О бюджетах города, поселков и сельских округов Шемонаихинского района на 2020-2022 годы
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 января 2020 года № 49/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 января 2020 года № 6700. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 января 2021 года № 61/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.01.2021 № 61/2-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Шемонаихинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 48/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6489) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Шемонаиха Шемонаихинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 521 865 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 109 297 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 345 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 412 568 тысяч тенге;
2) затраты – 700 920 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 179 055 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 179 055 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 160 752 тысячи тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 18 303 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.11.2020 № 58/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть в бюджете города Шемонаиха объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет города на 2020 год в сумме 350 668 тысяч тенге.

2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының қала, кенттер және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 49/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қаңтарда № 6700 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 61/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 12.01.2021 № 61/2-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабы 2-тармағына, 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 48/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6489 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 521 865 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –109 297 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 345 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 412 568 мың теңге;
2) шығындар – 700 920 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -179 055 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 179 055 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 160 752 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18 303 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 13.11.2020 № 58/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Шемонаиха қаласы бюджетінде 350 668 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2020 жылға арналған қала бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.

Сноска. Пункт 2 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.05.2020 № 52/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет поселка Первомайский Шемонаихинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 891 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25 006 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 19 885 тысяч тенге;
2) затраты – 47 615,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 724,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 724,2 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 724,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.11.2020 № 58/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть в бюджете поселка Первомайский объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет поселка на 2020 год в сумме 17 883 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.05.2020 № 52/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет поселка Усть-Таловка Шемонаихинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 272 684 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 494 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 147 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 253 043 тысячи тенге;
2) затраты – 278 474,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 790,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 790,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 18.05.2020 № 52/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Первомайский кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 891 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 25 006 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 19 885 мың теңге;
2) шығындар – 47 615,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 724,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 724,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 724,2 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 13.11.2020 № 58/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Первомайский кентінің бюджетінде 17 883 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2020 жылға арналған кент бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 18.05.2020 № 52/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Усть-Таловка кентінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 272 684 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 494 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 147 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 253 043 мың теңге;
2) шығындар – 278 474,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 790,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 790,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 5 790,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.11.2020 № 58/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Учесть в бюджете поселка Усть - Таловка объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет поселка на 2020 год в сумме 122 362 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.05.2020 № 52/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
7. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года учесть гражданским служащим в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17.04.2020 № 51/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Утвердить бюджет Вавилонского сельского округа Шемонаихинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 380 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 689 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 38 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 5 653 тысячи тенге;
2) затраты – 31 912,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 532,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 532,1 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 532,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.11.2020 № 58/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 790,4 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 13.11.2020 № 58/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Усть-Таловка кентінің бюджетінде 122 362 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2020 жылға арналған кент бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 18.05.2020 № 52/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139-бабының 9-тармағына сәйкес бюджет қаражаты есебінен ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы азаматтық қызметшілерге қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер ескерілсін.
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органмен келісу бойынша жергілікті атқарушы орган айқындайды.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 17.04.2020 № 51/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Вавилон ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 380 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 689 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 38 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 5 653 мың теңге;
2) шығындар – 31 912,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 532,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 532,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 532,1 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 13.11.2020 № 58/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

9. Учесть в бюджете Вавилонского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 5 098 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.05.2020 № 52/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Утвердить бюджет Верх-Убинского сельского округа Шемонаихинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 839 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 549 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 21 290 тысяч тенге;
2) затраты – 27 861,7 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 22,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22,7 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 22,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.11.2020 № 58/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
11. Учесть в бюджете Верх-Убинского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 19 561 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.05.2020 № 52/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Утвердить бюджет Волчанского сельского округа Шемонаихинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 008 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 163 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2 186 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 29 659 тысяч тенге;
2) затраты – 37 008 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

9. Вавилон ауылдық округінің бюджетінде 5 098 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 18.05.2020 № 52/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Верх-Уба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 839 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 549 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 21 290 мың теңге;
2) шығындар – 27 861,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 22,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22,7 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 13.11.2020 № 58/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Верх-Уба ауылдық округінің бюджетінде 19 561 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 18.05.2020 № 52/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Волчанка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 008 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 163 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 186 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 29 659 мың теңге;
2) шығындар – 37 008 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның
ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 12 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 02.07.2020 № 54/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
13. Учесть в бюджете Волчанского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 20 012 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.05.2020 № 52/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
14. Утвердить бюджет Выдрихинского сельского округа Шемонаихинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 785 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 465 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 536 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 35 784 тысячи тенге;
2) затраты – 45 612,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 827,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 827,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 827,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.11.2020 № 58/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
15. Учесть в бюджете Выдрихинского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 22 840 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.05.2020 № 52/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
16. Утвердить бюджет Зевакинского сельского округа Шемонаихинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 070 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 620 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 396 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) –0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 02.07.2020 № 54/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. Волчанка ауылдық округінің бюджетінде 20 012 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 18.05.2020 № 52/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Выдриха ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 785 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 465 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 536 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 35 784 мың теңге;
2) шығындар – 45 612,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 827,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 827,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 827,3 мың теңге.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 13.11.2020 № 58/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. Выдриха ауылдық округінің бюджетінде 22 840 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 18.05.2020 № 52/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Зевакино ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 070 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 620 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 396 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

