О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 9 января 2020 года №39-3 "О бюджете поселков, сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 15 апреля 2020 года № 43-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 апреля 2020 года № 6174. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 3-5
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2021 № 3-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата от 9 января 2020 года №39-3 "О бюджете поселков, сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5929, опубликованное 13 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Зачаганск города Уральск на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 350 554 тысячи тенге:
налоговые поступления – 120 500 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 789 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 228 265 тысяч тенге;
2) затраты – 371 502 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -20 948 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20 948 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20 948 тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Круглоозерный города Уральск на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 156 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 789 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 620 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 39-3 "2020-2022 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 15 сәуірдегі № 43-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 сәуірде № 6174 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 3-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 31.03.2021 № 3-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы №39-3 "2020-2022 жылдарға арналған кенттердің, селолық округтің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5929 тіркелген, 2020 жылы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Орал қаласының Зачаган кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 350 554 мың теңге:
салықтық түсімдер – 120 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 789 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 228 265 мың теңге;
2) шығындар – 371 502 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -20 948 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20 948 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20 948 мың теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Орал қаласының Круглоозерный кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99 156 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 789 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 620 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

поступления трансфертов – 89 747 тысяч тенге;
2) затраты – 99 330 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -174 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 174 тысячи тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 174 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Желаевского сельского округа города Уральск на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 320 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 751 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 201 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 64 368 тысяч тенге;
2) затраты – 77 699 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 379 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 379 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 379 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Уральского городского маслихата (С.Давлетов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии В. Крылов
Секретарь Уральского городского маслихата А. Аубекеров
Приложение 1
к решению Уральского
городского маслихата
от 15 апреля 2020 года № 43-3
Приложение 1
к решению Уральского
городского маслихата
от 9 января 2020 года №39-3
Бюджет поселка Зачаганск на 2020 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

трансферттер түсімі – 89 747 мың теңге;
2) шығындар – 99 330 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -174 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 174 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 174 мың теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Орал қаласының Желаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74 320 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 751 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 201 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 64 368 мың теңге;
2) шығындар – 77 699 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 379 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 379 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 379 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 және 7- қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Орал қалалық мәслихаты аппаратының басшысы (С.Давлетов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Крылов
Орал қалалық мәслихатының хатшысы А. Аубекеров
Орал қалалық мәслихатының
2020 жылғы 15 сәуірдегі
№ 43-3 шешіміне
1-қосымша
Орал қалалық мәслихатының
2020 жылғы 9 қаңтардағы
№ 39-3 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Зачаган кентінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кішісыныбы
Ерекшелігі
Атауы