О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 50-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2020-2022 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 октября 2020 года № 62-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 октября 2020 года № 7738. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2020 года № 66-2
Сноска. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2020 № 66-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 октября 2020 года № 42/475-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7648) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата "О бюджете Тарбагатайского района на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 50-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6476, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2020 года) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 348 444,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 104 180,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 211,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 142,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 228 910,6 тысяч тенге;
2) затраты – 15 675 699,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 144 025,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 178 552,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34 527,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -6000,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;

Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 50-2 "2020-2022 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 қазандағы № 62-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 қазанда № 7738 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 66-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 23.12.2020 № 66-2 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Бюджет кодексінің" 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 42/475-VI "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7648 нөмірімен тіркелді) сәйкес, Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 50-2 "2020-2022 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6476 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 15 қаңтарда жарияланған) мынандай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 348 444,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 104 180,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 211,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 142,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14 228 910,6 мың теңге;
2) шығындар – 15 675 699,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 144 025,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер –178 552,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34 527,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -6000,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;

поступления от продажи финансовых активов государства – 6000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 465 279,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 465 279,9 тысяч тенге;
поступление займов – 483 035,0 тысяч тенге;
погашение займов – 34 527,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16 771,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессий К. Шыныбаев
Секретарь районного маслихата С. Жакаев
Приложение к решению

мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 6000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 465 279,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 465 279,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 483 035,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34 527,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 16 771,9 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 6 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Шыныбаев
Аудандық мәслихат хатшысы С. Жакаев