О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек от 13 января 2020 года №43-13 "О бюджете Макаровского сельского округа района Бәйтерек на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 20 апреля 2020 года № 48-13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 апреля 2020 года № 6194. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 3-15
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 31.03.2021 № 3-15 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Бәйтерек от 13 января 2020 года №43-13 "О бюджете Макаровского сельского округа района Бәйтерек на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5992, опубликованное 22 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Макаровского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 522 тысячи тенге:
налоговые поступления – 855 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 102 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 19 565 тысяч тенге;
2) затраты – 20 522 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата маслихата района Бәйтерек (Г.Терехов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
председатель сессии Б. Шканов
секретарь маслихата Р. Исмагулов
Приложение
к решению маслихата
района Бәйтерек

Бәйтерек ауданы мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы №43-13 "2020-2022 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Макаров ауылдық округі бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 48-13 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 сәуірде № 6194 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 3-15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 31.03.2021 № 3-15 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бәйтерек ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы №43-13 "2020-2022 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Макаров ауылдық округі бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5992 тіркелген, 2020 жылы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Макаров ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 522 мың теңге:
салықтық түсімдер – 855 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 102 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 19 565 мың теңге;
2) шығындар – 20 522 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Бәйтерек ауданы мәслихат аппаратының басшысы (Г. Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
сессия төрағасы Б. Шканов
мәслихат хатшысы Р. Исмагулов
Бәйтерек ауданы мәслихатының