Көкпекті ауданы Аққала, Жаңа-Жол ауылдарының көшелерін атауын өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Аққала ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 7 шілдедегі № 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 шілдеде № 7332 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 35-бабының 2 – тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңы 14 – бабының 4) тармақшасына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының 2017 жылдың 7 қарашасындағы қорытындысының негізінде, Аққала, Жаңңа-Жол ауылдары тұрғындарының пікірін ескере отырып, Аққала ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Көкпекті ауданының Аққала ауылының келесі көшелерінің атауылары:
1) Центральная көшесі Тәуелсіздік көшесі;
2) Верхняя көшесі Достық көшесі;
3) Новая көшесі Жастар көшесі болып өзгертілсін.
2. Көкпекті ауданының Жаңа-Жол ауылының келесі көшелерінің атауылары:
1) Центральная көшесі Атамекен көшесі;
2) Комсомольская көшесі Еспе көшесі болып өзгертілсін.
3. Көкпекті ауданының "Аққала ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Шығыс Қазақстан облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізуді;
2) осы шешім мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде, оның көшірмелерін Көкпекті ауданының аумағында таратылатын мерзімдік басылымдарға ресми жариялау үшін жіберуді;
3) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Көкпекті ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етілсін.
4. Осы шешімінің орындалуына бақылау жасау өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аққала ауылдық округінің әкімі М. Жанкебаев

О переименовании улиц в селах Аққала, Жаңа-Жол Кокпектинского района
Решение акима сельского округа Аккала Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 7 июля 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июля 2020 года № 7332
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 7 ноября 2017 года и учитывая мнение жителей сел Аққала, Жаңа-Жол, аким сельского округа Аққала РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Аққала Кокпектинского района следующие улицы:
1) улицу Центральная на улицу Тәуелсіздік;
2) улицу Верхняя на улицу Достық;
3) улицу Новая на улицу Жастар.
2. Переименовать в селе Жаңа-Жол Кокпектинского района следующие улицы:
1) улицу Центральная на улицу Атамекен;
2) улицу Комсомольская на улицу Еспе.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Аққала" Кокпектинского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Кокпектинского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акима Кокпектинского района после официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Аккала М. Жанкебаев