О внесении изменений и дополнений в решение Жанибекского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №38-1 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2020 года № 41-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 апреля 2020 года № 6109. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 4-4
Сноска. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2021 № 4-4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №38-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5920, опубликованное 8 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020–2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 778 822 тысячи тенге:
налоговые поступления – 431 229 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 020 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 618 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 331 955 тысяч тенге;
2) затраты – 5 924 075 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 154 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 71 577 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32 423 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -184 407 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –184 407 тысяч тенге:
поступление займов – 71 577 тысяч тенге;
погашение займов – 32 423 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 145 253 тысячи тенге.";
в пункте 5:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 143 840 тысяч тенге:";
дополнить абзацем шестым следующего содержания:

Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №38-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 41-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 сәуірде № 6109 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 4-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 31.03.2021 № 4-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №38-1 "2020–2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5920 тіркелген, 2020 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 778 822 мың теңге:
салықтық түсімдер – 431 229 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 020 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 618 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 331 955 мың теңге;
2) шығындар – 5 924 075 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39 154 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 71 577 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32 423 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -184 407 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 184 407 мың теңге:
қарыздар түсімі – 71 577 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 32 423 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 145 253 мың теңге.";
5 - тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 143 840 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
мынадай мазмұндағы алтыншы абзацпен толықтырылсын:

"на оснащение систем видеонаблюдения организаций образования – 5 946 тысяч тенге;";
дополнить абзацем седьмым следующего содержания:
"на обеспечение санитарно-гигиеническими необходимостями в школах – 17 226 тысяч тенге;";
дополнить абзацем восьмым следующего содержания:
"на внедрение гарантированной социальной помощи – 13 330 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из областного бюджета в районный бюджет в размере 3 250 752 тысячи тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Жанибекского районного маслихата (Н.Уалиева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.

"білім беру ұйымдарында бейнебақылау жүйесін орнатуға – 5 946 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:
"мектептерді санитарлық-гигиеналық қажеттіліктермен қамтамасыз ету – 17 226 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"кепілдендірілген әлеуметтік көмекті енгізуге – 13 300 мың теңге.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Облыстық бюджеттен 2020 жылы аудандық бюджетке берілетін субвенция көлемі 3 250 752 мың теңге болып белгіленсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жәнібек аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Н.Уәлиева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.