О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 32-1 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2020 года № 40-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 декабря 2020 года № 6532. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 19 марта 2021 года № 3-10
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 19.03.2021 № 3-10 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 32-1 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5896, опубликованное 20 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 189 157 877 тысяч тенге:
налоговые поступления – 41 725 146 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 512 705 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21 272 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 146 898 754 тысячи тенге;
2) затраты – 196 681 363 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 101 920 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 35 937 425 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 835 505 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 500 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 500 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -37 125 406 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37 125 406 тысяч тенге:
поступление займов – 38 864 319 тысяч тенге;
погашение займов – 6 897 634 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 158 721 тысяча тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Принять к сведению и руководству статьи 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 24 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2020-2022 годы":
1) учесть в областном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 78 350 278 тысяч тенге:

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы №32-1 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 40-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 желтоқсанда № 6532 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 19 наурыздағы № 3-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 19.03.2021 № 3-10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы №32-1 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5896 тіркелген, 2019 жылы 20 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 189 157 877 мың теңге:
салықтық түсімдер – 41 725 146 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 512 705 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21 272 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 146 898 754 мың теңге;
2) шығындар – 196 681 363 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29 101 920 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 35 937 425 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 835 505 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 500 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 500 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -37 125 406 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 37 125 406 мың теңге:
қарыздар түсімі – 38 864 319 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 897 634 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 158 721 мың теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасының "2020-2022 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 24-баптары қаперге және басшылыққа алынсын:
1) 2020 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсімі мен кредиттер 78 350 278 мың теңге жалпы сомасында ескерілсін:

на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса – 7 065 145 тысяч тенге;
на выплату премии сотрудникам органов внутренних дел, обеспечивавшим в усиленном режиме охрану общественного порядка в период чрезвычайного положения – 124 710 тысяч тенге;
на возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях – 4 705 785 тысяч тенге;
на субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования – 2 585 576 тысяч тенге;
на субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость – 5 000 тысяч тенге;
на субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов – 10 337 тысяч тенге;
на субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства – 1 000 000 тысяч тенге;
на субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса – 194 350 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи – 1 803 602 тысячи тенге;
на гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в связи с чрезвычайным положением – 1 288 231 тысяча тенге;
на введение стандартов оказания специальных социальных услуг – 2 763 тысячи тенге;
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях – 55 200 тысяч тенге;
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 164 106 тысяч тенге;
на оказание услуг специалиста жестового языка – 44 944 тысячи тенге;
на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств – 85 945 тысяч тенге;
на обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida – 1 150 тысяч тенге;
на социальную поддержку инвалидов – 438 708 тысяч тенге;
на услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам – 41 328 тысяч тенге;
на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов – 616 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы – 116 318 тысяч тенге;
на молодежную практику – 625 509 тысяч тенге;

шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығындарды өтеуге – 7 065 145 мың теңге;
төтенше жағдай кезеңінде күшейтілген режимде қоғамдық тәртіпті сақтауды қамтамасыз еткен ішкі істер органдарының қызметкерлеріне сыйақы төлеуге – 124 710 мың теңге;
инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге – 4 705 785 мың теңге;
ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға – 2 585 576 мың теңге;
агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялауға – 5 000 мың теңге;
саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге және карантинді объектілерге қарсы өңдеу жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) құнын субсидиялауға – 10 337 мың теңге;
мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялауға – 1 000 000 мың теңге;
агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру және сақтандыру шеңберінде субсидиялауға – 194 350 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 1 803 602 мың теңге;
кепілдік берілген әлеуметтік топтамаға, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге – 1 288 231 мың теңге;
арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге – 2 763 мың теңге;
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға – 55 200 мың теңге;
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға – 164 106 мың теңге;
ымдау тілі маманының қызметін көрсетуге – 44 944 мың теңге;
техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге – 85 945 мың теңге;
Spina bifida диагнозымен мүгедек балаларды бір реттік қолданылатын катетерлермен қамтамасыз етуге – 1 150 мың теңге;
мүгедектерді әлеуметтік қолдауға – 438 708 мың теңге;
кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге – 41 328 мың теңге;
мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға - 616 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялауға – 116 318 мың теңге;
жастар практикасына – 625 509 мың теңге;

на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды – 952 417 тысяч тенге;
на информационную работу – 1 760 тысяч тенге;
на общественные работы – 939 358 тысяч тенге;
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения – 480 104 тысячи тенге;
на обеспечение сопровождения сурдопереводом при транслировании новостных телепередач – 9 707 тысяч тенге;
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования – 1 059 695 тысяч тенге;
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования – 2 180 тысяч тенге;
на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования – 864 124 тысячи тенге;
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования – 8 925 225 тысяч тенге;
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования – 4 330 507 тысяч тенге;
на приобретение оборудования для колледжей в рамках проекта "Жас маман" – 1 104 814 тысяч тенге;
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования – 562 413 тысяч тенге;
на размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием для детей из многодетных и малообеспеченных семей – 73 814 тысяч тенге;
на увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального образования и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов – 273 481 тысяча тенге;
на проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемых на основании решения суда – 506 тысяч тенге;
на возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретенных на условиях финансового лизинга – 163 145 тысяч тенге;
на закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов – 1 298 667 тысяч тенге;
на пропаганду здорового образа жизни – 17 533 тысячи тенге;
на реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД – 95 622 тысячи тенге;
на повышение заработной платы работникам медицинских организаций здравоохранения местных исполнительных органов – 35 448 тысяч тенге;
на увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов – 36 530 тысяч тенге;

NEET санатындағы жастарға және табысы аз көпбалалы отбасыларға, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттарға – 952 417 мың теңге;
ақпараттық жұмысқа – 1 760 мың теңге;
қоғамдық жұмысқа – 939 358 мың теңге;
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 480 104 мың теңге;
жаңалық телебағдарламаларының трансляциясын сурдоаудармамен сүйемелдеуді қамтамасыз етуге – 9 707 мың теңге;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 1 059 695 мың теңге;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 2 180 мың теңге;
орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге – 864 124 мың теңге;
мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 8 925 225 мың теңге;
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге - 4 330 507 мың теңге;
"Жас маман" жобасы шеңберінде колледждер үшін жабдықтар сатып алуға – 1 104 814 мың теңге;
мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 562 413 мың теңге;
көпбалалы және аз қамтылған отбасылардың балалары үшін жоғары білімі бар мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруға – 73 814 мың теңге;
техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендия мөлшерін ұлғайтуға және жергілікті бюджет қаражаты есебінен осы бағыт бойынша төленген сомаларды өтеуге – 273 481 мың теңге;
медициналық ұйымның жыныстық құмарлықты төмендететін, сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын іс-шараларды өткізуге – 506 мың теңге;
қаржы лизингі шарттарымен сатып алынған санитариялық көлік бойынша лизинг төлемдерін өтеуге – 163 145 мың теңге;
вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға – 1 298 667 мың теңге;
саламатты өмір салтын насихаттауға – 17 533 мың теңге;
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға – 95 622 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың денсаулық сақтау саласындағы ұйымдары қызметкерлерінің еңбекақысын арттыруға – 35 448 мың теңге;
техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендия мөлшерін ұлғайтуға және шығыстардың осы бағыты бойынша жергілікті бюджет қаражаты есебінен төленген сомаларды өтеуге – 36 530 мың теңге;

на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений – 1 089 818 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" – 4 609 990 тысяч тенге;
на предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025" – 39 000 тысяч тенге;
на субсидирование ставки вознаграждения и на гарантирование по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта биснеса-2025" и механизма кредитования приоритетных проектов – 1 377 022 тысячи тенге;
на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры – 8 003 812 тысяч тенге;
на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда в рамках Программы жилищного строительства "Нұрлы жер" – 3 424 763 тысячи тенге, в том числе: строительство жилья для социально уязвимых слоев населения– 1 324 763 тысячи тенге, строительство жилья для малообеспеченных многодетных семей – 2 100 000 тысяч тенге;
на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы жилищного строительства "Нұрлы жер" - 2 429 287 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в рамках Программы развития регионов до 2020 года – 861 865 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития регионов до 2020 года – 3 428 697 тысяч тенге;
на развитие газотранспортной системы – 176 211 тысяч тенге;
на развитие теплоэнергетической системы – 252 414 тысяч тенге;
на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах в рамках Государственной Программы развития регионов до 2025 года– 672 246 тысяч тенге;
на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной Программы развития регионов до 2025 года– 148 486 тысяч тенге;
на развитие индустриальной инфраструктуры – 990 430 тысяч тенге;
на кредитование на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства – 3 879 990 тысяч тенге;
на кредитование для реализации мер социальной поддержки специалистов – 2 246 723 тысячи тенге;
на кредитование для содействия развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах – 500 000 тысяч тенге;
на кредитование для проведения капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов – 458 283 тысячи тенге;

мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдык айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 1 089 818 мың теңге;
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 4 609 990 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге – 39 000 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы – 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы және Басым жобаларды кредиттеу тетігі шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауға және кепілдік беруге – 1 377 022 мың теңге;
көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға – 8 003 812 мың теңге;
"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға – 3 424 763 мың теңге, соның ішінде: әлеуметтік-осал топтар үшін тұрғын үй салуға – 1 324 763 мың теңге, аз қамтылған көпбалалы отбасылар үшін тұрғын үй салуға – 2 100 000 мың теңге;
"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға – 2 429 287 мың теңге;
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 861 865 мың теңге;
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 3 428 697 мың теңге;
газ тасымалдау жүйесін дамытуға – 176 211 мың теңге;
жылу-энергетика жүйесін дамытуға – 252 414 мың теңге;
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберіндешағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға – 672 246 мың теңге;
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға – 148 486 мың теңге;
индустриялық инфрақұрылымды дамытуға – 990 430 мың теңге;
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға кредит беруге – 3 879 990 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға бюджеттік кредиттер беруге – 2 246 723 мың теңге;
облыс орталықтарында және моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беруге – 500 000 мың теңге;
кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беруге – 458 283 мың теңге;

на кредитование областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на реконструкцию и строительство систем теплоснабжения – 516 418 тысяч тенге;
на кредитование областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения – 218 414 тысяч тенге;
на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан – 971 748 тысяч тенге;
на выплату премии сотрудникам органов внутренних дел за работу в период особого режима несения службы, связанного с распространением коронавирусной инфекции COVID-19 – 201 320 тысяч тенге;
на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан – 2 388 тысяч тенге;
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта – 264 580 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в областном бюджете на 2020 год поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местным исполнительным органом области для обращения на внутреннем рынке в рамках реализации государственных и правительственных программ в сумме 31 044 491 тысяча тенге, в том числе для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости 23 953 659 тысяч тенге, для финансирования строительства жилья в сумме 7 090 832 тысячи тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Учесть, что в областном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (города областного значения) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 10 778 389 тысяч тенге, в том числе:
5 222 772 тысячи тенге – целевые текущие трансферты;
5 555 617 тысяч тенге – целевые трансферты на развитие.
Распределение указанных сумм районным (города областного значения) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата Западно-Казахстанской области.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Предусмотреть в областном бюджете на 2020 год погашение займов в сумме 6 897 634 тысячи тенге.";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2020 год в размере 1 941 795 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата областного маслихата (Калиев Е.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.

облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жылумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау және құрылыс үшін кредит беруге – 516 418 мың теңге;
облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беруге – 218 414 мың теңге;
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге – 971 748 мың теңге;
COVID-19 коронавирустық инфекциясының таралуына байланысты қызмет атқарудың ерекше режимі кезеңіндегі жұмысы үшін ішкі істер органдарының қызметкерлеріне сыйлықақы төлеуге – 201 320 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту – 2 388 мың теңге;
дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 264 580 мың теңге.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте облыстың жергiлiктi атқарушы органның мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде iшкi нарықта айналысқа жiберу үшiн шығаратын мемлекеттiк бағалы қағаздары шығарылымынан түсетін түсімдер 31 044 491 мың теңге сомасында, соның ішінде Жұмыспен қамту жол картасының шеңберіндегі шараларды қаржыландыру үшін 23 953 659 мың теңге, тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін 7 090 832 мың теңге ескерілсін.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері мен ағымдағы нысаналы трансферттер 10 778 389 мың теңге жалпы сомасында қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
5 222 772 мың теңге – ағымдағы нысаналы трансферттер;
5 555 617 мың теңге – нысаналы даму трансферттері.
Аталған сомаларды аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге бөлу Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте қарыздарды өтеу 6 897 634 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"12. 2020 жылға арналған облыстың жергілікті атқарушы органдарының резерві 1 941 795 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (Е.Қалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

10 438 942
1
Социальное обеспечение
2 894 582
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 558 716
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 119 455
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 022 213
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
417 048
261
Управление образования области
268 910
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
268 910
271
Управление строительства области
66 956
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
66 956
2
Социальная помощь
691 257
256
Управление координации занятости и социальных программ области
691 257
003
Социальная поддержка инвалидов
691 257
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
6 853 103
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 739 562
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
149 055
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1 760
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 867
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2 388
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
56 826
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 622
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
6 519 044
263
Управление внутренней политики области
48 535
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
48 535
270
Управление по инспекции труда области
65 006
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне

10 438 942
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 894 582
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 558 716
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 119 455
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 022 213
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
417 048
261
Облыстың білім басқармасы
268 910
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
268 910
271
Облыстың құрылыс басқармасы
66 956
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
66 956
2
Әлеуметтiк көмек
691 257
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
691 257
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
691 257
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
6 853 103
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 739 562
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
149 055
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
1 760
044
Жергiлiктi деңгейде көшi-қон iс-шараларын iске асыру
3 867
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
2 388
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
56 826
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6 622
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
6 519 044
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
48 535
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
48 535
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
65 006
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

95 260
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
15 684
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
4 120
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
136 439
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
4 705 785
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
194 350
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
8 433 343
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
5 000
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 585 576
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
34 136
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
23 963
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
48 706
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
14 400
719
Управление ветеринарии области
1 278 775
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
107 795
009
Организация санитарного убоя больных животных
35 351
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
22 607
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
7 961
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
17 698
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
18 838
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 006 857
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения

95 260
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
15 684
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
4 120
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
136 439
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
4 705 785
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
194 350
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
8 433 343
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
5 000
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 585 576
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
34 136
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
23 963
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
48 706
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
14 400
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 278 775
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107 795
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
35 351
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
22 607
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
7 961
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
17 698
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
18 838
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 006 857
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер

135
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
11 612 389
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
1 989 663
13
Прочие
6 406 643
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
3 665 982
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 540 825
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
247 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
1 692 648
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
476 177
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
36 000
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
89 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 125 157
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 125 157
9
Прочие
2 740 661
253
Управление здравоохранения области
441 457
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
441 457
257
Управление финансов области
1 941 795
012
Резерв местного исполнительного органа области
1 941 795
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
17 409
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
17 409
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
105 548
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
105 548
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
234 452
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
234 452
14
Обслуживание долга
188 627
1
Обслуживание долга
188 627

135
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
11 612 389
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
1 989 663
13
Басқалар
6 406 643
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
3 665 982
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 540 825
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
247 000
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 692 648
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
476 177
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
36 000
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
89 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 125 157
024
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 125 157
9
Басқалар
2 740 661
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
441 457
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
441 457
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 941 795
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резерві
1 941 795
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
17 409
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
17 409
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
105 548
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
105 548
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
234 452
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
234 452
14
Борышқа қызмет көрсету
188 627
1
Борышқа қызмет көрсету
188 627

257
Управление финансов области
188 627
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
183 851
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
4 776
15
Трансферты
58 407 806
1
Трансферты
58 407 806
257
Управление финансов области
58 407 806
007
Субвенции
47 914 192
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
78 751
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
5 877 995
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
3 187 615
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
255 000
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
302 985
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
791 268
3) Чистое бюджетное кредитование
29 101 920
Бюджетные кредиты
35 937 425
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
16 593 611
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
16 593 611
262
Управление культуры области
452 417
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
452 417
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
8 384 984
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
8 384 984
271
Управление строительства области
4 822 594
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
4 822 594
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 816 749
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2 816 749
285
Управление физической культуры и спорта области
116 867
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости

257
Облыстың қаржы басқармасы
188 627
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
183 851
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
4 776
15
Трансферттер
58 407 806
1
Трансферттер
58 407 806
257
Облыстың қаржы басқармасы
58 407 806
007
Субвенциялар
47 914 192
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
78 751
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
5 877 995
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 187 615
029
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
255 000
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерді қайтару
302 985
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
791 268
3) Таза бюджеттік кредиттеу
29 101 920
Бюджеттік кредиттер
35 937 425
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
16 593 611
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
16 593 611
262
Облыстың мәдениет басқармасы
452 417
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
452 417
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
8 384 984
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
8 384 984
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 822 594
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
4 822 594
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 816 749
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
2 816 749
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
116 867
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру