О бюджете Карагандинского сельского округа Бурлинского района на 2021-2023 годы
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2020 года . Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 января 2021 года № 6775.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бурлинского районного маслихата от 22 декабря 2020 года №57-1 "О районном бюджете на 2021 – 2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6573) Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карагандинского сельского округа Бурлинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 745,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 596 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 33 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 40 116,4 тысяч тенге;
2) затраты – 40 851,4 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 106 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 106 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 106 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.11.2021 № 10-9 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть в бюджете сельского округа на 2021 год поступления субвенции из районного бюджета в сумме 32 334 тысячи тенге.

2021-2023 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Қарағанды ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 57-11 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 қаңтарда № 6775 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы №57-1 "2021 – 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6573 тіркелген) сәйкес Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Қарағанды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 745,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 596 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 33 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 40 116,4 мың теңге;
2) шығындар – 40 851,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 106 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 106 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 106 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 24.11.2021 № 10-9 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдері жалпы 32 334 мың теңге сомасында ескерілсін.

3. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Б.Мукашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
председатель Н. Муфтеева
Секретарь маслихата А. Куликешев
Приложение 1
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 30 декабря2020 года №57-11
Бюджет Карагандинского сельского округа на 2021 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.11.2021 № 10-9 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

3. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Б.Мукашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
төраға Н. Муфтеева
Мәслихат хатшысы А. Куликешев
Бөрлі аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№57-11 шешіміне
1 – қосымша
ъ2021 жылға арналған Қарағанды ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 24.11.2021 № 10-9 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
мың теңге
Санаты
сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы