О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Бәйтерек от 31 декабря 2019 года №42-2 "О бюджете района Бәйтерек на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 3 апреля 2020 года № 47-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 апреля 2020 года № 6132. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 30 марта 2021 года № 3-7
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 30.03.2021 № 3-7 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Бәйтерек от 31 декабря 2019 года №42-2 "О бюджете района Бәйтерек на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5926, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
доходы – 14 681 737 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 654 513 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 546 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 93 081 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 11 925 597 тысяч тенге;
затраты – 14 731 254 тысячи тенге;
чистое бюджетное кредитование – 473 612 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 604 492 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 130 880 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 523 129 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 523 129 тысяч тенге:
поступление займов – 604 428 тысяч тенге;
погашение займов – 130 880 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 49 581 тысяча тенге.";
в пункте 3:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 5 692 401 тысяча тенге:":
абзац четырнадцатый изложить в следующей редакции:

Бәйтерек ауданы мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №42-2 "2020-2022 жылдарға арналған Бәйтерек ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 47-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 сәуірде № 6132 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 3-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 30.03.2021 № 3-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №42-2 "2020-2022 жылдарға арналған Бәйтерек ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5926 тіркелген, 2020 жылы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер ме толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 681 737 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 654 513 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 546 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 93 081 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 925 597 мың теңге;
2) шығындар – 14 731 254 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 473 612 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 604 492 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 130 880 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 523 129 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 523 129 мың теңге:
қарыздар түсімі – 604 428 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 130 880 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 49 581 мың теңге.";
3-тармақтың:
1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсімі және кредиттердің жалпы сомасы 5 692 401 мың теңге ескерілсін:":
он төртінші абзац мынандай редакцияда жазылсын:

"на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования – 706 290 тысяч тенге;";
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 1 143 021 тысяча тенге:":
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"на установку и сервисное обслуживание 81 управляемой и 162 стационарных видеокамер интеллектуальной системы видеонаблюдения SuncarSmartCity в районе Бәйтерек – 157 153 тысячи тенге;";
дополнить абзацем одиннадцатым следующего содержания:
"на установку системы видеонаблюдения в организациях образования – 39 642 тысячи тенге;";
дополнить абзацем двенадцатым следующего содержания:
"на обеспечение санитарно-гигиеническими средствами школ – 38 427 тысяч тенге;";
дополнить абзацем тринадцатым следующего содержания:
"на внедрение гарантированной социальной помощи – 5 050 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Терехов Г.А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
председатель сессии Б. Шканов
секретарь маслихата Р. Исмагулов
Приложение 1
к решению маслихата
района Бәйтерек

"мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 706 290 мың теңге;";
2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсімі жалпы сомасы 1 143 021 мың теңге ескерілсін:":
оныншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Бәйтерек ауданында SuncarSmartCity интеллектуалды бейнебақылау жүйесінің 81 басқарылатын және 162 стационарлық бейнекамераларын орнатуға және сервистік қызмет көрсетуге – 157 153 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:
"білім беру ұйымдарында бейнебақылау жүйесін орнатуға – 39 642 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он екінші абзацпен толықтырылсын:
"мектептерді санитарлық-гигиеналық қажеттіліктермен қамтамасыз етуге – 38 427 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он үшінші абзацпен толықтырылсын:
"кепілдендірілген әлеуметтік көмекті енгізуге – 5 050 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Г.А.Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
сессия төрағасы Б. Шканов
мәслихат хатшысы Р. Исмагулов
Бәйтерек ауданы мәслихатының

23 674
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
13 653
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
10 021
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
15 449
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
15 449
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
177 622
1
Сельское хозяйство
29 199
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
22 184
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
22 184
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
7 015
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7 015
6
Земельные отношения
18 647
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18 647
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
16 951
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 696
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
129 776
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
129 776
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
129 776
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
38 830
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
38 830
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
38 830
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
14 770
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
24 060
12
Транспорт и коммуникации
1 785 273
1
Автомобильный транспорт
1 779 953
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

23 674
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 653
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
10 021
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
15 449
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 449
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
177 622
1
Ауыл шаруашылығы
29 199
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
22 184
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 184
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
7 015
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 015
6
Жер қатынастары
18 647
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18 647
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 951
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 696
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
129 776
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
129 776
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
129 776
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
38 830
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
38 830
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
38 830
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14 770
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
24 060
12
Көлiк және коммуникация
1 785 273
1
Автомобиль көлiгi
1 779 953
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі