О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №41-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 сентября 2020 года № 51-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 сентября 2020 года № 6378. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 марта 2021 года № 3-10
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.03.2021 № 3-10 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №41-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5922, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 378 788 тысяч тенге:
налоговые поступления – 670 769 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 626 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 320 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 686 073 тысячи тенге;
2) затраты – 7 588 659 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 714 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 79 530 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 65 816 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 223 585 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 223 585 тысяч тенге:
поступление займов – 1 208 039 тысяч тенге;
погашение займов – 35 816 тысяч тенге;

Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 41-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 қыркүйектегі № 51-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қыркүйекте № 6378 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 3-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 17.03.2021 № 3-10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 41-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5922 тіркелген, 2020 жылы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 378 788 мың теңге:
салықтық түсімдер – 670 769 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 626 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 320 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 686 073 мың теңге;
2) шығындар – 7 588 659 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13 714 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 79 530 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 65 816 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 223 585 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 223 585 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 208 039 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 35 816 мың теңге;

10 500
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
10 500
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
108 383
006
Функционирование районных (городских) библиотек
107 683
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
700
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
170 589
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
37 300
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11 957
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
25 343
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
133 289
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
16 422
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
116 867
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
44 015
1
Сельское хозяйство
1 921
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения
1 921
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
1 852
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
69
6
Земельные отношения
19 315
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
19 315
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
17 415
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 900
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
22 779
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22 779
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
22 779
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25 264
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25 264
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
25 264
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

10 500
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
10 500
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
108 383
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
107 683
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
700
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
170 589
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
37 300
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 957
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
25 343
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
133 289
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 422
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
116 867
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
44 015
1
Ауыл шаруашылығы
1 921
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
1 921
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 852
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
69
6
Жер қатынастары
19 315
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
19 315
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 415
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 900
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
22 779
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22 779
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
22 779
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25 264
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25 264
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
25 264
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер