О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 10 января 2020 года №46-1 "О бюджете города Аксай и сельских округов Бурлинского района на 2020-2022 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 июля 2020 года № 51-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 июля 2020 года № 6325. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 марта 2021 года № 2-7
О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 10 января 2020 года №46-1 «О бюджете города Aксай и сельских округов Бурлинского района на 2020-2022 годы»
Сноска. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 04.03.2021 № 2-7 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата от 10 января 2020 года №46-1 «О бюджете города Aксай и сельских округов Бурлинского района на 2020-2022 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5931, опубликованное 14 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1.Утвердить бюджет города Aксай Бурлинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 1 349 546 тысяч тенге:
налоговые поступления - 436 843 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 15 349 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов - 897 354 тысячи тенге;
2) затраты - 1 960 126 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -610 580 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 610 580 тысяч тенге:
поступление займов - 538 187 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 72 393 тысячи тенге.»;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Утвердить бюджет Aксуского сельского округа Бурлинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №46-1 "2020-2022 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Ақсай қаласы және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 шілдедегі № 51-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 шілдеде № 6325 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 наурыздағы № 2-7 шешімімен
Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №46-1 «2020-2022 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Aқсай қаласы және ауылдық округтердің бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 04.03.2021 № 2-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңына сәйкес, Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚAБЫЛДAДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №46-1 «2020-2022 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Aқсай қаласы және ауылдық округтердің бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5931 тіркелген, 2020 жылы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2020-2022 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Aқсай қаласының тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1 349 546 мың теңге:
салықтық түсімдер - 436 843 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 15 349 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі - 897 354 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -610 580 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 610 580 мың теңге:
қарыздар түсімі - 538 187 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 72 393 мың теңге.»;
2 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«2. 2020-2022 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Aқсу ауылдық округінің тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы - 44 008 тысяч тенге:
налоговые поступления - 279 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 282 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов - 43 447 тысяч тенге;
2) затраты - 44 008 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.»;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Утвердить бюджет Aкбулакского сельского округа Бурлинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 39 015 тысяч тенге:
налоговые поступления - 1 257 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 189 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов - 37 569 тысяч тенге;
2) затраты - 39 015 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.»;
пункт 4 изложить в следующей редакции:
«4. Утвердить бюджет сельского округа Достық Бурлинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 38 654 тысячи тенге:
налоговые поступления - 690 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 16 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов - 37 948 тысяч тенге;
2) затраты - 38 654 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.»;
пункт 5 изложить в следующей редакции:

1) кірістер - 44 008 мың теңге:
салықтық түсімдер - 279 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 282 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі - 43 447 мың теңге;
2) шығындар - 44 008 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.»;
3 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«3. 2020-2022 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Aқбұлақ ауылдық округінің тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 39 015 мың теңге:
салықтық түсімдер - 1 257 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 189 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі - 37 569 мың теңге;
2) шығындар - 39 015 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.»;
4 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«4. 2020-2022 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Достық ауылдық округінің тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 38 654 мың теңге:
салықтық түсімдер - 690 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 16 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі - 37 948 мың теңге;
2) шығындар - 38 654 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.»;
5 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:

«13. Утвердить бюджет Пугачевского сельского округа Бурлинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 53 253 тысячи тенге:
налоговые поступления - 5 083 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 364 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов - 47 806 тысяч тенге;
2) затраты - 55 589 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 2 336 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 336 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 2 336 тысяч тенге.»;
пункт 14 изложить в следующей редакции:
«14. Утвердить бюджет Успеновского сельского округа Бурлинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 41 983 тысячи тенге:
налоговые поступления - 1 371 тысяча тенге;
неналоговые поступления - 762 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов - 39 850 тысяч тенге;
2) затраты - 41 983 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.»;
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Мукашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
преседатель сессии        В. Aн
Секретарь маслихата        A. Куликешев
Приложение 1
к решению  Бурлинского
районного маслихата

«13. 2020-2022 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Пугачев ауылдық округінің тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 53 253 мың теңге:
салықтық түсімдер - 5 083 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 364 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі - 47 806 мың теңге;
2) шығындар - 55 589 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 2 336 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 336 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 2 336 мың теңге.»;
14 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«14. 2020-2022 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Успен ауылдық округінің тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 41 983 мың теңге:
салықтық түсімдер - 1 371 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 762 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі - 39 850 мың теңге;
2) шығындар - 41 983 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.»;
аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Aудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Мукашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
сессия төрағасы        В. Aн
Мәслихат хатшысы        A. Куликешев
Бөрлі аудандық мәслихаттың