О бюджете Кентубекского сельского округа Бурлинского района на 2021-2023 годы
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2020 года № 57-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 января 2021 года № 6766.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бурлинского районного маслихата от 22 декабря 2020 года №57-1 "О районном бюджете на 2021 – 2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6573) Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кентубекского сельского округа Бурлинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 785 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 494 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 42 291 тысяча тенге;
2) затраты – 44 006 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 221 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 221 тысяча тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 221 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.11.2021 № 10-11 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть в бюджете сельского округа на 2021 год поступления субвенции из районного бюджета в сумме 27 789 тысяч тенге.
3. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Б.Мукашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.

2021-2023 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Кеңтүбек ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 57-9 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 қаңтарда № 6766 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы №57-1 "2021 – 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6573 тіркелген) сәйкес Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Кеңтүбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 785 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 494 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 42 291 мың теңге;
2) шығындар – 44 006 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 221 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 221 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 221 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 24.11.2021 № 10-11 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдері жалпы 27 789 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Б.Мукашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.