О переименовании улиц в селах Бастаушы, Кокжота Кокпектинского района
Решение акима Бастаушинского сельского округа Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 21 мая 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 мая 2020 года № 7109
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 11 декабря 2019 года и учитывая мнение жителей сел Бастаушы, Кокжота исполняющий обязанности акима Бастаушинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Бастаушы Кокпектинского района следующие улицы:
1) улицу Больничная на улицу Мұхтар Әуезов;
2) улицу Ленина на улицу Шәкәрім;
3) улицу Школьная на улицу Ғабдуәли Раханов;
4) улицу Новостройка на улицу Тәуелсіздік;
5) улицу Строительная на улицу Төле би.
2. Переименовать в селе Кокжота Кокпектинского района следующую улицу:
1) улицу Школьная на улицу Жұбандық Болғанбаева.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Бастаушинского сельского округа" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Кокпектинского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акима Кокпектинского района после официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первогоофициального опубликования.
Исполняющий обязанности акима А. Отаршина

Көкпекті ауданы Бастаушы, Көкжота ауылдарының көшелерін атауын өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Бастаушы селолық округі әкімінің 2020 жылғы 21 мамырдағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 мамырда № 7109 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңы 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңы 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының 2019 жылдың 11 желтоқсандағы қорытындысының негізінде, Бастаушы, Көкжота ауылдары тұрғындарының пікірін ескере отырып, Бастаушы ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкпекті ауданының Бастаушы ауылының көшелерінің атаулары:
1) Больничная көшесі Мұқтар Әуезов көшесі;
2) Ленин көшесі Шәкәрім көшесі;
3) Школьная көшесі Ғабдуәли Раханов көшесі;
4) Новостройка көшесі Тәуелсіздік көшесі;
5) Строительная көшесі Төле би көшесі болып өзгертілсін.
2. Көкпекті ауданының Көкжота ауылы көшесінің атауы:
1) Школьная көшесі Жұбандық Болғанбаев көшесі болып өзгертілсін.
3. "Бастаушы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етеді:
1) осы шешімді Шығыс Қазақстан облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізуді;
2) осы шешім мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін Көкпекті ауданының аумағында таратылатын мерзімдік басылымдарға ресми жариялау үшін жіберуді;
3) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Көкпекті ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын.
4. Осы шешімінің орындалуына бақылау жасау өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімінің міндетін атқарушы А. Отаршина