О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 47-525/VI "О бюджете Урджарского района на 2020-2022 годы"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 февраля 2020 года № 50-580/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 марта 2020 года № 6756. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2020 года № 57-742/VI
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2020 № 57-742/VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 47-525/VI "О бюджете Урджарского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6485, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 января 2020 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 16 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 704 369,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 200 555,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 389,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 953,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 478 472,4 тысяч тенге;
2) затраты – 18 747 272,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 004,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 63 624,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24 620,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 81 906,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 81 906,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 63 624,0 тысяч тенге;

"Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 47-525/VI "2020-2022 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 ақпандағы № 50-580/VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 наурызда № 6756 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 57-742/VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 22.12.2020 № 57-742/VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 109 бабының 1 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 47-525/VI "2020-2022 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6485 нөмірімен тіркелген, 2020 жылдың 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2020 жылдың 16 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 704 369,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 200 555,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 389,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 953,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 478 472,4 мың теңге;
2) шығындар – 18 747 272,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39 004,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 63 624,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 24 620,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 81 906,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 81 906,8 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 63 624,0 мың теңге;

погашение займов – 24 620,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 42 902,8 тенге.";
приложения 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Н. Жакиянова
Секретарь Урджарского районного маслихата К. Карашев
Приложение 1
к решению Урджарского
районного маслихата
от 26 февраля 2020 года
№ 50-580/VI
Приложение 1
к решению Урджарского
районного маслихата

қарыздарды өтеу – 24 620,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 42 902,8 теңге.";
аталған шешімнің 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Жакиянова
Үржар аудандық мәслихатының хатшысы К. Карашев
Үржар аудандық мәслихатының
2020 жылғы 26 ақпаны
№ 50-580/VI шешіміне
1 қосымша
Үржар аудандық мәслихатының