О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 10 января 2020 года №35-4 "О бюджете Муратсайского сельского округа Бокейординского района на 2020-2022 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 7 декабря 2020 года № 48-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 декабря 2020 года № 6511
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 10 января 2020 года №35-4 "О бюджете Муратсайского сельского округа Бокейординского района на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5964, опубликованное 21 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Муратсайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 293 тысячи тенге:
налоговые поступления – 597 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 19 696 тысяч тенге;
2) затраты – 20 293 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Бокейординского районного маслихата (А.Хайруллин) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Бокейординского
районного маслихата
Ж. Ашенов
Секретарь маслихата Е. Танатов
Приложение
к решению Бокейординского
районного маслихата
от 7 декабря 2020 года № 48-4
Приложение 1
к решению Бокейординского
районного маслихата
от 10 января 2020 года № 35-4
Бюджет Муратсайского сельского округа на 2020 год
(тысяч тенге)
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №35-4 "2020-2022 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Мұратсай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 желтоқсандағы № 48-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 желтоқсанда № 6511 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №35-4 "2020-2022 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Мұратсай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5964 тіркелген, 2020 жылы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Мұратсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 20 293 мың теңге:
салықтық түсімдер – 597 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 19 696 мың теңге;
2) шығындар – 20 293 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының аппарат басшысы (А.Хайруллин) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бөкей ордасы аудандық мәслихат сессия төрағасы Ж. Ашенов
Мәслихат хатшысы Е. Танатов
Бөкей ордасы аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 48-4 шешіміне қосымша
Бөкей ордасы аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 10 қаңтардағы
№ 35-4 шешіміне 1- қосымша
2020 жылға арналған Мұратсай ауылдық округінің бюджеті
(мың теңге)
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6