О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 330 "О бюджете Уланского района на 2020-2022 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 ноября 2020 года № 410. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 декабря 2020 года № 7941. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2020 года № 417
Сноска. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.12.2020 № 417 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 330 "О бюджете Уланского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6506, опубликовано 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10961228,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1508362,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9958,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 35001,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9407906,7 тысяч тенге;
2) затраты – 12333934,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 172649,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 211707,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39058,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1545355,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1545355,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 1575913,1 тысяч тенге;

Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылдың 26 желтоқсандағы № 330 "2020-2022 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2020 жылғы 27 қарашадағы № 410 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 желтоқсанда № 7941 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 417 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 28.12.2020 № 417 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1 – тармағының 1) – тармақшасына сәйкес, Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлан аудандық маслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 330 "2020-2022 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6506 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –10961228,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1508362,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9958,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 35001,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9407906,7мың теңге;
2) шығындар – 12333934,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 172649,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 211707,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39058,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1545355,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1545355,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 1575913,1 мың теңге;