О бюджете Миролюбовского сельского округа на 2020-2022 годы
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 января 2020 года № 44-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 января 2020 года № 6548. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2020 года № 56-10
Сноска. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.12.2020 № 56-10 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 43-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6472), Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Миролюбовского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 000,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 596,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 29,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 17 375,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19 000,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 07.10.2020 № 51-5/8 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть в бюджете сельского округа на 2020 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 776,0 тысяч тенге согласно приложению 4.
3. Утвердить согласно приложению 5 перечень текущих бюджетных программ бюджета сельского округа на 2020 год.

2020-2022 жылдарға арналған Миролюбовка ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 44-10 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қаңтарда № 6548 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 56-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 29.12.2020 № 56-10 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73-1, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 43-2 "2020-2022 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6472 тіркелген) шешіміне сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Миролюбовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 19 000,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 596,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 17 375,0 мың теңге;
2) шығындар – 19 000,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 07.10.2020 № 51-5/8 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 4 қосымшаға сәйкес 2020 жылға ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 776,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
3. 5 қосымшаға сәйкес 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінің ағымдағы бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.