О внесении изменений и дополнений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 13 января 2020 года № 51-3 "О бюджете Аксуатского сельского округа Тарбагатайского района на 2020-2022 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 7 апреля 2020 года № 53-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 апреля 2020 года № 6946. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2020 года № 67-3
Сноска. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.12.2020 № 67-3 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Тарбагатайского районного маслихата от 27 марта 2020 года № 52-6 "О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 50-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6849) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата "О бюджете Аксуатского сельского округа Тарбагатайского района на 2020-2022 годы" от 13 января 2020 года № 51-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6674, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных прововых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 января 2020 года) следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксуатского сельского округа Тарбагатайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 507,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 801,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 305,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 401,0 тысяч тенге;
2) затраты – 73 662,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

"2020-2022 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық маслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 51-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 53-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 сәуірде № 6946 болып тіркелді. Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 67-3 шешімімен
Ескерту. Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 30.12.2020 № 67-3 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109-1 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Тарбағатай аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 50-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 27 наурыздағы № 52-6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6849 нөмірімен тіркелді) сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 51-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6674 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 30 қантар жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Ақсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 507, 0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 801,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 305,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 401,0 мың теңге;
2) шығындар – 73 662,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 155,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 155,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 155,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"Учесть, что в бюджете Аксуатского сельского округа Тарбагатайского района на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме – 25 402,0 тысяч тенге.";

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 155,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3 155,0 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 155,0 мың теңге.";
3 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2020 жылға арналған Тарбағатай ауданы Ақсуат ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен – 25 402,0 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";

дополнить пунктом 4-1 следущего содержания:
"4-1. Используемые остатки бюджетных средств 3 155,0 тысяч тенге распределить согласно приложению 5 к настоящему решению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению, данное решение дополнить приложением 5 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессий С. Жакаев
Секретарь районного маслихата С. Жакаев
Приложение к решению
Тарбагатайского районного
маслихата

мынадай мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 3 155,0 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 5 – қосымшасына сәйкес бөлінсін.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын, осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес аталған шешім 5 – қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Жакаев
Аудандық мәслихат хатшысы С. Жакаев
Тарбағатай аудандық
мәслихатының