О бюджете Кокозекского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2020 года № 57-766/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 декабря 2020 года № 8194. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 12-198/VII
Сноска. Утратило силу - решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.12.2021 № 12-198/VII (вводится в действие с 01.01.2022).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 2 статьи 9-1 и статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 57-742/VI "О бюджете Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8026) Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кокозекского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 890,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 419,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 471,3 тысяч тенге;
2) затраты – 30 909,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 18,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

Үржар ауданы Көкөзек ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-766/VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 8194 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-198/VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 30.12.2021 № 12-198/VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 және 75 баптарының 2 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 57-742/VI "2021-2023 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8026 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үржар ауданы Көкөзек ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 890,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 419,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 471,3 мың теңге;
2) шығындар – 30 909,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 18,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18,8 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 18,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1- в редакции решения Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.10.2021 № 9-116/VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Признать утратившим силу некоторые решения Урджарского районного маслихата согласно приложения 4.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
председатель сессии К. Сатмухамбетов
Секретарь Урджарского районного маслихата К. Карашев
Приложение 1
к решению Урджарского
районного маслихата

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 06.10.2021 № 9-116/VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 4 қосымшаға сәйкес Үржар аудандық мәслихатының шешімдері күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
сессия төрағасы К. Сатмухамбетов
Үржар аудандық мәслихатының хатшысы К. Карашев
Үржар аудандық мәслихатының

от 29 декабря 2020 года
№ 57-766/VI
Список признанных утратившими силу решений Урджарского районного маслихата
1) решение Урджарского районного маслихата от 15 января 2020 года № 48-570 "О бюджете Кокозекского сельского округа Урджарского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6558, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 января 2020 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 6 февраля 2020 года), в том числе:
2) решение Урджарского районного маслихата от 12 марта 2020 года № 50-595/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 15 января 2020 года № 48-570/VI "О бюджете Кокозекского сельского округа Урджарского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6794, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 марта 2020 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 9 апреля 2020 года);
3) решение Урджарского районного маслихата от 14 октября 2020 года № 55-698/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 15 января 2020 года № 48-570/VI "О бюджете Кокозекского сельского округа Урджарского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7682, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 октября 2020 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 12 ноября 2020 года).

2020 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 57-766/VI шешіміне
4 қосымша
Үржар аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізімі
1) Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 48-570/VI "Үржар ауданы Көкөзек ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6558 нөмірімен тіркелген, 2020 жылдың 22 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2020 жылдың 6 ақпанында жарияланған), соның ішінде:
2) Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 наурыздағы № 50-596/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 48-570/VI "2020-2022 жылдарға арналған Үржар ауданы Көкөзек ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6794 нөмірімен тіркелген, 2020 жылдың 31 наурызында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2020 жылдың 9 сәуірінде жарияланған);
3) Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қазандағы № 55-698/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 48-570/VI "2020-2022 жылдарға арналған Үржар ауданы Көкөзек ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7682 нөмірімен тіркелген, 2020 жылдың 22 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2020 жылдың 12 қарашасында жарияланған).