О признании утратившим силу решения Курчумского районного маслихата от 26 апреля 2017 года № 9/16-VI "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственных служащих государственного учреждения "Аппарат Курчумского районного маслихата" и его описания"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 июня 2020 года № 50/13-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 июля 2020 года № 7295
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Курчумского районного маслихата от 26 апреля 2017 года № 9/16-VI "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственных служащих государственного учреждения "Аппарат Курчумского районного маслихата" и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5046, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 июня 2017 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 05 июня 2020 года.
Председатель сессии Н. Кудабаева
Секретарь Курчумского районного маслихата Л. Кемешева

Күршім аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 9/16-VI "Күршім аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлік беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімін күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 50/13-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 шілдеде № 7295 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күршім аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 9/16-VI "Күршім аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлік беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5046 болып тіркелген, 2017 жылғы 06 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 05 маусымынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Кудабаева
Күршім аудандық мәслихат хатшысы Л. Кемешева