О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 20 апреля 2020 года № 74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 апреля 2020 года № 6177
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Западно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Западно-Казахстанской области" (Шауенов Р.С.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Алпысбаева А.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Г. Искалиев
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 20 апреля 2020 года № 74
1. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 14 сентября 2015 года №263 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере охраны окружающей среды" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4104, опубликованное 5 ноября 2015 года в газете "Приуралье").
2. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 22 сентября 2015 года №267 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области регулирования использования водного фонда" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4117, опубликованное 3 ноября 2015 года в газете "Приуралье").
3. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 октября 2015 года № 287 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4133, опубликованное 14 ноября 2015 года в газете "Приуралье").
4. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 октября 2015 года №288 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животного мира" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4134, опубликованное 28 декабря 2015 года в информационно- правовой системе "Әділет").

Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 74 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 сәуірде № 6177 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылсын деп танылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Р.С.Шауенов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары А.А. Алпысбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Г. Искалиев
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2020 жылғы 20 сәуірі № 74
қаулысына қосымша
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қыркүйектегі №263 "Қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4104 тіркелген, 2015 жылы 5 қарашада "Орал өңірі" газетінде жарияланған).
2. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қыркүйектегі №267 "Су қорын пайдалануды реттеу саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4117 тіркелген, 2015 жылы 3 қарашада "Орал өңірі" газетінде жарияланған).
3. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 қазандағы № 287 "Орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4133 тіркелген, 2015 жылы 14 қарашада "Орал өңірі" газетінде жарияланған).
4. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 қазандағы № 288 "Жануарлар дүниесі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4134 тіркелген, 2015 жылы 28 желтоқсанда Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

5. Постановление акимата Западно–Казахстанской области от 22 апреля 2016 года № 143 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 14 сентября 2015 года №263 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере охраны окружающей среды" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4434, опубликованное 3 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
6. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 18 марта 2017 года №79 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 октября 2015 года № 287 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4783, опубликованное 28 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
7. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 июня 2017 года №177 "О внесении дополнений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 октября 2015 года № 287 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4861, опубликованное 26 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
8. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 октября 2017 года № 267 "О внесении дополнения в постановление акимата Западно-Казахстанской области 5 октября 2015 года №288 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животного мира" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4936, опубликованное 7 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
9. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 31 октября 2017 года № 275 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 22 сентября 2015 года №267 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области регулирования использования водного фонда" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4958, опубликованное 30 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
10. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 мая 2018 года №111 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 22 сентября 2015 года №267 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области регулирования использования водного фонда" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5234, опубликованное 19 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

5. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 22 сәуірдегі №143 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қыркүйектегі №263 "Қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4434 тіркелген, 2016 жылы 3 маусымда "Әділет" ақпараттық- құқықтық жүйесінде жарияланған).
6. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылы 18 наурыздағы №79 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 қазандағы № 287 "Орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4783 тіркелген, 2017 жылы 28 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 16 маусымдағы №177 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 қазандағы № 287 "Орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4861 тіркелген, 2017 жылы 26 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
8. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 16 қазандағы №267 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 қазандағы №288 "Жануарлар дүниесі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4936 тіркелген, 2017 жылы 7 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
9. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 31 қазандағы №275 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қыркүйектегі №267 "Су қорын пайдалануды реттеу саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4958 тіркелген, 2017 жылы 30 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
10. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 16 мамырдағы №111 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қыркүйектегі №267 "Су қорын пайдалануды реттеу саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5234 тіркелген, 2018 жылы 19 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).

11. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 19 июня 2019 года №143 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 14 сентября 2015 года №263 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере охраны окружающей среды" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5727, опубликованное 2 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
12. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 октября 2019 года № 278 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области 5 октября 2015 года №288 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животного мира" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5849, опубликованное 1 ноября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

11. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 19 маусымдағы №143 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қыркүйектегі №263 "Қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5727 тіркелген, 2019 жылы 2 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
12. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 29 қазандағы №278 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 қазандағы №288 "Жануарлар дүниесі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5849 тіркелген, 2019 жылы 1 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).