О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №38-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 сентября 2020 года № 47-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 сентября 2020 года № 6365. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 4-4
Сноска. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2021 № 4-4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №38-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5920, опубликованное 8 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020–2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 184 345 тысяч тенге:
налоговые поступления – 386 850 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 415 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 953 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5 780 127 тысяч тенге;
2) затраты – 6 600 280 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 154 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 71 577 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32 423 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -455 089 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 455 089 тысяч тенге:
поступление займов – 342 259 тысяч тенге;
погашение займов – 32 423 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 145 253 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Принять к сведению и руководству Закон Республики Казахстан от 4 декабря 2019 года "О республиканском бюджете на 2020 – 2022 годы", Указ Президента Республики Казахстан от 8 апреля 2020 года № 299 "Об уточненном республиканском бюджете на 2020 год" и решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 32-1 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы".";
в пункте 5:
абзац первый изложить в следующей редакции:

Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №38-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қыркүйектегі № 47-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 қыркүйекте № 6365 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 4-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 31.03.2021 № 4-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №38-1 "2020–2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5920 тіркелген, 2020 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 184 345 мың теңге:
салықтық түсімдер – 386 850 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 415 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 953 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 780 127 мың теңге;
2) шығындар – 6 600 280 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39 154 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 71 577 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32 423 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -455 089 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 455 089 мың теңге:
қарыздар түсімі – 342 259 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 32 423 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 145 253 мың теңге.";
3- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасының 2019 жылғы 4 желтоқсандағы "2020-2022 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңы, Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 8 сәуірдегі № 299 "2020 жылға арналған нақтыланған республикалық бюджет туралы" Жарлығы және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылдың 13 желтоқсандағы №32-1 "2020 – 2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімі қатерге және басшылыққа алынсын.";
5 - тармақта:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:

"5. Учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 146 111 тысяч тенге:";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"на государственные гранты на реализацию новых бизнес-идей – 14 672 тысячи тенге;";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"на краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям – 3 810 тысяч тенге;";
дополнить абзацем девятым следующего содержания:
"на проект "Первое рабочее место" – 834 тысячи тенге;";
дополнить абзацем десятым следующего содержания:
"на проект "Контракт поколений"– 278 тысяч тенге;";
дополнить абзацем одиннадцатым следующего содержания:
"на общественные работы - 538 тысяч тенге;"
дополнить абзацем двенадцатым следующего содержания:
"на обеспечение школ широкополосным интернетом и увеличение скорости – 2 301 тысяча тенге.";
пункт 5-1 изложить в следующей редакции:
"5-1. Учесть в районном бюджете на 2020 год поступление кредитов из республиканского и областного бюджетов в общей сумме – 342 259 тысяч тенге:
бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов – 71 577 тысяч тенге;
на строительство спортзала в общеобразовательной основной школе имени А.Уразбаевой в селе Жанибек – 126 158 тысяч тенге;
на капитальный ремонт здания Таловского сельского дома культуры – 45 572 тысячи тенге;
на капитальный ремонт автомобильной дороги по улице Абая села Жанибек – 98 952 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Жанибекского районного маслихата (Н.Уалиева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.

"5. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 146 111 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар – 14 672 мың теңге;";
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға – 3 810 мың теңге;";
келесі мазмұндағы тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
""Алғашқы жұмыс орны" жобасына – 834 мың теңге;";
келесі мазмұндағы оныншы абзацпен толықтырылсын:
""Ұрпақтар келісімшарты" жобасына – 278 мың теңге;";
келесі мазмұндағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:
"қоғамдық жұмысқа – 538 мың теңге;";
келесі мазмұндағы он екінші абзацпен толықтырылсын:
"мектептерді кең жолақты интернетпен қамтамасыз ету үшін және жылдамдықты ұлғайтуға – 2 301 мың теңге.";
5-1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5-1. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттерден бөлінетін кредиттер жалпы сомасы – 342 259 мың теңге көлемінде ескерілсін:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер – 71 577 мың теңге;
Жәнібек ауылындағы жалпы білім беретін А.Оразбаева атындағы негізгі мектебінің спортзалының құрылысына – 126 158 мың теңге;
Талов ауылындағы мәдениет үй ғимаратын күрделі жөндеуге – 45 572 мың теңге;
Жәнібек ауылы Абай көшесіндегі автомобиль жолын күрделі жөндеуге – 98 952 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жәнібек аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Н.Уәлиева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

11 950
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
11 950
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
88 335
006
Функционирование районных (городских) библиотек
88 035
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
300
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
95 963
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
35 513
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
14 102
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
21 411
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
60 450
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
14 878
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
45 572
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
42 840
1
Сельское хозяйство
1 880
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
1 880
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
1 880
6
Земельные отношения
14 621
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14 621
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14 621
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
26 339
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26 339
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
26 339
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
57 401
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
57 401
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
57 401
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
48 401
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

11 950
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
11 950
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
88 335
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
88 035
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
300
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
95 963
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
35 513
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 102
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
21 411
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
60 450
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 878
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
45 572
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
42 840
1
Ауыл шаруашылығы
1 880
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
1 880
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 880
6
Жер қатынастары
14 621
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14 621
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 621
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
26 339
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26 339
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
26 339
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
57 401
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
57 401
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
57 401
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
48 401
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу