың теңге;
Өрел ауылдық округі – – 2362,0 мың теңге;
Үлкен Нарын ауылдық округі – 19154 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 16, 28, 37-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.