23. Учесть в бюджете Разинского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 27 858 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.05.2020 № 52/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
24. Признать утратившими силу некоторые решения Шемонаихинского районного маслихата, согласно приложению 34.

23. Разин ауылдық округінің бюджетінде 27 858 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 18.05.2020 № 52/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 34 - қосымшаға сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

25. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Э. Жакупбаева
Секретарь Шемонаихинского районного маслихата А. Боровикова
Приложение 1
к решению Шемонаихинский
районный маслихат
от 13 января 2020 года
№ 49/2-VI
Бюджет города Шемонаиха Шемонаихинского района на 2020 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.11.2020 № 58/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

25. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Э. Жакупбаева
Шемонаиха аудандық мәслихатының хатшысы А. Боровикова
Шемонаиха
аудандық мәслихаты
2020 жылғы 13 қаңтары
№ 49/2-VI шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 13.11.2020 № 58/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Барлық кірістер (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

от 13 января 2020 года
№ 49/2-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Шемонаихинского районного маслихата
1. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 33/2-VI "О бюджетах города Шемонаиха, поселков Первомайский и Усть-Таловка, Вавилонского, Верх-Убинского, Выдрихинского и Зевакинского сельских округов Шемонаихинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-203, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 22 января 2019 года).
2. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 20 марта 2019 года № 37/2-VI "О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 33/2- VI "О бюджетах города Шемонаиха, поселков Первомайский и Усть-Таловка, Вавилонского, Верх-Убинского, Выдрихинского и Зевакинского сельских округов Шемонаихинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5806, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 4 апреля 2019 года).
3. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 17 мая 2019 года № 40/2-VI "О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 33/2- VI "О бюджетах города Шемонаиха, поселков Первомайский и Усть-Таловка, Вавилонского, Верх-Убинского, Выдрихинского и Зевакинского сельских округов Шемонаихинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5968, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 6 июня 2019 года).
4. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 9 августа 2019 года № 43/2-VI "О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 33/2- VI "О бюджетах города Шемонаиха, поселков Первомайский и Усть-Таловка, Вавилонского, Верх-Убинского, Выдрихинского и Зевакинского сельских округов Шемонаихинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6126, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 28 августа 2019 года).
5. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 6 ноября 2019 года № 46/2-VI "О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 33/2-VI "О бюджетах города Шемонаиха, поселков Первомайский и Усть-Таловка, Вавилонского, Верх-Убинского, Выдрихинского и Зевакинского сельских округов Шемонаихинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6268, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 15 ноября 2019 года).

2020 жылғы 13 қаңтары
№ 49/2-VI шешіміне 34 қосымша
Шемонаиха аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының, Первомайский және Усть-Таловка кенттерінің, Вавилон, Верх-Уба, Выдриха және Зевакино ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-203 болып тіркелген, 2019 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы № 37/2-VI "Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының, Первомайский және Усть-Таловка кенттерінің, Вавилон, Верх-Уба, Выдриха және Зевакино ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5806 болып тіркелген, 2019 жылғы 04 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 мамырдағы № 40/2-VI "Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының, Первомайский және Усть-Таловка кенттерінің, Вавилон, Верх-Уба, Выдриха және Зевакино ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5968 болып тіркелген, 2019 жылғы 05 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 09 тамыздағы № 43/2-VI "Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының, Первомайский және Усть-Таловка кенттерінің, Вавилон, Верх-Уба, Выдриха және Зевакино ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6126 болып тіркелген, 2019 жылғы 28 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
5. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 06 қарашадағы № 46/2-VI "Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының, Первомайский және Усть-Таловка кенттерінің, Вавилон, Верх-Уба, Выдриха және Зевакино ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6268 болып тіркелген, 2019 жылғы 15 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

6. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 48/6-VI "О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 33/2-VI "О бюджетах города Шемонаиха, поселков Первомайский и Усть-Таловка, Вавилонского, Верх-Убинского, Выдрихинского и Зевакинского сельских округов Шемонаихинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6461, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 30 декабря 2019 года).

6. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 48/6-VI "Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының, Первомайский және Усть-Таловка кенттерінің, Вавилон, Верх-Уба, Выдриха және Зевакино ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6461 болып тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған).