О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 48/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2020-2022 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 2 июля 2020 года № 54/3-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июля 2020 года № 7348. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2020 года № 60/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.12.2020 № 60/2-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 июня 2020 года № 39/430-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7207) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 48/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6489, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 165 808,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 025 641 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 9 588,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 45 414 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 085 165,4 тысяч тенге;
2) затраты – 7 647 876,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 194 703 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 200 517 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 814 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 48/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 шілдедегі № 54/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 шілдеде № 7348 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 60/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 29.12.2020 № 60/2-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 -бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 39/430-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу № 7207 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 48/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6489 болып тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 7 165 808,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 025 641 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 588,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 45 414 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 085 165,4 мың теңге;
2) шығындар – 7 647 876,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 194 703 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 200 517 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 814 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 676 770,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 676 770,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 540 638 тысяч тенге;
погашение займов – 5 814 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 141 946,4 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 54 890,9 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 251 268 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 1 045 506 тысяч тенге.";
пункт 11-2 изложить в следующей редакции:
"11-2. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства в сумме 461 706,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии В. Лонский
Секретарь Шемонаихинского районного маслихата А. Боровикова
Приложение к решению
Шемонаихинского районного
маслихата от 2 июля
2020 года № 54/3-VI
Приложение 1 к решению
Шемонаихинского районного
маслихата от 26 декабря
2019 года № 48/2-VI
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1.ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 676 770,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
676 770,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 540 638 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 814 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 141 946,4 мың теңге.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен 54 890,9 мың теңге сомасында мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмекке облыстық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер көзделсін.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 251 268 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделсін.";
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 1 045 506 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер көзделсін.";
11-2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11-2. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төмен тұрған бюджеттен 461 706,4 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Лонский
Шемонаиха аудандық мәслихатының хатшысы А. Боровикова
Шемонаиха аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
2 шілдедегі № 54/3-VI
шешіміне қосымша
Шемонаиха аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
26 желтоқсандағы № 48/2-VI
шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I.КІРІСТЕР