О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Бәйтерек от 31 декабря 2019 года №42-2 "О бюджете района Бәйтерек на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 15 мая 2020 года № 50-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 мая 2020 года № 6240. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 30 марта 2021 года № 3-7
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 30.03.2021 № 3-7 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Бәйтерек от 31 декабря 2019 года №42-2 "О бюджете района Бәйтерек на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5926, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
доходы – 15 177 901 тысяча тенге:
налоговые поступления – 2 207 948 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 296 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 93 081 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 12 868 576 тысяч тенге;
затраты – 18 191 795 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 473 612 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 604 492 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 130 880 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 487 506 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 487 506 тысяч тенге:
поступление займов – 3 568 805 тысяч тенге;
погашение займов – 130 880 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 49 581 тысяча тенге.";
в пункте 3:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 6 713 958 тысяч тенге:":
абзац второй изложить в следующей редакции:

Бәйтерек ауданы мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №42-2 "2020-2022 жылдарға арналған Бәйтерек ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 мамырдағы № 50-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 мамырда № 6240 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 3-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 30.03.2021 № 3-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №42-2 "2020-2022 жылдарға арналған Бәйтерек ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5926 тіркелген, 2020 жылы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 15 177 901 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 207 948 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 296 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 93 081 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 868 576 мың теңге;
2) шығындар – 18 191 795 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 473 612 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 604 492 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 130 880 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 487 506 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 487 506 мың теңге:
қарыздар түсімі – 3 568 805 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 130 880 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 49 581 мың теңге.";
3-тармақтың:
1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсімі және кредиттердің жалпы сомасы 6 713 958 мың теңге ескерілсін:":
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"на выплату государственной адресной социальной помощи – 136 892 тысячи тенге;";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"на обеспечение гарантированного социального пакета, в том числе продовольственно-бытовыми комплектами в связи с чрезвычайной ситуацией – 56 523 тысячи тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"на молодежную практику – 80 864 тысячи тенге;";
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"На предоставление грантов на реализацию новых бизнес – идей молодежи категории NEET, малообеспеченным многодетным семьям, малообеспеченным трудоспособным инвалидам – 38 003 тысячи тенге;";
абзац десятый исключить;
абзац двадцать первый изложить в следующей редакции:
"на капитальный и средний ремонт автомобильной дороги в селе Переметное – 979 368 тысяч тенге;";
абзац двадцать второй исключить;
дополнить абзацем двадцать седьмым следующего содержания:
"на общественные работы – 44 200 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать восьмым следующего содержания:
"на капитальный ремонт здания Каменской средней общеобразовательной школы села Калининское – 275 495 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать девятым следующего содержания:
"на капитальный ремонт здания Батуринской средней общеобразовательной школы села Янайкинское – 140 587 тысяч тенге;";
дополнить абзацем тридцатым следующего содержания:
"на капитальный ремонт водопроводных сетей в селах Переметное, Калининское III-очередь – 36 865 тысяч тенге;";
дополнить абзацем тридцать первым следующего содержания:
"текущие целевые трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства – 446 815 тысяч тенге;";
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов и кредитов из областного бюджета в общей сумме 4 028 820 тысяч тенге:":
абзац девятый исключить;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Терехов Г.А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
председатель сессии Б. Шканов
секретарь маслихата Р. Исмагулов
Приложение
к решению маслихата
района Бәйтерек

"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 136 892 мың теңге;";
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"кепілдік берілген әлеуметтік топтамаға, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге – 56 523 мың теңге;";
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жастар практикасына – 80 864 мың теңге;";
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"NEET санатындағы жастарға, табысы аз көпбалалы отбасыларға, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттар беруге – 38 003 мың теңге;";
оныншы абзац алынып тасталсын;
жиырма бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Переметное ауылындағы автомобиль жолдарын күрделі және орта жөндеуге – 979 368 мың теңге;";
жиырма екінші абзац алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жиырма жетінші абзацпен толықтырылсын:
"қоғамдық жұмысқа – 44 200 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"Калинин ауылындағы Камен жалпы орта білім беретін мектебі ғимаратын күрделі жөндеуге – 275 495 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"Янайкин ауылындағы Батурин жалпы орта білім беретін мектебі ғимаратын күрделі жөндеуге – 140 587 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы отызыншы абзацпен толықтырылсын:
Калинин, Переметное ауылдарындағы су құбырларының желілерін күрделі жөндеуге III-кезеңі – 36 865 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы отыз бірінші абзацпен толықтырылсын:
"заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер – 446 815 мың теңге;";
2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсімі және кредиттердің жалпы сомасы 4 028 820 мың теңге ескерілсін:":
тоғызыншы абзац алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Г.А.Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
сессия төрағасы Б. Шканов
мәслихат хатшысы Р. Исмагулов
Бәйтерек ауданы мәслихатының