О бюджете сельского округа Аккала на 2021-2023 годы
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2020 года № 56-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 декабря 2020 года № 8177
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Кокпектинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 55-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8067), Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аккала на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 863,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 000,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 863,7 тысяч тенге;
2) затраты – 39 351,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 487,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.11.2021 № 10-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть в бюджете сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 9 500,0 тысяч тенге согласно приложению 4.

2021-2023 жылдарға арналған Аққала ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 56-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 8177 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73-1, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 55-2 "2021-2023 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8067 тіркелген) шешіміне сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Аққала ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 863,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 ,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 863,7 мың теңге;
2) шығындар – 39 351,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 487,5 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 12.11.2021 № 10-2 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 4 қосымшаға сәйкес 2021 жылға ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен 9 500,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.

3. Утвердить согласно приложению 5 перечень текущих бюджетных программ бюджета сельского округа на 2021 год.
4. Признать утратившими силу некоторые решения Кокпектинского районного маслихата согласно приложению 6.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии С. Жотабаев
Секретарь Кокпектинского районного маслихата Т. Сарманов
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 29 декабря 2020 года № 56-2
Бюджет сельского округа Аккала на 2021 год

3. 5 қосымшаға сәйкес 2021 жылға арналған ауылдық округ бюджетінің ағымдағы бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
4. 6 қосымшаға сәйкес Көкпекті аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
5. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Жотабаев
Көкпекті аудандық мәслихат хатшысы Т. Сарманов
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 56-2 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Аққала ауылдық округінің бюджеті

1. Решение Кокпектинского районного маслихата от 6 января 2020 года № 44-2 "О бюджете сельского округа Аккала на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6551, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2020 года).
2. Решение Кокпектинского районного маслихата от 17 апреля 2020 года № 46-2 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 6 января 2020 года № 44-2 "О бюджете сельского округа Аккала на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7002, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 мая 2020 года).
3. Решение Кокпектинского районного маслихата от 7 октября 2020 года № 51-5/1 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 6 января 2020 года № 44-2 "О бюджете сельского округа Аккала на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7655, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 октября 2020 года).

1. Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 44-2 "2020-2022 жылдарға арналған Аққала ауылдық округінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6551 болып тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
2. Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 сәуірдегі № 46-2 "Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 44-2 "2020-2022 жылдарға арналған Аққала ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7002 болып тіркелген, 2020 жылғы 5 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
3. Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 қазандағы № 51-5/1 "Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 44-2 "2020-2022 жылдарға арналған Аққала ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7655 болып тіркелген, 2020 жылғы 20 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.