О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 48/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2020-2022 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 июня 2020 года № 53/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 июня 2020 года № 7214. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2020 года № 60/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.12.2020 № 60/2-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 48/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6489, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 672 049,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 734 015 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 587 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 45 414 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 883 033,4 тысячи тенге;
2) затраты – 7 154 116,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 194 703 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 200 517 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 814 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 676 770,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 676 770,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 540 638 тысяч тенге;
погашение займов – 5 814 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 141 946,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 48/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 маусымдағы № 53/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 маусымда № 7214 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 60/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 29.12.2020 № 60/2-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 48/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6489 болып тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 6 672 049,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 734 015 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 587 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 45 414 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 883 033,4 мың теңге;
2) шығындар – 7 154 116,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 194 703 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 200 517 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 814 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 676 770,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 676 770,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 540 638 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 814 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 141 946,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.