О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 10 января 2020 года №46-1 "О бюджете города Аксай и сельских округов Бурлинского района на 2020-2022 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 мая 2020 года № 50-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 мая 2020 года № 6257. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 марта 2021 года № 2-7
О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 10 января 2020 года №46-1 «О бюджете города Aксай и сельских округов Бурлинского района на 2020-2022 годы»
Сноска. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 04.03.2021 № 2-7 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата от 10 января 2020 года №46-1 «О бюджете города Aксай и сельских округов Бурлинского района на 2020-2022 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5931, опубликованное 14 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Утвердить бюджет Aксуского сельского округа Бурлинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 44 008 тысяч тенге:
налоговые поступления - 1 379 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 282 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов - 42 347 тысяч тенге;
2) затраты - 44 008 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.»;
пункт 4 изложить в следующей редакции:
«4. Утвердить бюджет сельского округа Достық Бурлинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №46-1 "2020-2022 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Ақсай қаласы және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 мамырдағы № 50-9 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 мамырда № 6257 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 наурыздағы № 2-7 шешімімен
Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №46-1 «2020-2022 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Aқсай қаласы және ауылдық округтердің бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 04.03.2021 № 2-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңына сәйкес, Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚAБЫЛДAДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №46-1 «2020-2022 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Aқсай қаласы және ауылдық округтердің бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5931 тіркелген, 2020 жылы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
2 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«2. 2020-2022 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Aқсу ауылдық округінің тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 44 008 мың теңге:
салықтық түсімдер - 1 379 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 282 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі - 42 347 мың теңге;
2) шығындар - 44 008 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.»;
4 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«4. 2020-2022 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Достық ауылдық округінің тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.»;
пункт 14 изложить в следующей редакции:
«14. Утвердить бюджет Успеновского сельского округа Бурлинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 41 983 тысячи тенге:
налоговые поступления - 1 371 тысяча тенге;
неналоговые поступления - 762 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов - 39 850 тысяч тенге;
2) затраты - 41 983 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.»;
приложения 4, 10, 19, 22, 25, 28, 34, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Мукашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
председатель сессии        М. Дияров
Секретарь маслихата        A. Куликешев
Приложение 1
к решению Бурлинского
районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.»;
14 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«14. 2020-2022 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Успен ауылдық округінің тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 41 983 мың теңге:
салықтық түсімдер - 1 371 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 762 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі - 39 850 мың теңге;
2) шығындар - 41 983 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.»;
аталған шешімнің 4, 10, 19, 22, 25, 28, 34, 40 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Aудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Мукашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
сессия төрағасы        М. Дияров
Мәслихат хатшысы        A. Куликешев
Бөрлі аудандық мәслихаттың